Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(spurga_m @ 2017 07 05, 23:22)
Gaila reikejo sekti kaimynu lenku pvz ir nuo ryto iki vakaro skrusti net sunus bezdzionem pradejo vadint gerai kad ten musu nesuorato o mes po pora valamdeliu pabudavom ir maudavom keliauti
Tai Sima patarkit kokius ten pratesejus naudoti?

Mes tai irgi keliaujam daug,gulim minimaliai, jei kur naujoj vietoj smile.gif del idegio islaikymo tai nepatarsiu, irgi noreciau suzinot ka naudoja merginos ax.gif ir i mane drasiai ,,tu" mirksiukas.gif 4u.gif jau gailiuos kam atostogus LT pasirinkau,o ne kur nors,kur tikrai silta unsure.gif

Kazkuri mergina gyre sita kauke https://www.amazon.c...d=AAV4VIJAUEOCB issisaugojau,dabar atsidarau-ogi kaina pakritus beveik dvigubai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 05 liepos 2017 - 21:31
Antra diena ukanotoj europoj nu norisi sauti atgal kur 34 ir zydra jura vaisia prinoke ir juros gerybes bet tok next year:)
Atsakyti


labai laukiu

www.jcrew.com
-50% sale
vartotojo įkelta nuotrauka

www.loft.com
-40% sale
vartotojo įkelta nuotrauka

www.guessfactory.com
papildoma 10% nuolaida
vartotojo įkelta nuotrauka

www.anntaylor.com
-50%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.ralphlauren.com
-30%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.joesnewbalanceoutlet.com
-50% papildoma nuolaida!
taiko ir dienos prekei!
vartotojo įkelta nuotrauka

us.boohoo.com
-60!
netaiko sale
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 05 liepos 2017 - 21:56
QUOTE(ssimonyte @ 2017 07 05, 22:27)
Mes tai irgi keliaujam daug,gulim minimaliai, jei kur naujoj vietoj  smile.gif del idegio islaikymo tai nepatarsiu, irgi noreciau suzinot ka naudoja merginos  ax.gif ir i mane drasiai ,,tu"  mirksiukas.gif  4u.gif jau gailiuos kam atostogus LT pasirinkau,o ne kur nors,kur tikrai silta  unsure.gif



Aš jau irgi pradedu gailėtis blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 07 05, 22:27)
Mes tai irgi keliaujam daug,gulim minimaliai, jei kur naujoj vietoj  smile.gif del idegio islaikymo tai nepatarsiu, irgi noreciau suzinot ka naudoja merginos  ax.gif ir i mane drasiai ,,tu"  mirksiukas.gif  4u.gif jau gailiuos kam atostogus LT pasirinkau,o ne kur nors,kur tikrai silta  unsure.gif


Simona, idegiuinesu geresnio dar radusi sito:
https://www.guerlain...booster-complex

jis tinka ir soliariumui:) labai skalsus, reikia minimaliai, bet "sugaudo"saule, net kai jos labai mazai smile.gif o jei esat silumoj, kur +48, tai reiktu atsargiai naudot, nes atrodo, kad traukia saule:) idegis,bent man laikosi apie 3-4 men nepakites. beje idegis daaaaaug rudesnis, nei iprastai deginantis smile.gif rekomenduoju !!!!
as pas mus pavasari pora dienu sauletu su juo pasitepiau ir tiek kiek savaitgali kieme vaikstant pabuvau, tai komentaru sulaukiau, kad ka tik po atostogu grizus:D:D
Atsakyti
Labas rytas
vartotojo įkelta nuotrauka

10val baigiasi
-60%
us.boohoo.com

junkites, kas nemiegat! smile.gif


populiarioji suknyte 8$
http://us.boohoo.com...300-157-31.html
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2017 07 06, 00:40)
Simona, idegiuinesu geresnio dar radusi sito:
https://www.guerlain...booster-complex

Sudomino rolleyes.gif O kaip ji naudot, i koki krema gal imaisyt, nes nelabai isivaizduoju kaip su labai mazu kiekiu, labai nemaza kuna istept biggrin.gif Kaip uztekt keliu lasu? Veidui viskas aisku, bet kaip kunui naudot?
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 07 06, 09:04)
Sudomino  rolleyes.gif O kaip ji naudot, i koki krema gal imaisyt, nes nelabai isivaizduoju kaip su labai mazu kiekiu, labai nemaza kuna istept  biggrin.gif  Kaip uztekt keliu lasu? Veidui viskas aisku, bet kaip kunui naudot?

Body: In the palm of your hand, blend four drops into the amount of body lotion you normally use and apply to the whole body.
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 07 06, 10:04)
Sudomino  rolleyes.gif O kaip ji naudot, i koki krema gal imaisyt, nes nelabai isivaizduoju kaip su labai mazu kiekiu, labai nemaza kuna istept  biggrin.gif  Kaip uztekt keliu lasu? Veidui viskas aisku, bet kaip kunui naudot?

Mane irgi biggrin.gif
jungciausi , gal kur nuolaida butu.

o gal kas turite parduoti , kad ir likuti pabandymui bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibuteg: 06 liepos 2017 - 09:53
O Morphe dar yra kokia nuolaida? Tik dabar pamaciau, kad vakar pirkot... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 07 06, 10:45)
O Morphe dar yra kokia nuolaida? Tik dabar pamaciau, kad vakar pirkot... ax.gif

nea, nematau koduko psl.

Merginos, tvarkykites saskaitas. laukiam siuntinuku 4u.gif
Papildyta:
Labai laukiu
www.jcrew.com
40%-50%
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 07 06, 10:33)
Merginos, tvarkykites saskaitas. laukiam siuntinuku 4u.gif

Valio! Ryt jau gal bus?
Atsakyti