Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

As tai tik dabar vaiki pamaciau. Vakar draugas aerouoste pasitiko ir nusiveze i Kauna. Snd vaziavo pas mama i Kupiski ir atveze mano berniuka. Dabar i migracija isbildejo.

Labas
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 07 25, 17:03)
dabar jau sutaria, anksciau as buvau tarp dviejju ugniu. Del corones, kad neuzveztu. Ir as bijau, ale kur desiuos.

Buvau su kaimynu grybaut, suprast tiesiogiai biggrin.gif

nu tas "tiesiogiai" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Sveikos bigsmile.gif

audziu mintį daugiau rožių užsisodinti:D, mažai dar turiu biggrin.gif , ale tokioj įdomioj vietoje, laužavietėje, deginta visokios žalios atliekos pernai o šiemet ten plyna vieta, dar žolė neauga tai kaip čia palikčiau dirvonuoti biggrin.gif tik truputi prisibijau ar augs jos ten, jei net piktžolės neauga ?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Varau šiandien į darbo biržą,mokymai dėl naujos programos duoti paraišką.Čia vėl sūnus stumteli į priekį. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

apejom su vaikiu gabala Panevezio teritorijos. Aplankem Katedra, Antra diena pietaujam kavinese. Ryte verdu jam dribsnius. Kazkaip taip.

Ingrida, priemus kitos valstybes pilietybe, iki 2 men. duodamas laikas lietuviskai issaugot. Maniskis, kai gaus daniska, per du men, turi su dokais prasyt palikyi lietuviska. Danijoj, kad gaut pilietybe, reik but isgyvenus ten min, 7 metus, visa laika mokytis, dirbt, but asaros skaidrumo pilieciu. Issilaikyt egza ir apie metus laukt sprendimo.
Atsakyti
Pagaliau prisėdau.
Šiandien Mb užsispyrė bulvių kombainą paleisti. Turėjau atstovėti valandą. Nulipau kai anglies šachtose mėnesį pradirbusi, pridulkėjo akys ir per akinius. O kur dar kitur žemių, tai bijau ir žiūrėti, gal vakare po dušu atsigramdysiu.Ir dar žabaliai sukapojo skersai išilgai, nežinau nė nuo kur pradėti kasytis. blink.gif Vakar užsukau pas draugę, iš širdies pusę dienos atsiplepėjome.Parsivežiau visokių egzotiškų konservacijų. wub.gif

Mri, klumpelę turiu. na , jos gi nevalgysi, nuo žiūrėjimo neapsinuodysi. 4u.gif

Lyžuka, sveikinu patekus į sunkių ligonių palatą. biggrin.gif Pelenus nužarstyk į šonus, žemę perkask ir pirmyn į rožės.

Nespėjo Ingrida vaikais atsidžiaugti, Sapnelio eilė atėjo. Kaip gerai, kad mano mažiai dar netoliese.
Atsakyti
Labas rytas

sianat zadino ne masinu triuksmas, o lietus ir dundulis.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 07 28, 21:52)


Mri, klumpelę turiu. na , jos gi nevalgysi, nuo žiūrėjimo neapsinuodysi. 4u.gif

Lyžuka, sveikinu patekus į sunkių ligonių palatą. biggrin.gif  Pelenus nužarstyk į šonus, žemę perkask ir pirmyn į rožės.

Nespėjo Ingrida vaikais atsidžiaugti, Sapnelio eilė atėjo. Kaip gerai, kad mano mažiai dar netoliese.

greičiau jau į intensyvios terapijos biggrin.gif, ir nežinau nuo to vaistų bigsmile.gif

O tai Sapniuk jau tavo vaikelis pilnai Danijoje šaknis ileist nori, taip sakant Lietuva nebereikalinga? bigsmile.gif
Atsakyti
ne, liepe vienkiemio neparduot, jam ten labai grazi vieta, prie pusyno. Galvoja grizt, kazkada. O dabar gera darba megstama turi, tai gyvena ir dirba, Nieks nezino, kaip kieno ir kur gyvenimas pasisuks. Jis po vidurines stojo i Karo Akademija, bet del sirdies uzesiu nepraejo medicinkes,
Atsakyti
Pareinu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sodyboje miegojome,bet abu kažko neišsimiegojome,neišvėdinome namo,bijojome uodų,sparvų,tai trūko oro.Ryte atidarėme duris,langus,kad įėjo grynas oras. wub.gif wub.gif
Visą vakarą skyniau vyšnias,serbentus.Du kibirus priskynėme vyšnių,bandysime vyną gaminti.Nuėjau į pievą,tarp žolių pasirodo pilna dar juodųjų serbentų ir net nebyra.Vienas krūmas net stirnos išlaužtas. bigsmile.gif
Ryte stirna irgi atėjo iš miško,matosi jauna,žiūrėjme vieni į kitus,nesuprato kas po jos teritoriją vaikšto? mirksiukas.gif Faina sodyboje vistiek. ax.gif
Sapniuk,tas pats UK.Maniškis išgyveno 7 metus,mokėjo mokeščius,išlaikė egzaminą ir gavo pasą.Apie LT nieko niekas nesakė.Kol kas nieko nesiima. ax.gif
Rytoj važiuoju aviečių miškan,čiobreliai jau žydės,gaurometis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau klumpelė pasodinta smile.gif Dar turiu norą gauti pirkti tamsiai raudoną ežiuolę į kolekciją, sako, kad būna bigsmile.gif
Bet jau koks gražus naujokas jurginas, jei turėsiu laiko, parodysiu, tokio gražumo, kad net silpna. neapgavo babka nuo gatvės.
Šiaip kaip ir patenkinta gėlynu, bet dar yra kur tobulinti, na čia reik palikti ateičiai. Jei būt kitokia pusė ir saulės daugiau, žinoma, karaliautų rožės. Dabar planuoju pagaudyti akcijas atrakcijas ir iš mažyčių rožyčių padaruti tokį alia apskritimą. Ai, mano išsvajotoji hortenzija pradeda ružavėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Meri irgi gėlėmis susirgo. biggrin.gif Va ką reiškia iš penkto aukšto inkile nusileisti ant žemės. biggrin.gif
Visos rožės nužydėjo ir apsibumbulavo. Nespėju karpyti. Jau naujus pumpurus krauna, kai kurios žydi.
Kieme karaliauja leljijų kvapas. Šiandien praėjau uostinėdama vienadienes. Kai kurių kvapas kaip elitinių kvepalų. Kaip gaila, kad žiedas tik dienelę laikosi.
Atsakyti
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Niekaip neprikeliu mamos.O dar sako kaip aš nemiegu. ax.gif Ner vuoja,kai turi prie kažko taikytis.vA GALĖČIAU JAU VAŽIUOTI,NE TURĖSI LAUKTI KAŽKO. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 30 liepos 2020 - 05:14