Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

Renkasi
factory.jcrew.com
kodas -50% clerance

www.gap.com
-40%

www.oldnavy.com
-10% viskam
Atsakyti


Paskutine koduko diena
www.levi.com
-30% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
www.vitacost.com
-12% kodukas
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Paskutine diena
www.forever21.com
-30% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Paskutine diena
www.abercrombie.com
kainos su -40%

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
www.crazy8.com
-20% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.childrensplace.com

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Ateinu dekot uz siuntinuka, jauciu jau "uzknisau" jus abi su tais hialuronais, bet poreikis neslopsta biggrin.gif Tuoj atsiusiu nauja maziuka uzsakyma biggrin.gif
MAC zalias piestukas idealu wub.gif Labai grazi spalva, o svarbiausia man prie zaliu akiu tinka wub.gif
NB tai ka as zinau, tikejaus tokios svelniai rozines koralines spalvos, bet pamacius net sutrikau blink.gif Jie tokie ryyyyyskiai ugnines spalvos, net akis skauda, nusprendziau-su tokiais galesiu traukinius stabdyt lotuliukas.gif biggrin.gif thumbup.gif Na dydis tiko, tai nesiosiu, tik reiks iprast prie tokio ryskumo biggrin.gif
Aciu uz viska 4u.gif
Atsakyti
Merginos, jungiamės prie Lime Crime sale - šiandien baigiasi, virš $50 free shippingas. lady.gif Labai gražių, neįprastų lūpdažių spalvų yra, graužia mane smalsumas, tai norisi už tokią kainą vis tik pabandyti biggrin.gif

Nebent, jei nesurinksim sumos free shippingui, gal bus norinčių tiesiog shippingo kainą pasidalint? Berods apie $6, tai nemanau, kad labai daug gautųsi..
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 05 29, 14:14)

tokius ir as pasiimciau biggrin.gif

QUOTE(NORIKA @ 2017 05 30, 15:55)
Ateinu dekot uz siuntinuka, jauciu jau "uzknisau" jus abi su tais hialuronais, bet poreikis neslopsta  biggrin.gif  Tuoj atsiusiu nauja maziuka uzsakyma  biggrin.gif
MAC zalias piestukas idealu  wub.gif  Labai grazi spalva, o svarbiausia man prie zaliu akiu tinka  wub.gif
NB tai ka as zinau, tikejaus tokios svelniai rozines koralines spalvos, bet pamacius net sutrikau  blink.gif Jie tokie ryyyyyskiai ugnines spalvos, net akis skauda, nusprendziau-su tokiais galesiu traukinius stabdyt  lotuliukas.gif  biggrin.gif  thumbup.gif  Na dydis tiko, tai nesiosiu, tik reiks iprast prie tokio ryskumo  biggrin.gif
Aciu uz viska  4u.gif


aciu Norika, faini faini tiek NB biggrin.gif ir spalva gera wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2017 05 30, 16:54)
tokius ir as pasiimciau  biggrin.gif


oi, kiek as svarsciau pries nuperkant krepseli ar imt, ar ne....
gal pasiimam ? smile.gif


www.gap.com
-40%
yra isimciu
vartotojo įkelta nuotrauka

www.oldnavy.com
-10% minusuoja idejus i krepseli
vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
Batuku akcija
www.macys.com
-40% perkant 3 poras!
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labai po nedaug truksta
Abercrombie ir Levis
Atsakyti
Labas vakaras, mergaites biggrin.gif Patvirtinkite mane Klaipedos dalintojai, nes viska apmokejau biggrin.gif
Atsakyti