Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

Ačiū komandai už siuntinį :4u: Gražių Jums švenčių!!!

Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2017 12 22, 15:01)
<p>Ačiū komandai už siuntinį 4u.gif Gražių Jums švenčių!!!
</p>

Aciu ir Jums 4u.gif
Papildyta:
Surasiau laiskus del siuntinuku 4u.gif Kas negavot- rasykit garsiai smile.gif

KAS GALI PRIIMTI SIAULIU SIUNTINI ?
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, už suspėjusias Kalėdas! wub.gif
Gražių švenčių komandai ir visoms 'kolegėms' šopaholikėms! newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(success @ 2017 12 22, 16:12)
Ačiū, mergaitės, už suspėjusias Kalėdas!  wub.gif
Gražių švenčių komandai ir visoms 'kolegėms' šopaholikėmsnewyear.gif

Aciu Jums 4u.gif
Atsakyti
ačiū už suspėjusį atkeliaut siuntinuką 4u.gif Ir gražių švenčių visoms wub.gif
Atsakyti
Ir aš dėkoju už daiktelių laviną 4u.gif Ir už tai, kad viskas spėjo laiku. Ir Simonai už priėmimą 4u.gif Jūs, kaip ir šis laikotarpis, turbūt stebuklingos? wub.gif

Gražių švenčių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ATrim: 22 gruodžio 2017 - 18:04

Laba, Kaunas 12.15 nesidalins :4u:  Atsiprasau, jei kartojuos, nespeju temos “suskaityti”.

 

P. S.:

Labai aciu Merginoms, Norika, lyg rekomendavo.. Tiziana Terenzi zvakiu kvapus... Tobuli! Kai bus vel Houtelook saukite, noriu daaaar as!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citanika: 22 gruodžio 2017 - 18:26
QUOTE(citanika @ 2017 12 22, 20:17)
<p>Laba, Kaunas 12.15 nesidalins 4u.gif  Atsiprasau, jei kartojuos, nespeju temos “suskaityti”.</p>
<p> </p>
<p>P. S.:</p>
<p>Labai aciu Merginoms, Norika, lyg rekomendavo.. <span style="font-weight:600;">Tiziana Terenzi zvakiu kvapus... Tobuli! Kai bus vel Houtelook saukite, noriu daaaar as!</span></p>

Kaunietems laiskuciai pasiusti 👍
Atsakyti

:wub: Didelis ačiū Simonytei, kad prieme taip velai :4u:  ir šeip merginos Jūs nuostabios ir siuntinukas mano nerealus, dar karta ačiū! 

Atsakyti
QUOTE(Patricija Ivasenkaitė @ 2017 12 22, 23:59)
<p> wub.gif Didelis ačiū Simonytei, kad prieme taip velai 4u.gif  ir šeip merginos Jūs nuostabios ir siuntinukas mano nerealus, dar karta ačiū! </p>

Aciu ir Jums 4u.gif
Sianakt net per sapnus lovoj prekiu dalinimui ieskojau po dienos antpludzio lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aciu,mergaites,kad taip operatyviai dalinames sikart 4u.gif ir aciu uz grazius zodzius, skanumynus ir sypsenas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 23 gruodžio 2017 - 09:19
QUOTE(illuminated @ 2017 12 22, 17:40)
ačiū už suspėjusį atkeliaut siuntinuką 4u.gif Ir gražių švenčių visoms wub.gif

QUOTE(ATrim @ 2017 12 22, 18:02)
Ir aš dėkoju už daiktelių laviną 4u.gif Ir už tai, kad viskas spėjo laiku.  Ir Simonai už priėmimą 4u.gif  Jūs, kaip ir šis laikotarpis, turbūt stebuklingos? wub.gif

Gražių švenčių 4u.gif

QUOTE(Patricija Ivasenkaitė @ 2017 12 22, 23:59)
<p> wub.gif Didelis ačiū Simonytei, kad prieme taip velai 4u.gif  ir šeip merginos Jūs nuostabios ir siuntinukas mano nerealus, dar karta ačiū! </p>

Aciu Jums, mielosios wub.gif

QUOTE(ssimonyte @ 2017 12 23, 09:18)
Aciu ir Jums  4u.gif
Sianakt net per sapnus lovoj prekiu dalinimui ieskojau po dienos antpludzio  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


As isivaizduoju unsure.gif jau net mano vyras, po apsilankymo sake, kad pas Simona durys neuzsidaro smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar tikėtis šiandien sulaukti Šiaulių dėžutės 12.08 4u.gif
Atsakyti