Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(daliux78 @ 2017 05 10, 16:48)
o tai sakse nera ?


nuolaidos sakse nebera ax.gif

Moteriskas daily dealas. gaunasi 21$ su cnt

https://www.joesnewb...t.com/dailydeal

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Dedu ir perku
www.ralphlauren.com

vartotojo įkelta nuotrauka



Labiausiai laukiu

www.whitefoxboutique.com
-40% kodas SALE
vartotojo įkelta nuotrauka

www.williams-sonoma.com
kainos su 20% nuolaida
vartotojo įkelta nuotrauka

www.joesnewbalanceoutlet.com
kainos su -50% nuolaida
vartotojo įkelta nuotrauka

www.shuuemura-usa.com
-25% kodo!
vartotojo įkelta nuotrauka

www.victoriassecret.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.macys.com
-20%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.gap.com
gap cashas
gaunasi apie 50% nuolaida!
vartotojo įkelta nuotrauka

us.asos.com

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Parduodu New balance kedukus mergaitei US 5 -35 Europ. Netiko dydis. 56 eurai (tiek mokejau) https://www.joesnewb...574-pa/wl574tpb
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 05 10, 16:18)
Kokia turit nenaudojama, gal parduodat? ax.gif
As tiek išsijuosus optimizavau kosmetinį krepšelį, nes visko kalnai ir pakalnės buvo, kad nusioptimizavau iki visiško biggrin.gif Likau su viena vienintele krempudra, kai visad po 3-4 stovedavo  biggrin.gif . Bet gal ir gerai, kai reik dažytis-nekankina svarstymai su kuria tepliotis, atsidarei stalčių, guli viena ir tepi nesukdama galvos, juolab kad ja esu begalo patenkinta. Bet pakliukinau-į pabaigą jau  blink.gif
Laukiu laukiu kada pavyks su nuolaida kreminę Charlotte Tilbury pagriebt, taip jos noriu, bet jaučiu nebesulaukus be nuolaidų teks užsakinėt  unsure.gif
Kaimynėliai mūsų irgi žygiuos 25km žygyje, į kokį jūs užsiregistravot?
Pakviesčiau užsukt po visko, bet namie nuo pietų nebūsim, o mielai priimčiau šeštadienio vakarienei, ech....  4u.gif


Su malonumu parduočiau ir daug pigiau ...
Man stipriai per šviesi .. Dengia puikiai ,sudetis gera ,ant veiduko nugula gražiai ir tt
http://m.shop.nordst...ndation/3826737
113 Nr mano ..
Bet sakau ,reikia šviesios odytes ,mano pigmentas geltonas odos toks .. Nu nea ,nieko neišeina ..
Atsakyti
JBrand
https://www.hauteloo...?sort=price_asc
Atsakyti
labai laukiu daily dealo
super kaina!
https://www.joesnewb...uct/wx99/wx99ws

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2017 05 10, 17:48)
buvom Klaipedoj praejusia vasara, jeigu vyskas pavyks ir sia vyksim  biggrin.gif

Oooo tai darom vasara meeta bigsmile.gif su MM kazkada yra teke Vilniuje vyneli gurksnoti, butu smagu ir su jumis susipazinti gyvai,o ir visos mergaites tokios fainos,komunikabilios ,patariancios ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2017 05 10, 16:48)
buvom Klaipedoj praejusia vasara, jeigu vyskas pavyks ir sia vyksim  biggrin.gif
va buvom spektali, Jusu vyras vaidino, labai patiko   wub.gif  reiks dar uzsukti i koki

Rimtai? bigsmile.gif Kokiam buvot? Si Sestadieni i premjera ruosiames, kas dirbt, kas pramogaut biggrin.gif
I mane drasiai TU 4u.gif mirksiukas.gif Butu labai smagu susimatyt wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 10 gegužės 2017 - 18:21
QUOTE(Giedryte77 @ 2017 05 10, 19:18)
Oooo tai darom vasara meeta bigsmile.gif  su MM kazkada yra teke Vilniuje vyneli gurksnoti, butu smagu ir su jumis susipazinti gyvai,o ir visos mergaites tokios fainos,komunikabilios ,patariancios  ax.gif  4u.gif  4u.gif

reiks reiks smile.gif

QUOTE(NORIKA @ 2017 05 10, 19:19)
Rimtai? bigsmile.gif  Kokiam buvot? Si Sestadieni i premjera ruosiames, kas dirbt, kas pramogaut  biggrin.gif
I mane drasiai TU  4u.gif  mirksiukas.gif Butu labai smagu susimatyt  wub.gif

Vat, nepamenu,kaip vadinosi... Apie tigra kazkas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 05 10, 19:41)
Vat, nepamenu,kaip vadinosi... Apie tigra kazkas smile.gif

Ai tai tas toks durnas labai "Petro Ohėjaus kankinystė", planuose nurašyt jį, nes visiškai neinamas, toks beprasmis schmoll.gif Jei kada vėl lankysitės, klauskit-parekomenduosiu įdomesnių wink.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 05 10, 20:27)
Ai tai tas toks durnas labai "Petro Ohėjaus kankinystė", planuose nurašyt jį, nes visiškai neinamas, toks beprasmis schmoll.gif Jei kada vėl lankysitės, klauskit-parekomenduosiu įdomesnių wink.gif

na, jo, toks ne pats paciausias , bet gi vasara- ne sezonas. pasirinkimo nera, o , kai Daliukas atvaziuoja- tai tradicija nueiti i teatra. Tai dziaugiaus, kad radau kazka apskritai tuo metu smile.gif
Daliukui labai patiko . Man tai pagrindinis aktorius labai akin krito biggrin.gif

JOESNEWBALANCE-40%
truputi truksta shipui
labai laukiu !
Atsakyti
QUOTE(Giedryte77 @ 2017 05 10, 19:18)
Oooo tai darom vasara meeta bigsmile.gif  su MM kazkada yra teke Vilniuje vyneli gurksnoti, butu smagu ir su jumis susipazinti gyvai,o ir visos mergaites tokios fainos,komunikabilios ,patariancios  ax.gif  4u.gif  4u.gif

buvot su MM susitukusi ? net nezinojau arba pamirsau biggrin.gif




QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 05 10, 20:32)
na, jo, toks ne pats paciausias , bet gi vasara- ne sezonas. pasirinkimo nera, o , kai Daliukas atvaziuoja- tai tradicija nueiti i teatra. Tai dziaugiaus, kad radau kazka apskritai tuo metu smile.gif
Daliukui labai patiko . Man tai pagrindinis aktorius labai akin krito biggrin.gif

JOESNEWBALANCE-40%
truputi  truksta shipui
labai laukiu !


man labai patiko wub.gif sedejau susizavejus visa biggrin.gif
Atsakyti