Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(ssimonyte @ 2018 03 13, 10:24)
Turiu lupdazioka, tai patinka visai  ax.gif daba bus proga pasiimt ir izymuji highlighteri smile.gif
Va Nikkie pristato sita rinkinuka https://www.youtube....h?v=ReBxlhv5jg8

oho koks zerutis! biggrin.gif
cia, ziuriu , akims ji naudoja https://www.youtube....h?v=PvkLw3aJWWk

Papildyta:
QUOTE(ssimonyte @ 2018 03 13, 10:24)

Merginos,greitai mars i uniqlo!  ploja.gif  4u.gif geru kainu yra! ir man ziauriai reik vieno rubo  biggrin.gif  ax.gif

Tikrai taip!

As tai to kaip laukiu!
https://www.uniqlo.c...1SMB002000.html
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 13, 10:37)
oho koks zerutis! biggrin.gif
cia, ziuriu , akims ji naudoja https://www.youtube....h?v=PvkLw3aJWWk


As ir Becca, ir MAC highlighterius naudoju kaip seselius,kai noriu zerinciu akiu biggrin.gif tai 2in1 gaunasi,super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2018 03 13, 10:50)
As ir Becca, ir MAC highlighterius naudoju kaip seselius,kai noriu zerinciu akiu  biggrin.gif tai 2in1 gaunasi,super  smile.gif

As apskritai tokio daikto neturiu unsure.gif gal reik koki uzgyventi ?..

Kas nori Furlos tasiuko?
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:

Perku netrukus
FRAGRANCENET-37%
GAP-40%-10%
GAPFACTORY-40%-10%
ANNTAYLOR -50%

Dar laukiu prisijungiant
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2018 03 13, 01:02)
ten dozes per mazos bus, mums arklisku reikia  umn.gif nebent pas veterinara uzsukti  hihihi.gif

Nereik veterinaro, be recepto parduoda biggrin.gif

QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 13, 01:39)
Bet Dilma, jauciu , mini zoo turi  unsure.gif  ir suniukas, ir papuga, ir dar zuvys, pasirodo. Gal dar ko nezinom  unsure.gif  smile.gif


NU jau kaip ir beveik viską žinot lotuliukas.gif
Tiesa, dar toks padaras yra biggrin.gif vartotojo įkelta nuotrauka[/url]
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2018 03 13, 11:24)
Merginos,greitai mars i uniqlo!  ploja.gif  4u.gif geru kainu yra! ir man ziauriai reik vieno rubo  biggrin.gif  ax.gif


Niekada nesu pirkusi iš uniqlo, gal galite pakomentuoti kokybę ir dydžius mirksiukas.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2018 03 13, 11:08)
Nereik veterinaro, be recepto parduoda biggrin.gif
NU jau kaip ir beveik viską žinot lotuliukas.gif
Tiesa, dar toks padaras yra biggrin.gif vartotojo įkelta nuotrauka[/url]

O cia aksolotlis? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(ide @ 2018 03 13, 11:10)
Niekada nesu pirkusi iš uniqlo, gal galite pakomentuoti kokybę ir dydžius mirksiukas.gif
Ačiū 4u.gif

As tai irgi tik keleta daiktu turiu,kokybe superine. bet del ju dydziu tai menka patareja-pati vis atsiliepimus paskaitau ax.gif dabar,pvz,imsiu ta dydi,kur iprastai deviu,nes raso,kad atitinka ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 13 kovo 2018 - 11:13
QUOTE(Dilma @ 2018 03 13, 11:08)

Tiesa, dar toks padaras yra biggrin.gif vartotojo įkelta nuotrauka[/url]

Vajazau! aksolotlis wub.gif As irgi labai noriu tokiu , kad buciau Drakonu motina biggrin.gif
Beje, draugas Klaipedoj veisia juos- tai reik kazkaip parsigabent smile.gif Tik esu prisiklausius ivairiu atsiliepimu.. vieni sako, kad labai lepus, kiti- kad ypatingos super prieziuros nereikia

QUOTE(ide @ 2018 03 13, 11:10)
Niekada nesu pirkusi iš uniqlo, gal galite pakomentuoti kokybę ir dydžius mirksiukas.gif
Ačiū 4u.gif

kiek zinau is merginu atsiliepimu, kokybe tikrai gera. Japonu brandas.
pati pirkau pirma karta. dar laukiu . emiau iprasta dydi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 13, 11:16)
Vajazau! aksolotlis wub.gif As irgi labai noriu tokiu , kad buciau Drakonu motina biggrin.gif
Beje, draugas Klaipedoj veisia juos- tai reik kazkaip parsigabent smile.gif Tik esu prisiklausius ivairiu atsiliepimu.. vieni sako,  kad labai lepus, kiti- kad ypatingos super prieziuros nereikia

Tai kai vesies,ir mums pasakyk,nes mano vyras irgi nori sita padara laikyt doh.gif jau laike kazkada seniai,tai jau patyres augytojas biggrin.gif va, galesit plepet abu,patarimais ir foto dalintis biggrin.gif biggrin.gif man tai jau geriau trecia kate butu ax.gif smile.gif arba ciucikas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 13 kovo 2018 - 11:22
QUOTE(Dilma @ 2018 03 12, 22:59)
Spirulinos tabletes aš tai žuvims duodu biggrin.gif . Gal akvaparduotuvėse pigiau gautųsi lotuliukas.gif

Ania blink.gif Reiks MB pasakyt, kad gertume nuo šiol visa šeima, mes, katės, žuvys.... biggrin.gif

QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 13, 01:39)
Bet Dilma, jauciu , mini zoo turi  unsure.gif  ir suniukas, ir papuga, ir dar zuvys, pasirodo. Gal dar ko nezinom  unsure.gif  smile.gif

Faina ten as ją, aš kai einu daiktų atsiimt, tai mažas bėgte bėga iš paskos man, patinka jam pas Dilma cirkų pažiūrėt, kaip papūga kašį pati prieš save lošią bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(lomute @ 2018 03 13, 08:11)
Imeskit ir mum haliurono linka 😁😁

QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 13, 08:38)
Kiek pamenu , Norika visada sita perka
https://www.vitacost...ula-120-tablets

Aha, visada tik šitą geriam visi, bet jau bręstu gal kokį kitokį brendą išbandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2018 03 13, 11:15)
O cia aksolotlis?  bigsmile.gif
Papildyta:




Tas pats biggrin.gif
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 03 13, 11:16)
Vajazau! aksolotlis wub.gif As irgi labai noriu tokiu , kad buciau Drakonu motina biggrin.gif
Beje, draugas Klaipedoj veisia juos- tai reik kazkaip parsigabent smile.gif Tik esu prisiklausius ivairiu atsiliepimu.. vieni sako,  kad labai lepus, kiti- kad ypatingos super prieziuros nereikia



Normaliai, vasarą tik sunkiau šaltą vandenį išlaikyt. Vežkit drąsiai biggrin.gif . Mes saviškį iš Vilniaus parsigabenom prieš 4,5 metų biggrin.gif
QUOTE(NORIKA @ 2018 03 13, 11:42)
Ania  blink.gif  Reiks MB pasakyt, kad gertume nuo šiol visa šeima, mes, katės, žuvys.... biggrin.gif
Faina ten as ją, aš kai einu daiktų atsiimt, tai mažas bėgte bėga iš paskos man, patinka jam pas Dilma cirkų pažiūrėt, kaip papūga kašį pati prieš save lošią  bigsmile.gif  wub.gif


lotuliukas.gif o taip, didžiausias mūsų fanas tas jūsų mažius biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2018 03 13, 11:21)
Tai kai vesies,ir mums pasakyk,nes mano vyras irgi nori sita padara laikyt doh.gif jau laike kazkada seniai,tai jau patyres augytojas  biggrin.gif va, galesit plepet abu,patarimais ir foto dalintis  biggrin.gif  biggrin.gif   man tai jau geriau trecia kate butu  ax.gif  smile.gif arba ciucikas  wub.gif

as siandien sapnavau , kad suniuka maza turiu. ir pries pabundant galvoju "tai cia gal keltis reik, i kiema jau vest.." biggrin.gif

QUOTE(NORIKA @ 2018 03 13, 11:42)
Aha, visada tik šitą geriam visi, bet jau bręstu gal kokį kitokį brendą išbandyt  ax.gif

As vitacosto pirkdavau , bet kazkaip nebematau . vedu i paieska ir man sita kolagena meta..
https://www.vitacost...ng-120-capsules

Jungiames? smile.gif
www.vitacost.com
-12% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:

Paskutine diena

www.gap.com
-40% kodas viskam
ir papildomas 10% musu kodas!!!
vartotojo įkelta nuotrauka

www.oldnavy.com
-40% krepselyje
vartotojo įkelta nuotrauka

www.gapfactory.com
40% ir 10%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.bananarepublic.com
-50% kodas regular prekems
-10% musu kodas
vartotojo įkelta nuotrauka


Taip pat labai laukiam
www.calvinklein.us
20% vienkartinis kodas!
vartotojo įkelta nuotrauka

www.uniqlo.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.whitefoxboutique.com
-40% kodas SALE
akinukai uz kapeikas blink.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

www.ae.com
-20%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.aeropostale.com


vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(Dilma @ 2018 03 13, 11:49)
Normaliai, vasarą tik sunkiau šaltą vandenį išlaikyt. Vežkit drąsiai biggrin.gif . Mes saviškį iš Vilniaus parsigabenom prieš 4,5 metų biggrin.gif


o mat kaip, salto vandens reikia! To draugo bare vienas gyvena . Tai tikrai nepanasu, kad jam ten ypatingu salygu reiktu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 13 kovo 2018 - 12:08
Aš tuoj su GAP jungiuosi.... Tik kazko puslapis pakibo unsure.gif


Gal kuri nori jungtis su OFRA rinkinuku, aš mielai dalinčiaus - man haiglaiteris, o lūpakai kažkam, nes turiu pilną stalčių prisikimšus visokių blizgalų, tai nereikia... Ar būtų norinčių tokį reikalą susukt? ax.gif https://www.nordstro.....olor=NO COLOR
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 13 kovo 2018 - 12:11