Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

o gal pastebėjot ar gap pildo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiju @ 2017 05 10, 14:22)
o gal pastebėjot ar gap pildo? 4u.gif

tikrai buna, kad atsiranda prekes 4u.gif
Atsakyti
Kur Clinique pudrų galima pigiau gaut? angel_sadangel.gif Išbandžiau Acne Solutions makiažo pagrindą, nors beveik neturiu spuogų, bet šiaip labai patiko, kad nekemša porų, geras dengimas, pusiau matinis užbaigimas, bet spalva kiek per šviesi...
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 05 10, 14:41)
Kur Clinique pudrų galima pigiau gaut? angel_sadangel.gif  Išbandžiau Acne Solutions makiažo pagrindą, nors beveik neturiu spuogų, bet šiaip labai patiko, kad nekemša porų, geras dengimas, pusiau matinis užbaigimas, bet spalva kiek per šviesi...

gal fragrancenet butu 4u.gif

Labai reikia poros
naktinukams po 20$

www.victoriassecret.com/sleepwear

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 05 10, 14:11)
Labai laukiu GAP
su gap cashu
nuolaida apie 50%

ypac siulau  rinktis dzinsams, nes jiems GAP kodu paprastai netaiko!

http://www.gap.com/b...;department=136

vartotojo įkelta nuotrauka


Dabar neturiu galimybės pažiūrėti, kažin, jei vakare, ar spėčiau?
Atsakyti
RL - 30% 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Luggne @ 2017 05 10, 14:58)
Dabar neturiu galimybės pažiūrėti, kažin, jei vakare, ar spėčiau?

laukiam 4u.gif

QUOTE(VVaiva @ 2017 05 10, 15:46)
RL - 30%  4u.gif


Prisijunkit, nedaug truksta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2017 05 10, 09:28)
Tai Shuemura mano irgi pirmi pirkiniai buvo plaukams nuo sampuno iki aliejuko . Pradzioj buvau nutarus ,kad Alternos 10 ,geresnis man asmeniskai ,bet dabar patinka labai ta Shuemura ... Tik bijau ta kremine pirkt nebandzius ...
Stovi jau viena japoniska ,kito brando ,toks geris ,o per sviesia pasiemiau ....

Kokia turit nenaudojama, gal parduodat? ax.gif
As tiek išsijuosus optimizavau kosmetinį krepšelį, nes visko kalnai ir pakalnės buvo, kad nusioptimizavau iki visiško biggrin.gif Likau su viena vienintele krempudra, kai visad po 3-4 stovedavo biggrin.gif . Bet gal ir gerai, kai reik dažytis-nekankina svarstymai su kuria tepliotis, atsidarei stalčių, guli viena ir tepi nesukdama galvos, juolab kad ja esu begalo patenkinta. Bet pakliukinau-į pabaigą jau blink.gif
Laukiu laukiu kada pavyks su nuolaida kreminę Charlotte Tilbury pagriebt, taip jos noriu, bet jaučiu nebesulaukus be nuolaidų teks užsakinėt unsure.gif


QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 05 10, 10:03)
Mano zygis Klaipedoj sestadieni. truputi neramu, kai cia tie orai tokie unsure.gif
tikrinu prognozes jau koki menesi. nuo +20 jau iki +15 nusirito- tai ,kaip bus is tikro- neaisku dar

Kaimynėliai mūsų irgi žygiuos 25km žygyje, į kokį jūs užsiregistravot?
Pakviesčiau užsukt po visko, bet namie nuo pietų nebūsim, o mielai priimčiau šeštadienio vakarienei, ech.... 4u.gif
Atsakyti
www.bloomingdales.com
-20% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

Kainos su 50% nuolaida
www.nyandcompany.com

vartotojo įkelta nuotrauka

nedaug truksta
us.asos.com

vartotojo įkelta nuotrauka



kupriniu pasirinkimas
http://us.asos.com/s...p;sort=priceasc
Papildyta:
QUOTE(NORIKA @ 2017 05 10, 16:18)

Kaimynėliai mūsų irgi žygiuos 25km žygyje, į kokį jūs užsiregistravot?
Pakviesčiau užsukt po visko, bet namie nuo pietų nebūsim, o mielai priimčiau šeštadienio vakarienei, ech....  4u.gif

25 taip pat smile.gif oi , kad jau ten spet suktis reiks man Klaipedoj smile.gif daug aplankyt-apziuret noriu . O po zygio-tai, greiciausiai, bus lova ir kompas biggrin.gif

Gal vasara su Daliuku uzsuksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 05 10, 16:21)
25 taip pat smile.gif oi , kad jau ten spet suktis reiks man Klaipedoj smile.gif daug aplankyt-apziuret noriu . O po zygio-tai, greiciausiai, bus lova ir kompas biggrin.gif

Gal vasara su Daliuku uzsuksim smile.gif

Kada tik busit tam LT gale-visuomet prašom, nesikuklint ir skambint, svečius mes mėgstam wub.gif
Atsakyti
Mergaites koki dydi imti jei nesioju 26? smile.gif

http://www.nyandcomp...o...rodNo=9&No=
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 05 10, 14:41)
Kur Clinique pudrų galima pigiau gaut? angel_sadangel.gif  Išbandžiau Acne Solutions makiažo pagrindą, nors beveik neturiu spuogų, bet šiaip labai patiko, kad nekemša porų, geras dengimas, pusiau matinis užbaigimas, bet spalva kiek per šviesi...

o tai sakse nera ?

QUOTE(NORIKA @ 2017 05 10, 16:26)
Kada tik busit tam LT gale-visuomet prašom, nesikuklint ir skambint, svečius mes mėgstam wub.gif

buvom Klaipedoj praejusia vasara, jeigu vyskas pavyks ir sia vyksim biggrin.gif
va buvom spektali, Jusu vyras vaidino, labai patiko wub.gif reiks dar uzsukti i koki
Atsakyti