Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

Dar pora nauju kodu smile.gif

www.paulaschoice.com
-20%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.abercrombie.com
-30%
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Merginos, ačiū už mažą siuntinuką smile.gif na nereali Tarte paletė, dar ir kaina juokinga, spalvos nerealios !!! Nekantrauju išbandyti ! AČIŪ !!!
Atsakyti
QUOTE(Seida @ 2017 11 03, 19:03)
Merginos, ačiū už mažą siuntinuką smile.gif na nereali Tarte paletė, dar ir kaina juokinga, spalvos nerealios !!! Nekantrauju išbandyti ! AČIŪ !!!

Kaip tik siandien ziurejau video kur youtuberes ja rekomenduoja pirkt dabar per didiji sephora sale'a smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 11 03, 18:17)
Kaip tik siandien ziurejau video kur youtuberes ja rekomenduoja pirkt dabar per didiji sephora sale'a smile.gif



Pamačiau kad sephoroj nuolaidos, kovoju su noru pirkti biggrin.gif reik higliterio biggrin.gif ir maskuoklio biggrin.gif žodžiu !!!
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 11 03, 19:17)
Kaip tik siandien ziurejau video kur youtuberes ja rekomenduoja pirkt dabar per didiji sephora sale'a smile.gif

Gal galit imesti paletės nuorodą, ačiu.
Atsakyti
QUOTE(Seida @ 2017 11 03, 17:03)
Merginos, ačiū už mažą siuntinuką smile.gif na nereali Tarte paletė, dar ir kaina juokinga, spalvos nerealios !!! Nekantrauju išbandyti ! AČIŪ !!!

Aciu Jums

www.bloomingdales.com
-25% krepselyje

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 03 lapkričio 2017 - 18:04
QUOTE(Raselepagegiai @ 2017 11 03, 19:44)
Gal galit imesti paletės nuorodą, ačiu.

Si https://www.sephora...... grid:p420228 mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 11 03, 20:02)

Bet jie matiniai visi taip??
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2017 11 03, 20:12)
Bet jie matiniai visi taip??

Va cia jau Seidos reiktu klaust biggrin.gif bet atrodo,kad taip,visi matiniai,isskyrus lyg 1,kuris turi siek tiek blizgesio. Gal bus aiskiau 4u.gif https://www.youtube....h?v=G3IwJbrOGbE
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2017 11 03, 19:12)
Bet jie matiniai visi taip??



Tik 1 spalva šiek tiek blizga( kaip satinas,smulkus blizgiukas) visos kitos matinės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seida: 03 lapkričio 2017 - 18:21
QUOTE(ssimonyte @ 2017 11 03, 19:02)

Laukiu ir aš šitos paletės už $18 biggrin.gif Sudvejojau ir nepirkau pati tą dieną, kai nuolaida buvo, bet perleido man mergaitė viena, tai džiaugiuos baisiai, nors šešėlių ir taip apstu lotuliukas.gif


Lyg ir žinojau, ką noriu imt iš Sephoros, bet dabar sėdžiu ir vėl medituoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2017 11 03, 20:32)
Laukiu ir aš šitos paletės už $18 biggrin.gif Sudvejojau ir nepirkau pati tą dieną, kai nuolaida buvo, bet perleido man mergaitė viena, tai džiaugiuos baisiai, nors šešėlių ir taip apstu lotuliukas.gif
Lyg ir žinojau, ką noriu imt iš Sephoros, bet dabar sėdžiu ir vėl medituoju doh.gif

Ka gero nuziurejot? ax.gif as jau viena nusiunciau kasika,bet dar ,,kazko" reikia,tai dar kuiciuos lotuliukas.gif
Atsakyti