Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367



Paskutine kodo diena!
www.levi.com
-40% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
SImona kai issiaiskinsi imesk linkus as mastau iki 50 dol daugiau neinvestuociau ;)
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2018 03 15, 20:12)
SImona kai issiaiskinsi imesk linkus as mastau iki 50 dol daugiau neinvestuociau ;)

ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2018 03 15, 20:04)
Jetus, tokia kerepla ir kerpe jauciuos  biggrin.gif naudojau iki siol endomondo ir patenkinta buvau  smile.gif aisku,uzmirstu as ji isijungt dazniausiai  biggrin.gif  bet va ta apyranke tai gal ir visai patogu, jau lyg irgi prisireike  ax.gif eisiu googlintis kuri ten geresne  smile.gif  gal kazkaip pavyktu prisiverst daugiau pestute vaiksciot,o tai visur ratuota  unsure.gif

eisim i pesciuju zygi smile.gif

Beje, pamenu , cia yra zygeiviu temoj smile.gif Gal kas Liepojoj zada dalyvauti ?
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 15, 20:15)
eisim i pesciuju zygi smile.gif

Beje, pamenu , cia yra zygeiviu temoj smile.gif Gal kas Liepojoj zada dalyvauti ?

Noreciau,bet,jauciu,pamestum mane zyziancia po kokia pusim prazygiavus 10km biggrin.gif biggrin.gif bet va zygius iki Taves tai rengsiu,jei nusipirksiu apyranke biggrin.gif
O kiek km eisi sikart?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 15 kovo 2018 - 20:20
QUOTE(ssimonyte @ 2018 03 15, 20:20)
Noreciau,bet,jauciu,pamestum mane zyziancia po kokia pusim prazygiavus 10km  biggrin.gif  biggrin.gif bet va zygius iki Taves tai rengsiu,jei nusipirksiu apyranke  biggrin.gif
O kiek km eisi sikart?

iki manes,man atrodo , ziauriai neidomi trasa biggrin.gif
as vis tuos pacius 25km. man pats tas. Nejauciu poreikio kazka per negalejima daryti. Noriu , kad malonu butu smile.gif Mano draugai tai jau seniai po 100 varo ...
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2018 03 15, 19:52)
Esu nusistačius tikslą 10000 žingsnių kas dieną. Nors dirbu sėdimą darbą, dažniausiai pasiekiu numatytą tikslą, net keista. Šiltuoju metų laiku didinsiu tikslus smile.gif

O kaip čia taip...? unsure.gif Aš judėdama ir daugiau eidama vos pusę pasiekiu, kaip reik sėdimą darbą dirbant sumušt 10tūkst žingsnių blink.gif Gal jei ranka rašai ir laikrodis ant dešinės, tai ir matuoja judesius kaip žingsnius biggrin.gif pamenu kelionėj eidavom pėsčiomis daaaaaug, tai tik 12tūkst damušdavau, bet vakare griūdavau nebegyva, o paduose joninių laužai liepsnodavo lotuliukas.gif Arba as jau tiek su mašina įpratus, kad iki jos nueit man kaip kelionė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2018 03 15, 21:42)
O kaip čia taip...? unsure.gif  Aš judėdama ir daugiau eidama vos pusę pasiekiu, kaip reik sėdimą darbą dirbant sumušt 10tūkst žingsnių  blink.gif Gal jei ranka rašai ir laikrodis ant dešinės, tai ir matuoja judesius kaip žingsnius  biggrin.gif  pamenu kelionėj eidavom pėsčiomis daaaaaug, tai tik 12tūkst damušdavau, bet vakare griūdavau nebegyva, o paduose joninių laužai liepsnodavo lotuliukas.gif  Arba as jau tiek su mašina įpratus, kad iki jos nueit man kaip kelionė  biggrin.gif

Arba su laikrodžiu kas nors negerai, nes aš 10000 neįveikiu tik jei lyja visą dieną ir nosies neiškišu, o jei šunį savaitgalį toliau pavedžioju ir dažniau, tai ir virš 20000 būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2018 03 15, 22:20)
Noreciau,bet,jauciu,pamestum mane zyziancia po kokia pusim prazygiavus 10km  biggrin.gif  biggrin.gif bet va zygius iki Taves tai rengsiu,jei nusipirksiu apyranke  biggrin.gif
O kiek km eisi sikart?

eik tu, neik su ja, isprotesi biggrin.gif teko po Varsuva " pasivaikscioti " tai skausmo perkreiptu veidu pleistravau kojas ant saligatvio atsisedus Varsuvos centre .Kazkoks girtas diedas prisoko gelbeti sako, jetus gal nutiko kas, ponia biggrin.gif pedikiuro nuejau po geros savaites darytis, tai pasiurpo pedikiurininke kokios pedos suvarytos buvo , ai sakau, cia biski tokioj ekskursijoj buvom su drauge dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 15 kovo 2018 - 20:54
QUOTE(daliux78 @ 2018 03 15, 20:47)
eik tu, neik su ja, isprotesi  biggrin.gif  teko po Varsuva  " pasivaikscioti  " tai pleistravau kojas ant saligatvio atsisedus Varsuvos centre .Kazkoks girtas diedas prisoko gelbeti sako, jetus gal nutiko kas, ponia  biggrin.gif  pedikiuro nuejau po geros savaites darytis, tai pasiurpo pedikiurininke kokios pedos suvarytos buvo , ai sakau, cia tokioj ekskursijoj buvom su drauge  dry.gif

oi, verkiu lotuliukas.gif reikejo prasyt to dedes , kad padetu ir gelbetu nuo manes biggrin.gif

Merginos, jungiames prie LEVIS
-40%


dzinsai po $17.99
http://www.levi.com/...men/p/188810162
http://www.levi.com/...men/p/198890001
http://www.levi.com/...men/p/188810122
http://www.levi.com/...men/p/198890002
http://www.levi.com/...men/p/196320003
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 15, 22:55)


jeigu rimtai, tai jau ant ribos buvau, kad eiti kur ir prasyti kad gelbetu kas , pvz i Lietuvos ambasada biggrin.gif 000189.gif wacko.gif oi madness buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 15 kovo 2018 - 21:00
QUOTE(daliux78 @ 2018 03 15, 20:57)
jeigu rimtai, tai  jau ant ribos buvau, kad eiti kur ir prasyti kad gelbetu kas    000189.gif wacko.gif  madness

Nu bet zinai zinai,negalvojau,kad MM tokia ziauri blink.gif lotuliukas.gif dar vis mintyse bandziau deliotis kiek cia tas 25km butu,nu gal visai netoli..bet daba tai jau atsizegnojau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti