Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

:4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingi: 15 kovo 2018 - 17:09






QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 15, 13:36)
idomu ir man. o kaip jie tas kalorijas skaiciuoja? unsure.gif



nesuvalgytas, o isdegintas tongue.gif pagal sirdies veikla ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ssimonyte @ 2018 03 15, 09:53)
Vlogeres,tai kur tik filmuoja, o blogeres-rasliavineja  smile.gif nors daug vlogeriu irgi turi savo tinklarasti ir atvirksciai smile.gif


aiskuma

QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 15, 10:26)
bandyk dar kart smile.gif
amazone perka merginos, bet pati tai nesidomejau ax.gif
dar hautelooke kazkada buvo sale
https://www.amazon.c...d=2VIBT353JCAMK

va sitas grazus, ir pavadinimas kokis mandras biggrin.gif

lupdazis
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2018 03 15, 17:01)
nesuvalgytas, o isdegintas  tongue.gif    pagal sirdies veikla  ax.gif


ai, tai neidomu man tada. galetu meniuka koki rodyt kasdienai ir skaiciuot, kiek suvalgiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 15, 19:05)
ai, tai neidomu man tada. galetu meniuka koki rodyt kasdienai ir skaiciuot, kiek suvalgiau  biggrin.gif

samdyk koki tarna, kad skaiciuotu uz tave, princess biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2018 03 15, 17:26)
samdyk koki tarna, kad skaiciuotu uz tave, princess  biggrin.gif

Ne, as tokio laikrodzio noriu verysad.gif


Laukiamiausi

www.bergdorfgoodman.com
nuolaida ~20% kosmetikai
TAXU NERA
vartotojo įkelta nuotrauka

www.ralphlauren.com
-30% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.reebok.com
-50% kodas!
vartotojo įkelta nuotrauka

www.levi.com
-40% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.whitefoxboutique.com
-40% kodas SALE
vartotojo įkelta nuotrauka

www.swarovski.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.yoox.com
-25% krepselyje
vartotojo įkelta nuotrauka

www.aeropostale.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.hm.com

vartotojo įkelta nuotrauka




Atsakyti
Na, lyg nupirkom BONTON , bet 100% bus aisku , kai issius parduotuve smile.gif
Atsakyti
Na laukiam Norikos laikrodzio foto ;)
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2018 03 15, 19:09)
Na laukiam Norikos laikrodzio foto ;)

Jolanta:) lyg zadejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 15, 19:17)
Jolanta:) lyg zadejo 4u.gif

Not my day snd:)
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2018 03 15, 11:32)
Domina neskubu man uzsigeidziau labai;)
Dar jei skambinimo funkcija ar sms butu tai siper

Mano jau toks senas, kad net nėra biggrin.gif susiradau dėžutę (kam ją laikiau, nežinau), tai toks www.amazon.com/Fitness-Tracker-FIT-FIRE-Wireless-Activity/dp/B01J5E6J3S?SubscriptionId=AKIAIUWHFUULBWZWLAPA&tag=csellorg-20&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B01J5E6J3S
Pats veikimo principas pas juos panašus: atsisiunti telefone programėlę, suriši su aparatu, suvedi savo pagrindinius duomenis, tokius kaip lytis,ūgis ir svoris,ir anas iš lempos kalorijas skaičiuoja biggrin.gif
Tuose,kur prabangesni,tai visokių ten sportų šakų yra, draugus gali iššūkiams kokiems nors pakviesti,o šis ir kiti panašūs žingsnius,atstumus ir kalorijas skaičiuoja,miegą seka,aišku,tada reikia jo nakčiai nenusiimt, yra funkcija, kad vibruotų,kai telefonu skambina ar sms, bet atjungiau aš,nervina mane 😁
Šiaip,kaip minėjau, nieko prabangaus, pripratau aš prie jo per tuos kelis metus,gera paskata minimum 10000 žingsnių nueit, o bėgimui ar dviračiui naudoju endomondo 😀
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2018 03 15, 09:10)
Mergaites koki smart watch parekomenduotumete kad kalorijas skaiciuotu ir skambuciu funkcija ir tt iki 50 dol ?tel samsungas


Aš išmaniąją apyrankę neperseniausiai įsigijau. Fitbit Alta HR. Skaičiuoja žingsnius, km, pulsą, kalorijas (galėtų nebūt, man neaktualu), aktyvią veiklą, miego fazes. Rodo, kas skambina ir SMS. Aš nesportuoju, bet šiaip įdomu savo aktyvumą stebėt smile.gif Esu nusistačius tikslą 10000 žingsnių kas dieną. Nors dirbu sėdimą darbą, dažniausiai pasiekiu numatytą tikslą, net keista. Šiltuoju metų laiku didinsiu tikslus smile.gif
Atsakyti
Jetus, tokia kerepla ir kerpe jauciuos biggrin.gif naudojau iki siol endomondo ir patenkinta buvau smile.gif aisku,uzmirstu as ji isijungt dazniausiai biggrin.gif bet va ta apyranke tai gal ir visai patogu, jau lyg irgi prisireike ax.gif eisiu googlintis kuri ten geresne smile.gif gal kazkaip pavyktu prisiverst daugiau pestute vaiksciot,o tai visur ratuota unsure.gif
Atsakyti