Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(ssimonyte @ 2017 07 31, 11:38)
Tai mazoka  biggrin.gif pas mane 3dar stovi  blink.gif ir nelabai kam ko reikia  unsure.gif kas iki mano atostogu pradzios neissinesa daiktu-temoje skelbsiu aukciona! nejuokauju devil.gif 
Ps. 13h lekiam su dukra prie ezero,jei kam vis delto reikia daiktu-laukiu  ax.gif  smile.gif paskui busiu nuo 17h ir lauksiu iki 20h.
Ps Ps  smile.gif  nuo sestadienio ryto pastrigusi terminalu veikla-negaliu issiusti likusiu siuntinuku  unsure.gif skambinausi del info, tai sake, kad siandien zadama isspresti problema (labai tikiuosi  smile.gif )

Jau nuo šeštadienio pastrigę paštomatai, šiandien gavau sms, kad siuntos vėluos dar dvi dienas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(special @ 2017 07 31, 15:19)
prie kokio lekiat? as buvau prie zaliuju vakar, dukra atveziau paplaukiot, tai kai pamaciau zmoniu skaiciu vienam kvadratiniam centimetre, zado netekau biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

galvoju, koks ten tas vanduo ezero po tokio kiekio zmoniu ax.gif

Mes kazkaip prie antaviliu vis lekiam ax.gif zmoniu tikrai maziau nei prie zaliuju ir svarus vanduo smile.gif o dar aplinka -pusyno apsupty ir toks skardis grazus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(krista08 @ 2017 07 31, 15:25)
Jau nuo šeštadienio pastrigę paštomatai, šiandien gavau sms, kad siuntos vėluos dar dvi dienas  unsure.gif

Nervai ima jau, nelabai jie skubinasi sprest problema gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 31 liepos 2017 - 13:54

Sveiki,

 

Gal galite ir mano apmokejima patvirtinti? Noreciau atsiimti prekes. Aciu

Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 07 31, 13:29)
Mes kazkaip prie antaviliu vis lekiam  ax.gif zmoniu tikrai maziau nei prie zaliuju ir svarus vanduo  smile.gif o dar aplinka -pusynas apsupty ir toks skardis grazus ax.gif

o ten yra kaip pliazas? ar yra kur pasokinet nuo tiltelio? maniskei paprastai ramiai netinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(special @ 2017 07 31, 15:42)
o ten yra kaip pliazas? ar yra kur pasokinet nuo tiltelio? maniskei paprastai ramiai netinka ax.gif

Aga, siemet jau yra tiltelis ezeran padarytas, maciau,kad sokineja jaunimas smile.gif ten toks mini smelio pliazas, galima ir ant zolytes vietos rast smile.gif bent mums tikrai cia smagiau,nei prie zaliuju ax.gif Ai,kazkuria diena ezere vezi matem- sakoma,kad jei vezys gyvena ezere, tai svarus vanduo ax.gif http://www.delfi.lt/...s.d?id=64568776
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 31 liepos 2017 - 13:52
QUOTE(Metute @ 2017 07 31, 14:32)
<p>Sveiki,</p>
<p> </p>
<p>Gal galite ir mano apmokejima patvirtinti? Noreciau atsiimti prekes. Aciu</p>

Suziures ir parasys buhalterija 4u.gif
Dar miega smile.gif
Atsakyti
Ačiū labai už siuntinuką smile.gif sijonukai kaip visada puikus, bet bateliai jcrew netiko dydis verysad.gif labai gaila, labai minksti, odiniai
https://factory.jcre...g...e=1&Nrpp=60
dydis 9,5 tinkami 39 eu. Spalva sviesi, smeline, kaina 42 eur
Atsakyti
Labas vakaras,

kas laukiat Alytaus dėžutės, tai šiandien gavau sms'ą, kad dėl techninių nesklandumų nuo šeštadienio ryto neveikia siuntų savitarnos terminalai ir vėluos 2 dienas. Tai laukiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgux @ 2017 07 31, 21:32)
Ačiū labai už siuntinuką smile.gif sijonukai kaip visada puikus, bet bateliai jcrew netiko dydis verysad.gif labai gaila, labai minksti, odiniai
https://factory.jcre...g...e=1&Nrpp=60
dydis 9,5 tinkami 39 eu. Spalva sviesi, smeline, kaina 42 eur

Aciu Jums uz pirkinukus 4u.gif

QUOTE(Luggne @ 2017 07 31, 22:07)
Labas vakaras,

kas laukiat Alytaus dėžutės, tai šiandien gavau sms'ą, kad dėl techninių nesklandumų nuo šeštadienio ryto neveikia siuntų savitarnos terminalai ir vėluos 2 dienas. Tai laukiam  4u.gif

vava,ir issiusti dar dalies negalim verysad.gif
Atsakyti
Nu tai ką, susitaikiau su mintim, kad mėnesis bus ir man atostoginis nuo visu krautuvių biggrin.gif , tad linkiu MM ir Daliukui nuo dūsios atsikvėt, atsijungt nuo visko ir grįžt su nauja jėga i darbus 4u.gif Gražių, įsimintinų atostogų wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 01 rugpjūčio 2017 - 09:22
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 08 01, 00:52)
Aciu Jums uz pirkinukus 4u.gif
vava,ir issiusti dar dalies negalim verysad.gif

Kazin Klaipedos siuntinukai irgi veluos? ax.gif
Atsakyti
Parduodu per mergaites pirktas Michael Kors basutes.

https://www.vinted.l...el-kors-basutes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lukne*: 01 rugpjūčio 2017 - 12:17