Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367


Perku
www.ralphlauren.com
-30% kodas

vartotojo įkelta nuotrauka

ir labai laukiu
www.bonton.com
yra kodas suknelems

vartotojo įkelta nuotrauka



Papildyta:
QUOTE(Indre @ 2018 03 22, 09:45)
Maragozis, melissa man tobuli  wub.gif labai lengvi, guminukai, tad prabėgus per dulkes, po vandeniu- ir vėl kaip nauji  biggrin.gif ir svarbiausia - kveeeepia biggrin.gif  turiu batukus, kuriuos nesioju jau keletą metų ir jie vis dar kvepiaa wub.gif

aha, tas kramtuskes kvapas wub.gif biggrin.gif Prisiminiau ,kad dar turi ir melissos aukstakulnius, bet vaiksciot taip ir neismokau verysad.gif reiks susirast ir bandyt parduot verysad.gif
Atsakyti
aš irgi su aukštakulniais nelabai, bet balerinos ir basutės - labai geros mirksiukas.gif aš dabar jau ir dukrytei žiūriu, nes vasarą tai nepamainomi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2018 03 22, 09:53)
aš irgi su aukštakulniais nelabai, bet balerinos ir basutės - labai geros mirksiukas.gif aš  dabar jau ir dukrytei žiūriu, nes vasarą tai nepamainomi  wub.gif

Tai va, faina, kad juos lengva plauti. Cia Tomsu minusas man smile.gif

Dar ne i tema paklausiu ,bet, kad jau kedainiskiu matau temoj, gal zinot, ar yra kokia galimybe is kedainiu vaiku klasei nuvaziuoti iki Lietuvos geografinio centro ? I Kedainius atvaziuotu traukiniu. Cia gavo vaikai namu darba klases kelione sugalvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 22, 11:01)
Tai va, faina, kad juos lengva plauti. Cia Tomsu minusas man smile.gif

Dar ne i tema paklausiu ,bet, kad jau kedainiskiu matau temoj, gal zinot, ar yra kokia galimybe is kedainiu vaiku klasei nuvaziuoti iki Lietuvos geografinio centro ? I Kedainius atvaziuotu traukiniu. Cia gavo vaikai namu darba klases kelione sugalvoti smile.gif

Oho, MM, nu ir namų darbai smile.gifsmile.gif

Šiaip nelabai žinau, kaip jie galėtų nuvažiuoti iki geografinio centro nuo geležinkelio stoties unsure.gif nes tas centras yra už Kėdainių, ne pačiam mieste, ir man rodos, jokie autobusai iki jo neveža ax.gif gal maragozis daugiau žinotų ax.gif Šiaip, prašom, pas mus į senamiestį pasigrožėti, istoriją patyrinėti 4u.gif
Atsakyti
Mergaites , maciau diskutavot apie ismaniuosius laikrodzius sportui showoff.gif , gal yra geru variantu ? man irgi bais reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2018 03 22, 10:08)
Oho, MM, nu ir namų darbai smile.gifsmile.gif

Šiaip nelabai žinau, kaip jie galėtų nuvažiuoti iki geografinio centro nuo geležinkelio stoties unsure.gif nes tas centras yra už Kėdainių, ne pačiam mieste, ir man rodos, jokie autobusai iki jo neveža  ax.gif gal maragozis daugiau žinotų  ax.gif Šiaip, prašom, pas mus į senamiestį pasigrožėti, istoriją patyrinėti  4u.gif

Tai va, maciau ,kad niekas nevaziuoja.. O atstumas, raso, 7km. nera toli unsure.gif Gal kokiam muziejuj ka organizuoja su kelione iki jo .. Cia mano ideja Kedainiai buvo biggrin.gif gal dar ir atmes vaikai, nes poromis jie ta projekta galvoja. Bet ,sakau , gal visai idomu . I Radvilu "grabus" paziopsot biggrin.gif pati nemaciau

Perku
HAUTELOOK 4u.gif



Papildyta:
QUOTE(Ingošša @ 2018 03 22, 10:10)
Mergaites , maciau diskutavot apie ismaniuosius laikrodzius sportui  showoff.gif  , gal yra geru variantu ? man irgi bais reikia  bigsmile.gif

Populiariausias
https://www.amazon.c...=A1QKHRH5KQWOKJ

toks dar yra
https://www.groupon....1b47_0_20180320

Tas dar fainas
https://www.amazon.c...p;pd_rd_w=saDBS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 22 kovo 2018 - 10:21

12val perku

www.fragrancenet.com
-37% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka
ir
www.clinique.com
-25% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Dar turiu 25,26, 27, 31 ir 32 https://www.nordstro...8?color=GLACIER
Atsakyti
[quote=MeistroMargarita,2018 03 22, 11:17]
Tai va, maciau ,kad niekas nevaziuoja.. O atstumas, raso, 7km. nera toli unsure.gif Gal kokiam muziejuj ka organizuoja su kelione iki jo .. Cia mano ideja Kedainiai buvo biggrin.gif gal dar ir atmes vaikai, nes poromis jie ta projekta galvoja. Bet ,sakau , gal visai idomu . I Radvilu "grabus" paziopsot biggrin.gif pati nemaciau

MM, tuoj įmesiu į paštuką info, ką sugebėjau greitai rasti 4u.gif gal ką tinkamo rasit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2018 03 22, 11:07)

MM, tuoj įmesiu į paštuką info, ką sugebėjau greitai rasti  4u.gif  gal ką tinkamo rasit  biggrin.gif

Aciu labai 4u.gif
Tikiuosi, jaunimas palaikys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2018 03 22, 09:45)
Maragozis, melissa man tobuli  wub.gif labai lengvi, guminukai, tad prabėgus per dulkes, po vandeniu- ir vėl kaip nauji  biggrin.gif ir svarbiausia - kveeeepia biggrin.gif  turiu batukus, kuriuos nesioju jau keletą metų ir jie vis dar kvepiaa wub.gif

Turiu berods trejas Melisas ir nei man jos patogios, nei kvepia blink.gif Guma lieka guma, vistiek ne oda ar medžiaga, kietos, standžios, nu žodžiu.... O tas kvapas tai su guma susimaišęs, tiek ten to kvapo biggrin.gif Bet vistiek va prisipirkau, nes man jos gražios, tik tiek kad "sunkiai" dėvisi, užteks turbūt dešimčiai metų, kad tik dydis tiktų po 10 metų biggrin.gif tongue.gif

Šiemet įsigyjau pirmuosius TOMSus, gaudė MM man veliūrinius, nu niekaip, vis iš po nosies nugriebdavo, tai susinervinau ir iš UK parsigabenau biggrin.gif Nu ką galiu pasakyt, smagios, patogios, lengvos belekaip, įtariu nešiosis smagiai wub.gif Tikrai verti dėmesio bačiukai, nors skeptiškai į juos žiūrėdavau iki šiol thumbup.gif
Atsakyti

https://www.nordstro.....olor=NO COLOR
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti