Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(Stikline @ 2017 05 11, 21:16)
Nuuu ir aš ateinu su saviškiais  biggrin.gif  mano tai turbūt nepopuliarieji..kaži ar be manęs dar kas juos pirko?  biggrin.gif 

vartotojo įkelta nuotrauka
Žvakutė Tiziana Terenzi Maremma mmmmm kaip skaniai kvepia..lauksiu progos uždegti  wub.gif

Iš mėginukų skaniausi Sospiro Erba Pura...nors kiek saldoki man gal net.. ir Fordo Noir de Noir mmm .. Amouage Interlude vyriški toookie įdomūs ir keisti, reikia jaukintis  bigsmile.gif  O vat Bracken Woman net nesugalvoju dar patinka ar nlb  rolleyes.gif 

...ir aišku jcrew dryžuota bliuskutė bus liux jaučiu  wub.gif  ačiū  4u.gif

Grazus akinukai, spoksau ir as i juos -pirkt ar ne biggrin.gif o erba,zinokit,pragaruoja tie salsteleje citrusiukai po keletos valandu-o baze ju mmmm wub.gif muskusas wub.gif pries kokias 3dienas ja kvepejau,tai naminis dzempas kvapo tiek isigeres-sian uzsimeciau ji-ir jauciu erba wub.gif tik reikia neperdozuot, nes zveriukas neblogas smile.gif
Turi luckyscentas jau amouage naujiena-blossom love ax.gif http://www.luckyscen...love-by-amouage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 11 gegužės 2017 - 20:30
QUOTE(ssimonyte @ 2017 05 11, 21:25)
Grazus akinukai, spoksau ir as i juos -pirkt ar ne  biggrin.gif o erba,zinokit,pragaruoja tie salsteleje citrusiukai po keletos valandu-o baze ju mmmm  wub.gif muskusas  wub.gif pries kokias 3dienas ja kvepejau,tai naminis dzempas kvapo tiek isigeres-sian uzsimeciau ji-ir jauciu erba  wub.gif tik reikia neperdozuot, nes zveriukas neblogas  smile.gif


Mano feisiukui tai tik šitie labiausiai ir tiko...kiti visi no no biggrin.gif nors ir dėl šitų abejojau, bet visai žiū neblogai gal biggrin.gif

Tai va va...pradžioj pasikvėpinus, tai net galvą norėjo įsiskaudėt...bet paskui patiko...nors ir pradžioje man patiko..tik gal tas kvapas toks intensyvus lb..jaučiu, kad gali būt vieni iš norimų didesnėj pakuotėj biggrin.gif

Ir šakės užsikabliavau..gal dar kada rinksit mėginukų užsakymą? biggrin.gif
Atsakyti
Miestiete, ivertinsim gyvai kada kurie labiausiai tinka;) o Stiklines kuriuos pirkote?
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2017 05 11, 21:49)
Miestiete, ivertinsim gyvai kada kurie labiausiai tinka;) o Stiklines kuriuos pirkote?

ax.gif
https://www.whitefox...-sunglasses-ice
Papildyta:


baisiai laukiu smile.gif
www.ralphlauren.com
-30%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.williams-sonoma.com
kainos su 20% nuolaida
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(Karickike @ 2017 05 11, 14:30)
Ačiū už prekes, greit pasifotkinau su akiniais, labai jie man patiko, kokybiški tokie ir vasarai bus čiki 


Nu liux! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 05 11, 21:23)
Bet tai faini kokie! Eisiu tuoj  uzsakymus kapstyt, kokius cia pirkot smile.gif
Aciu Jums uz pirkinukus 4u.gif


Ir man įdomu, kurie čia.
Atsakyti
QUOTE(vabalauskiene @ 2017 05 11, 22:01)
Ir man įdomu, kurie čia.

Auksas Margarita virsuj jau idejo nuoroda nu faini
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2017 05 11, 20:40)
Kurie cia? Gavau ir as pora, bet dar nesuprantu, grazus, ar ne


Cia yra sie:
https://www.whitefox...sses-black-tort
Man realybeje net grazesni nei foto smile.gif
Atsakyti
Beje gal kam aktualu - Parfums de Marly kvapams duoda -20% su kodu MARLY, tik nezinau kiek laiko kodas galioja... Man skaniausi pasirode Oajan wub.gif
Cia Luckyscent puslapiuke mirksiukas.gif


Karickike, labai tau akinukai tinka wub.gif Jei ne paslaptis, kiek gavosi jie pinigu? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 11 gegužės 2017 - 21:11


Laukiam laukiam
nauja banga akinuku smile.gif

www.whitefoxboutique.com
-40% kodas SALE
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 05 11, 22:08)
Beje gal kam aktualu - Parfums de Marly kvapams duoda -20% su kodu MARLY, tik nezinau kiek laiko kodas galioja... Man skaniausi pasirode Oajan  wub.gif
Cia Luckyscent puslapiuke  mirksiukas.gif
Karickike, labai tau akinukai tinka  wub.gif Jei ne paslaptis, kiek gavosi jie pinigu? ax.gif


Ačiū smile.gif gavos 18.40 Eur. sakyčiau tikrai verti savo kainos
Atsakyti
QUOTE(Karickike @ 2017 05 11, 22:27)
Ačiū smile.gif gavos 18.40 Eur. sakyčiau tikrai verti savo kainos

kainos tai labai gerules gaunasi cia su 40% !
Atsakyti