Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 16, 21:56)
Salta pas jus?
As tai smagiai namo pesciom ryte grizau . salta,bet taip gera pasimankstinus buvo smile.gif

Kvieciu jungtis prie
www.dillards.com

nuolaidos MK  prekems


Si vakara pirksim

www.forever21.com
-20% regular prekems
vartotojo įkelta nuotrauka
ir
www.modcloth.com
-15% kodas vienkartinis
vartotojo įkelta nuotrauka



vejas kazkoks zvarbus labai

QUOTE(Ingošša @ 2018 03 16, 22:14)
Ačiū mergaites uz siuntinuka  4u.gif collageno bonka tokia nemenka 250 tablečių  yahoo.gif , lofto bliuzele su gervėm nereali  wub.gif medziagyte krintanti ir nesiglamžo , labai gerves gražiai atrodo juodam fone  wub.gif https://www.loft.com...y-blouse/450723 dydis atitinka , nešioju ir pirkau M  4u.gif , kitas  pirkinys irgi super https://www.loft.com...eatshirt/450787 wub.gif  labai gražiai ir kokybiškai paukščiai išsiuvinėti karoliukais  wub.gif . O svarbiausiai , kad viskas kaip uz dyka  mirksiukas.gif tai labai ačiū mergaitem darbštuolem  4u.gif

aciu uz pirkinukus 4u.gif as nuo jusu ir nusiziurejau ta callogena ax.gif reiks pirkti ir man
Atsakyti
QUOTE(Ingošša @ 2018 03 16, 20:14)
Ačiū mergaites uz siuntinuka  4u.gif collageno bonka tokia nemenka 250 tablečių  yahoo.gif , lofto bliuzele su gervėm nereali  wub.gif medziagyte krintanti ir nesiglamžo , labai gerves gražiai atrodo juodam fone  wub.gif https://www.loft.com...y-blouse/450723 dydis atitinka , nešioju ir pirkau M  4u.gif , kitas  pirkinys irgi super https://www.loft.com...eatshirt/450787 wub.gif  labai gražiai ir kokybiškai paukščiai išsiuvinėti karoliukais  wub.gif . O svarbiausiai , kad viskas kaip uz dyka  mirksiukas.gif tai labai ačiū mergaitem darbštuolem  4u.gif

Aciu Jums wub.gif labai grazus pauksciu rubai wub.gif
Papildyta:

Prisijunkite smile.gif

www.macys.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.bergdorfgoodman.com
nuolaida ~20%
TAXU NERA
vartotojo įkelta nuotrauka

www.whitefoxboutique.com
-40% kodas SALE
vartotojo įkelta nuotrauka

www.swarovski.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.hm.com
-20% vaiku prekems
vartotojo įkelta nuotrauka



Atsakyti
renkasi uzsakymas is www.sephora.com prisijunkit 4u.gif
Atsakyti
Dabar labai laukiu kremu is paulaschoice + collagenas , žiūrėsim efektą biggrin.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingošša @ 2018 03 16, 21:36)
Dabar labai laukiu kremu is paulaschoice + collagenas , žiūrėsim efektą  biggrin.gif  ax.gif  ax.gif

As tai jau sakiau , kad Ingossa turetu buti savo miesto grazuole. Tiek visokiu papildu, kremu grozio naudoja ax.gif Ir sportui vis rubus perka . Jau net vaizduote man uzluzta, kokia gazele ! bigsmile.gif
Papildyta:
Pirksiu

www.pharmaca.com
su -20% koduku

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Renkasi krepselis
www.crazy8.com
-20% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
[quote=MeistroMargarita,2018 03 16, 23:49]
As tai jau sakiau , kad Ingossa turetu buti savo miesto grazuole. Tiek visokiu papildu, kremu grozio naudoja ax.gif Ir sportui vis rubus perka . Jau net vaizduote man uzluzta, kokia gazele ! bigsmile.gif
Oj neee kur jau ten man iki gazelės lotuliukas.gif su edimu niekaip nesusitvarkau , per pms tai isviso besote kaip siuksledeze viską šlamančių blink.gif , vat suderinus sporta ir mityba butų super biggrin.gif , nu dar kartais tinginys ant sprando atsisėda rolleyes.gif , o kremus tai naudoju , labai bijau raukšlių doh.gif kaip sakant įvykiams uz akių reikia užbėgti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingošša @ 2018 03 16, 22:12)
Oj neee kur jau ten man iki gazelės  lotuliukas.gif su edimu niekaip nesusitvarkau , per pms tai isviso besote kaip siuksledeze viską šlamančių  blink.gif , vat suderinus sporta ir mityba butų super  biggrin.gif , nu dar kartais tinginys ant sprando atsisėda  rolleyes.gif , o kremus  tai naudoju , labai bijau raukšlių  doh.gif kaip sakant įvykiams uz akių reikia užbėgti  ax.gif

Tai jau prasysiu kremu saraso smile.gif

Mano drauge viena vis aiskina, kad reik hialurona leistis i veida, bet kazkaip nevilioja manes. Galvoju , kad pasiryzciau , turbut tik kraujo plazmos injekcijoms ninja.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 16, 22:18)
Tai jau prasysiu kremu saraso  smile.gif

Mano drauge viena vis aiskina, kad reik hialurona leistis i veida, bet kazkaip nevilioja manes. Galvoju , kad pasiryzciau , turbut tik kraujo plazmos injekcijoms ninja.gif

Nu as irgi galvojau,kad reik i pykcio rauksle pradet kazka leistis. tas kazkas,tai botoksas. drauge leidzias,atrodo super. nu bet sian kaip tik paskaiciau apie pasekmes-kad apankama, mazeja intelektas,alzhaimeri sukelia ir tt-tai gal apie hialurona reik pradet mastyt unsure.gif
Atsakyti

Kiek laiko galioja crazy8 kodukas?

Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 17, 00:18)
Tai jau prasysiu kremu saraso  smile.gif

Mano drauge viena vis aiskina, kad reik hialurona leistis i veida, bet kazkaip nevilioja manes. Galvoju , kad pasiryzciau , turbut tik kraujo plazmos injekcijoms ninja.gif

Būtinai ;) Oj ne man dar badytis tikrai nereikia , manau čia kaip plastines , jau kaip pradedi tai tuomet pastoviai ir reikia blink.gif as dar pro reta i pusmetį karta kaip prisimenu kad turiu su dermaroleriu prasieinu , bet labai jau nemaloni procedūra ir hialurono serumu tada issitepu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2018 03 16, 22:23)
Nu as irgi galvojau,kad reik i pykcio rauksle pradet kazka leistis.

Gerai reik but- tai nebus ir pykcio rauksliu biggrin.gif

QUOTE(Sunny_Sun @ 2018 03 16, 22:23)
<p>Kiek laiko galioja crazy8 kodukas?</p>

Kodukas vienkartinis. noretusi greiciau panaudoti 4u.gif

QUOTE(Ingošša @ 2018 03 16, 22:27)
Būtinai ;) Oj ne man dar badytis tikrai nereikia , manau čia kaip plastines , jau kaip pradedi tai tuomet pastoviai ir reikia blink.gif as dar pro reta i pusmetį karta kaip prisimenu kad turiu su dermaroleriu prasieinu , bet labai jau nemaloni procedūra ir hialurono serumu tada issitepu  4u.gif

as ta roleri draugei atidaviau po poros kartu ax.gif
Atsakyti