Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(illuminated @ 2017 12 08, 21:06)
Sakykit, gal kas nori ColourPop mažiuką užsakymuką parinkt? Labai noriu vieno daiktelio, kuris limited edition.. 4u.gif

na, jeigu yra norinciu smile.gif Jau tiek is visur kosmetikos pripirkom .. biggrin.gif Ka gero rekomenduotumet?
Papildyta:
Batai po 29.99$is sios nuorodos
kaina taiko su kodu

https://www.joesnewb...Vkio03tXOJ.oQLQ

vartotojo įkelta nuotrauka

laukiame labai

www.nyandcompany.com
kainos su 50% nuolaida
vartotojo įkelta nuotrauka

www.bathandbodyworks.com
-20% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.ae.com
-25% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.harney.com
-30% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.gap.com
-50% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.macys.com
-30%
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 12 08, 21:09)
na, jeigu  yra norinciu smile.gif Jau tiek is visur kosmetikos pripirkom .. biggrin.gif Ka gero rekomenduotumet?

Oi... Aš tai jau nemažai bandžius iš ten visko, ir labai daug kas man patinka.. biggrin.gif Ultra Matte lūdpažiai tai čia kaip kam - labai kitiem sausint gali, bet vat nesenai jų Arriba! spalvą pirkau - tai tiek pati spalva nereali (tokia kalėdinė wub.gif ), tiek ir lūpdažio tekstūra lyg geresnė. Ultra Blotted (ypač Zuma ir Doozy spalvos) ir Blotted lūpdažiukai man labai patinka smile.gif Dar jų šešėliai tiek super shock, tiek presuoti - superiniai, kokybe tikrai nenusileidžia daugeliui brandų. Dar dabar kaip tik daliai palečių nuolaidos iki 50% net
https://colourpop.co...?...ual&filter=

Kam patiko Glossier Boy Brow, tai galiu tikrai rekomenduot ColourPop Brow Boss - bespalvis, tai daug kam tiks, o iš tekstūros tai aš realiai nematau jokio skirtumo tarp jų. Dar presuoti highlighteriai, girdėjau, labai faini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2017 12 08, 21:22)
Oi... Aš tai jau nemažai bandžius iš ten visko, ir labai daug kas man patinka.. biggrin.gif Ultra Matte lūdpažiai tai čia kaip kam - labai kitiem sausint gali, bet vat nesenai jų Arriba! spalvą pirkau - tai tiek pati spalva nereali (tokia kalėdinė wub.gif ), tiek ir lūpdažio tekstūra lyg geresnė. Ultra Blotted (ypač Zuma ir Doozy spalvos) ir Blotted lūpdažiukai man labai patinka smile.gif Dar jų šešėliai tiek super shock, tiek presuoti - superiniai, kokybe tikrai nenusileidžia daugeliui brandų. Dar dabar kaip tik daliai palečių nuolaidos iki 50% net
https://colourpop.co...?...ual&filter=

Kam patiko Glossier Boy Brow, tai galiu tikrai rekomenduot ColourPop Brow Boss - bespalvis, tai daug kam tiks, o iš tekstūros tai aš realiai nematau jokio skirtumo tarp jų. Dar presuoti highlighteriai, girdėjau, labai faini 4u.gif

Tai, merginos, kas nori prisijungti- paskutinis sansas siais metais smile.gif

Baigiam darbus siom dienom 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Nedaug truksta

www.uniqlo.com

vartotojo įkelta nuotrauka



Papildyta:
Trupucio truksta shipui
www.fragrancenet.com
nuolaidos ir 30% kodas

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

O nedalina si savaitgali ar laisko negavau? Klausiu nes sitoj partijoj svarbios dovanos  :D 

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 12 09, 10:16)
<p>O nedalina si savaitgali ar laisko negavau? Klausiu nes sitoj partijoj svarbios dovanos  biggrin.gif </p>

Dar nera dezuciu . Gruodis. Jau dezuciu keliai nelabai aiskus ax.gif
Atsakyti

Dar nera dezuciu . Gruodis. Jau dezuciu keliai nelabai aiskus ax.gif

Labai tikiuosi kad gausim  :hmm: 

Atsakyti
Paskutinis krepslis!
Truksta nedaug
-25% kodas
www.sierratradingpost.com


vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 12 09, 10:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="MeistroMargarita" data-cid="71921018" data-time="1512807472"><div><p>Dar nera dezuciu . Gruodis. Jau dezuciu keliai nelabai aiskus vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Labai tikiuosi kad gausim  hmm.gif </p>

Na, kad gausim-tai faktas smile.gif tik jau veluoja siek tiek . Iprasta pries sventes 4u.gif
Atsakyti
Mergaites kaip ten su tais deimantiniais auskarais neatsauke?
Atsakyti
Dar kartelį raginu jungtis prie ColourPop hammer_1.gif Paletėms dabar iki 50% nuolaida - paskutinis šansas šiais metais, kaip suprantu, kažką pasigriebti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2017 12 09, 11:51)
Mergaites kaip ten su tais deimantiniais auskarais neatsauke?

atsauke unsure.gif
gal praleidau parasyti..
Papildyta:

labai laukiu
www.bathandbodyworks.com
-20% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.ae.com
-25% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.harney.com
-30% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka


www.macys.com
-30%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.uniqlo.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.fragrancenet.com
nuolaidos ir 30% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.sierratradingpost.com
-25%

vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
QUOTE(illuminated @ 2017 12 09, 12:26)
Dar kartelį raginu jungtis prie ColourPop  hammer_1.gif Paletėms dabar iki 50% nuolaida - paskutinis šansas šiais metais, kaip suprantu, kažką pasigriebti biggrin.gif

Jungiames!
colourpop.com

taip pat laukiu
www.vitacost.com
www.skinstore.com
Atsakyti
Sveikutes

Mergaites,paimkite man prasau pora poru siu
https://www.joesnewb...t.com/dailydeal

Ps uzsakyma atsiunciau jau.Free shiping jau butu.Bijau,kad nedingtu
Aciu 😘
Atsakyti