Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

Kas norit per siuntas- rasykit i pasta dabar. Galesiu paimti kazka is Simonos , nes jai per visa miesta iki stoties trenktis
Atsakyti
O as dar karteli paraginsiu susiziureti saskaiteles mirksiukas.gif Daiktu ir darbo bus ziauriai daug,taigi pretenziju,riksmu ar grasinimu del neatiduodamu daiktu tikrai neklausysiu ir i diskusijas nesileisiu. Man printscreen'ai ar kopijos negalioja-galioja TIK DALIUKO leidimas atiduoti siuntinukus. Taisykles paprastos. Primenu ir apie egzistuojanti laiko skirtuma tarp JAV ir LT mirksiukas.gif kad nebutu-pries 2h sumokejau,kodel neatiduodi mirksiukas.gif Norisi sklandziu,supratingu ir be piktumu dalybu ax.gif 4u.gif
Atsakyti

O šiandien pervedus dar gausit pinigelius?

Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 12 21, 12:24)
Dar ir traukiniu stotis su siuntiniais greit sukas...  rolleyes.gif  biggrin.gif

Į pajūrį tai ir lektuvai dar vis skraido biggrin.gif
Atsakyti
O sakykit net 12.01 d., 12.08 d. negavot mano vardu, taip pat laukiu 12.15 d. Viskas sumokėta
Atsakyti
QUOTE(Patricija Ivasenkaitė @ 2017 12 21, 10:55)
<p>O šiandien pervedus dar gausit pinigelius?</p>


taip 4u.gif

QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2017 12 21, 11:06)
Į pajūrį tai ir lektuvai dar vis skraido biggrin.gif

biggrin.gif

O siaip, kvieciam i sostine. Eglute grazi , Spragtukas operhauze, Gedimino kalnas dar vis stovi smile.gif

QUOTE(violetam @ 2017 12 21, 11:13)
O sakykit net 12.01 d., 12.08 d. negavot mano vardu, taip pat laukiu 12.15 d. Viskas sumokėta

12.01 gauta visa siunta. Jeigu Jusu buvo tos dienos skaiciai- pas Simonyte siuntinukas 4u.gif
12.08-12.15 laukiam . ir turetume ryt pradet dalintis , jei viskas ok . o gal net ir siandien .

Laukite info paste , mergiates 4u.gif
Atsakyti
Man tai tiktų autobusu.Jei yra daugiau iš mūsų miestuko-galiu net paimt 4u.gif ax.gif
Bet šiaip man tinka visaip,siųskit kaip jums patogiau.
Atsakyti
Merginos gal kuri norit vaikui Meccano programuojamo roboto.Nupirkau,užsiminiau vaikui,bet jis nebuvo sužavėtas

Robotas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andra*: 21 gruodžio 2017 - 14:39
QUOTE(Andra* @ 2017 12 21, 14:39)
Merginos gal kuri norit vaikui Meccano programuojamo roboto.Nupirkau,užsiminiau vaikui,bet jis nebuvo sužavėtas

Robotas



Kiek eurų išėjo tas robotukas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rytem @ 2017 12 21, 16:58)
Kiek eurų išėjo tas robotukas?  4u.gif

23,66eur
Atsakyti
simonyte sakykite kada iš ryto galima atvžiuoti sūnus paimtū, nes nori apie pietus išvykti iš vilniaus,
Atsakyti
QUOTE(rita1969 @ 2017 12 22, 08:21)
simonyte sakykite kada iš ryto galima atvžiuoti sūnus paimtū, nes nori apie pietus išvykti iš vilniaus,

Susisiekem 4u.gif

Atsakyti