Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Pas mus autobuso vairuotojas susirgo korona, tai kiek apkrėtė bilietus pardavinėdamas, juk kokia ten pertvara, pas kai kuriuos jokios ar ceratos gabalas. Tai nuo ryt vėl prasidės apgultis e-bilietų kortelių, gerai, kad esu apsirūpinusi.
Šiandien ir ryte ir po darbo aš viena autobuse buvau su kauke, ale durni žmonės, gi susirgs nesisaugodami.
Mes irgi baravykų valgėmė, vyras vietiniame Ažuolyne pririnko.
Šiandien buvo 197 spaudimas aštuntą ryto, net nesupratau ko man taip kažkas ne taip.
Atsakyti

Labas rytas.vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sustojo grybai,atsikvepia. ax.gif Dabar voveraitės,makavykai šilbaravikiai kai kur.Bet girioje tiek samanos išdraskytos,bepročiai žmonės,juk toje vietoje nebe augs grybai? ax.gif Vakar pasivaikščiojau pilna mašinų,toli nuo mašinos bijau nueiti,dabar tai programėlę vaikai atsiuntė,bet nepasitikėčiu labai. ax.gif
Apvažiavau pusę girios,galiausiai spjoviau atgal per miestą ir prie IK namų į mylimiausią mišką,kur žinomas kiekvienas medis.Tai nors pasirinkau voveraičių. ax.gif 21000 žingsnių praėjau. bigsmile.gif mirksiukas.gif Ai nors iš girios parsivežiu gauromečio tikrai švaraus. mirksiukas.gif Ir apžiūrėjau avietyną,kitą savaitę brauksiu aviečių.
Važiuojame į Biržus,dičkis nebuvęs,net nežinau programos. mirksiukas.gif
Sapniuk,nesutaria? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
dabar jau sutaria, anksciau as buvau tarp dviejju ugniu. Del corones, kad neuzveztu. Ir as bijau, ale kur desiuos.

Buvau su kaimynu grybaut, suprast tiesiogiai biggrin.gif trys raudonikiai, dvi umedes, reikeo i mano miskus vaziuot, tai nors voveriu buc priplesus. Bet ten reiketu kaimyna dabot, kad nenueitu kur nors.
Atsakyti
Puikus savaitgalis buvo. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Daug važinėjome po Biržų rajoną,pilis,Karvės ola,apžvalgos bokštas,išragautas Rinkuškių alus. wub.gif
Važiavome visu garsu dainavome Qeenų dainas keturiese,atsigavau............... mirksiukas.gif Dabar dar ragaujame alų įvairių rūšių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar trumpam nulėkėme su dukriuke grybų - anei nieko. Gal kelios ūmėdės. Mano šeimoje jos u\draustos įstatymu, nes vyras dzūkas. tongue.gif
Atsakyti
IK,kad tu būtum mačiųsi žaliosios girioje galima buvo dalgiu dalgiuoti ūmėdes,visokių spalvų. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas kaimyną trečiame aukšte grįžo sūnus iš Londės,tai nuo dviejų iki penkių klausiau kalbų.Žmonės nedainuoja,netriukšmauja,bet kai tylu girdisi žodis žodin. ax.gif ax.gif Kalbinu mb šiandien važiuoti sodybon išsimiegoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Paskaičiau jus, einu savo krokodilų plauti.
Taip gražu pro vitriną, ežiuolės tryjų spalvų, dar pirmadienį atneš klumpelę mėlynai žydintį krūmelį. Retai kas tokį augina, bais nuodingas, rašo.
Laukia sunki savaitė, pirkėjų antplūdis, visokie atsiskaitymai, pridavimai. Šeštadienį net grindų nespėjau prasiplauti, kol kasą suskaičiavau ir visa kita ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 26 liepos 2020 - 11:05
As tai ruosiuos Panevezin. Savo coronytes laukt. Draugai mano neparves, tai kol autobusu parsikratys. O draugui rugpj. 6 trukio operacija darys, tai bjojo vaziuot, ne vien del coronos. Atsiunte vaikis nuotrauka is aerouosto, su kauke. Prirase: atvezu koroniu blink.gif Liepiau taip net nejuokaut.

Labas

neprisijungsiu kelias dienas, tingiu kompa tystis. Plansete, telefas nerimti irenginiai.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niekur neišvažiavome,ilsėjomės,pavargau nuo žmonių gausos. ax.gif
Nulėksiu šiandien nebent voveraičių,labai skanią grybų sriubą valgiau Biržuose kavinėje,noriu pakartoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas. Vakar net nepriėjau prie kompo.
O tokį darbingą savaitgalį po dvejų atostoginių buvau nusimačiusi. Bet aptingau. Pasikepėme šonkauliukų , šašlų. Kaip smigau pogulio, tai tik po trijų valandų atsipeikėjau su kate pašonėje.
Na, tiesą sakant užvakavau kibirą agurkų, sutvarkiau kibirą pupelių.
Na , prasideda savaitinis lakstymas. Varau į Panevėžį, paskui suku vairą į Kėdainius.
Atsakyti