Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(katesakis0427 @ 2017 05 15, 21:40)
Panos, per daug vnt užsakyme įrašiau  doh.gif Gal kas norit perimti porą kremų?

https://www.ahava.co...onut-hand-cream


ciupkit, merginos 4u.gif
kvepiantis kokosais ranku kremukas. talpa tikrai didele, ne migunukas! o kaina po kodo tik 6 su cnt !
rasykit mums i pasta 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Skubu padekot ir as uz siuntini...
ON kaip vidad ir man, maziui liuks bigsmile.gif
Macys bliuske labai faina, bet dar nematavau, tik matau kad didinta, gerai kad dydziu mazesne emiau biggrin.gif
Yoox tai isvis wub.gif Bliuske bus i sviesa isejimam, mandri tokia biggrin.gif , o Moschino kelnes ledines, dydis neaiskus buvo-rizikavau, bet ziuriu kad dar didokos nebutu, bet svarbu ne per mazos tongue.gif
Ir labiausiai laukti kvapu meginukai wub.gif Vistik labiausiai patiko AJ Arabia wub.gif Tokie subtilliai moteriski, vakarui...Labiausiai nuvyle Tauer Intense Extreme, uzvarvejo ant rankos ir eme smirdet unsure.gif Galvoju omg kas cia per feeeeee unsure.gif Bet praejo kelios minutes, nugaravo macnumas, sedziu dbr lovoj su kompu, o tas pirstas nuo nosies neatsiplesia biggrin.gif Tokie gaivus su astrumo prieskoniu, idomus, bet man patiko labai wub.gif Visi kiti meginiai irgi superiniai, nors emiau nezinodama kokie kvapai, tik pagal buteliuko dizaina arba aprasyma, bet uztaikiau kaip niekad wub.gif Noresiu darrrrrr.... bigsmile.gif biggrin.gif
Aciu aciu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Palaukit manęs su ambercrombie.com 4u.gif
Atsakyti

Labiausiai laukiam

www.joesnewbalanceoutlet.com
kaina 21$
truksta poros uzsakymu
vartotojo įkelta nuotrauka

www.landsend.com
-30% kodas !
truksta 5$
vartotojo įkelta nuotrauka

www.gap.com
www.oldnavy.com
www.bananarepublic.com

vartotojo įkelta nuotrauka



Papildyta:
QUOTE(NORIKA @ 2017 05 15, 21:51)
Skubu padekot ir as uz siuntini...
Aciu aciu  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Aciu uz pirkinukus ir ispudzius 4u.gif
QUOTE(Jolanta:) @ 2017 05 15, 21:53)
Palaukit manęs su ambercrombie.com  4u.gif

butinai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 15 gegužės 2017 - 21:20
QUOTE(spurga_m @ 2017 05 15, 19:44)
Aciu uz si siuntinuka
Kol dalinau tiziana taip juos prisijaukinau kad nesiskirsiu su kita likusia dalimi o vyras sake superinis kvapas pasikvepino vaiksto issisiepes davolnas ;)
Vat kaip yra su tais kvepalais
Aciu dar karta
Masinos irgi nebus nuskriaustus su jankee candels ;) bet joa dar laukia savo eiles


aciu uz pirkinukus 4u.gif
QUOTE(NORIKA @ 2017 05 15, 21:51)
Skubu padekot ir as uz siuntini...
ON kaip vidad ir man, maziui liuks  bigsmile.gif
Macys bliuske labai faina, bet dar nematavau, tik matau kad didinta, gerai kad dydziu mazesne emiau  biggrin.gif
Yoox tai isvis  wub.gif  Bliuske bus i sviesa isejimam, mandri tokia  biggrin.gif , o Moschino kelnes ledines, dydis neaiskus buvo-rizikavau, bet ziuriu kad dar didokos nebutu, bet svarbu ne per mazos  tongue.gif
Ir labiausiai laukti kvapu meginukai  wub.gif  Vistik labiausiai patiko AJ Arabia  wub.gif  Tokie subtilliai moteriski, vakarui...Labiausiai nuvyle Tauer Intense Extreme, uzvarvejo ant rankos ir eme smirdet  unsure.gif Galvoju omg kas cia per feeeeee  unsure.gif Bet praejo kelios minutes, nugaravo macnumas, sedziu dbr lovoj su kompu, o tas pirstas nuo nosies neatsiplesia  biggrin.gif Tokie gaivus su astrumo prieskoniu, idomus, bet man patiko labai  wub.gif  Visi kiti meginiai irgi superiniai, nors emiau nezinodama kokie kvapai, tik pagal buteliuko dizaina arba aprasyma, bet uztaikiau kaip niekad  wub.gif Noresiu darrrrrr.... bigsmile.gif  biggrin.gif
Aciu aciu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Norika, kaip Tau serendipitous ?maciau pirkai irgi, patiko ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 15 gegužės 2017 - 22:09
Saldus tokie, vanile, dar lyg kokosai jaucias, na kam patinka saldesiai, tam tiks. As megstu saldzius kvapus, tai man labai itiko, bet tokie dienai-kasdienai, paprastuciai 4u.gif
Atsakyti
Ateinu ir as padekot uz siuntinuka wub.gif Viskas super! wub.gif
Ahava kremukus dar padejau, veliau bandysiu. Kol kas Norikos rekomenduota Freeze24 pilinga ir krema naudoju - labai patinka man, nieko kito kol kas nenoriu wub.gif
O vat Ahavos pilinga is meginuko isbandziau - super, reikia visa uzsisakyt bigsmile.gif
Reebok kedukai grazuoliai. Daktarelis del kojos traumos uzdraude kitokius batus, nei kedus nesioti, tai reikes dar kokius Reebok'us pasiimti biggrin.gif
Prada bomberiukas tobulas, visa kita irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2017 05 15, 22:55)
Ateinu ir as padekot uz siuntinuka  wub.gif Viskas super!  wub.gif
Ahava kremukus dar padejau, veliau bandysiu. Kol kas Norikos rekomenduota Freeze24 pilinga ir  krema naudoju - labai patinka man, nieko kito kol kas nenoriu  wub.gif
O vat Ahavos pilinga is meginuko isbandziau - super, reikia visa uzsisakyt  bigsmile.gif
Reebok kedukai grazuoliai. Daktarelis del kojos traumos uzdraude kitokius batus, nei kedus nesioti, tai reikes dar kokius Reebok'us pasiimti  biggrin.gif
Prada bomberiukas tobulas, visa kita irgi  thumbup.gif

aciu wub.gif

Vienu batuku reikia krepseliui
grazuoliai 21$

https://www.joesnewb...88gs-g/kj888ggg
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 05 15, 22:44)
Saldus tokie, vanile, dar lyg kokosai jaucias, na kam patinka saldesiai, tam tiks. As megstu saldzius kvapus, tai man labai itiko, bet tokie dienai-kasdienai, paprastuciai  4u.gif

man tokie isvis jokie, nzn net . jokio charakterio biggrin.gif bet pati issirinkau , o ne Simonos klausiau, tai ko noreti biggrin.gif. man jie primena seniais laikais kepimo vaniles esencijos taip kvepejo

QUOTE(VVaiva @ 2017 05 15, 22:55)
Ateinu ir as padekot uz siuntinuka  wub.gif Viskas super!  wub.gif
Ahava kremukus dar padejau, veliau bandysiu. Kol kas Norikos rekomenduota Freeze24 pilinga ir  krema naudoju - labai patinka man, nieko kito kol kas nenoriu  wub.gif
O vat Ahavos pilinga is meginuko isbandziau - super, reikia visa uzsisakyt  bigsmile.gif
Reebok kedukai grazuoliai. Daktarelis del kojos traumos uzdraude kitokius batus, nei kedus nesioti, tai reikes dar kokius Reebok'us pasiimti  biggrin.gif
Prada bomberiukas tobulas, visa kita irgi  thumbup.gif

aciu vaivuk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2017 05 15, 23:12)
man tokie isvis jokie, nzn net . jokio charakterio biggrin.gif bet pati issirinkau , o ne Simonos klausiau, tai ko noreti biggrin.gif. man jie primena seniais laikais  kepimo vaniles esencijos taip kvepejo

Jo, kvapas ner blogas, bet toks apie nieka, pilno kiekio neimciau, bet meginuka mielai sunaudosiu, nes juk saldu biggrin.gif As ji pagal aprasyma pirkau, sugunde rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2017 05 15, 22:55)

O vat Ahavos pilinga

as nuo sito tai veida menesi gydziau smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, gal kam laikroduko? https://www.nordstro.....olor=NO COLOR
Atsakyti