Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(ssimonyte @ 2017 05 10, 09:22)
Bet dabar art of beauty nuolaida, ne art of hair? ar ir ten kazi yra?  bigsmile.gif
As tai nusiunciau ta populiaruji prausimosi alieju pabandymui, nes atsilikusi jauciuosi  biggrin.gif seniai nuziurejau, va gera nuolaida ispuole  ax.gif

Hmmmm ,gal tik beauty tada ...
Tai Shuemura mano irgi pirmi pirkiniai buvo plaukams nuo sampuno iki aliejuko . Pradzioj buvau nutarus ,kad Alternos 10 ,geresnis man asmeniskai ,bet dabar patinka labai ta Shuemura ... Tik bijau ta kremine pirkt nebandzius ...
Stovi jau viena japoniska ,kito brando ,toks geris ,o per sviesia pasiemiau ....
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2017 05 10, 09:19)
Ka naujo atradai ,gal faino kazka ?
As dar laukiu kol papildys vyrisku 777 ,nu zinai ,galingi kokie ir tikrai noreciau sau ...Testeriukas kaip pigiai buvo ...

Liquides Imaginaires dabar turi jie-laukiu Bloody wood gal imes bigsmile.gif ile pourpre dar noretusi arba bello rabelo irgi neblogi -razininiai tokie man smile.gif ax.gif ir dar kazka buvau uzmacius,neatgaminu ant greicio ax.gif o lilac love po 205$ buvo, na,dar jei geras kodukas-super bus bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas
vartotojo įkelta nuotrauka

Nebesninga gal jau siandien ? smile.gif

QUOTE(ssimonyte @ 2017 05 10, 08:10)

Ania, tai jau ir man reik to aparatuko  bigsmile.gif prisijungsiu,jei dar nepirkot  smile.gif
O kurie kvepaliukai i geraja puse uzkvipo?  ax.gif  smile.gif

renkam smile.gif

QUOTE(dewofsoul @ 2017 05 10, 08:52)
O Sakse dar galioja 20%?  fear.gif

jau nebe. vakar baigesi ax.gif

QUOTE(jottauute @ 2017 05 10, 09:10)
Dar paziurejau ,Shuemura 20% yra ,reikia kremines man ..
Lengva ta populiarioji kremine ? Idomu Vln kazkur yra paziuret realiai atspalvius ?  4u.gif
Palukams fainos vistik priemones Olio tos ...Kaip ilgam uztenka ,bembelis 400 ml ,bent pas mane ,sampuno ..

Shuuemura 25% kodukas 4u.gif
bet tik kosmetikos parduotuveje
plauku parduotuvej nera kodo 4u.gif

QUOTE(*Estete* @ 2017 05 10, 09:24)
merginos kazkada buvot imete labai gerom kainom odine kurprine, niekaip nerandu ir neatsimenu koks puslapis verysad.gif

gal saksof5th?...je ineseniai cia buvo
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 05 10, 09:29)
Liquides Imaginaires dabar turi jie-laukiu Bloody wood gal imes  bigsmile.gif ile pourpre dar noretusi arba bello rabelo irgi neblogi -razininiai tokie man  smile.gif  ax.gif ir dar kazka buvau uzmacius,neatgaminu ant greicio  ax.gif o lilac love po 205$ buvo, na,dar jei geras kodukas-super bus  bigsmile.gif

Siandien nutarus ,jei spesiu dumt i creme ,dar Kriste reikia ,tusas staigiai sudziuvo ,reik pirkt ... Pratestuosiu razininius ,turetu buti silta ir skanu wub.gif Kaip tik ana diena masciau ,kad creme jau nezinau ko ieskot ir ka testuot ...
Dar reikala turiu pratestuot 777 Taklamakan rimciau taip ..
Faini tau jie ?
Atsakyti
https://www.wilsonsl...s...end&from=fn tokia radau, bet kad mazoka siek tiek atrodo
Atsakyti
mergaites purutans rinkwite?
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 05 10, 09:30)
Labas rytas
vartotojo įkelta nuotrauka

Nebesninga gal jau siandien ? smile.gif
renkam smile.gif
jau nebe. vakar baigesi  ax.gif
Shuuemura 25% kodukas 4u.gif
bet tik kosmetikos parduotuveje
plauku parduotuvej nera kodo  4u.gif
gal saksof5th?...je ineseniai cia buvo


Aciu ,lendu pasigilint tada i Shuemura kosmetikos skyreli .
O sniego tai buvo pas mus ! Anksti ryte ,tulpes vargses apsnigtos kieme pupsojo ..
wacko.gif Keistas pavasaris koks ...
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2017 05 10, 09:36)
Siandien nutarus ,jei spesiu dumt i creme ,dar Kriste reikia ,tusas staigiai sudziuvo ,reik pirkt ... Pratestuosiu razininius ,turetu buti silta ir skanu  wub.gif Kaip tik ana diena masciau ,kad creme jau nezinau ko ieskot ir ka testuot ...
Dar reikala turiu pratestuot 777 Taklamakan rimciau taip ..
Faini tau jie ?

Faini labai-noru sarase yra doh.gif dar Soleil de jeddah noreciau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2017 05 10, 09:40)
mergaites purutans rinkwite?


renkame nuolatos 4u.gif
QUOTE(jottauute @ 2017 05 10, 09:42)
Aciu ,lendu pasigilint tada i Shuemura kosmetikos skyreli .
O sniego tai buvo pas mus ! Anksti ryte ,tulpes vargses apsnigtos kieme pupsojo .. 
wacko.gif Keistas pavasaris koks ...

tai gerai ,kad pramiegojau biggrin.gif
mano stovi geles nesusodintos po maisais. loveliai tusti... gal jau sodinsiu. isgyvens, tikiuosi..

Mano zygis Klaipedoj sestadieni. truputi neramu, kai cia tie orai tokie unsure.gif
tikrinu prognozes jau koki menesi. nuo +20 jau iki +15 nusirito- tai ,kaip bus is tikro- neaisku dar ...
Papildyta:
QUOTE(*Estete* @ 2017 05 10, 09:37)
https://www.wilsonsl...s...end&from=fn tokia radau, bet kad mazoka siek tiek atrodo

apie 30cm . nedidele
Papildyta:

Labai laukiame

www.whitefoxboutique.com
-40% kodas SALE
vartotojo įkelta nuotrauka

www.williams-sonoma.com
kainos su 20% nuolaida
vartotojo įkelta nuotrauka

www.joesnewbalanceoutlet.com
kainos su -50% nuolaida
vartotojo įkelta nuotrauka

www.michaelkors.com
kainos su nuolaidomis
vartotojo įkelta nuotrauka

www.shuuemura-usa.com
-25% kodo!
vartotojo įkelta nuotrauka

www.victoriassecret.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.yoox.com
10% viskam
vartotojo įkelta nuotrauka

www.macys.com
-20%
vartotojo įkelta nuotrauka

store.nike.comwww.converse.com

-20% clearance!
vartotojo įkelta nuotrauka

us.asos.com
nuolaidos kosmetikai

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
[quote=MeistroMargarita,2017 05 10, 10:03]
renkame nuolatos 4u.gif

tai gerai ,kad pramiegojau biggrin.gif
mano stovi geles nesusodintos po maisais. loveliai tusti... gal jau sodinsiu. isgyvens, tikiuosi..

Mano zygis Klaipedoj sestadieni. truputi neramu, kai cia tie orai tokie unsure.gif

Savaitgali pranesa lyg gerus orus ..Vejuota Klaipedoj tik gali buti ..Taip tikiuosi ,kad atsils pagaliau ..

As dar nepirkus ,nesusals uzdegtos manau gelytes..
bet i vargse magnolija prie lango ,net liudna ziureti ,sukrito ziedeliai visi ...
Papildyta:
QUOTE(ssimonyte @ 2017 05 10, 09:50)
Faini labai-noru sarase yra  doh.gif dar Soleil de jeddah noreciau  ax.gif  biggrin.gif

Rasau tau laiska ax.gif
Atsakyti
beje merginos turėdavot tokią nuorodą per kurią galima pasižiūrėt guess puslapį nesisiunčiant tunell bear programos. Ar galit pagelbėt?
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2017 05 10, 10:25)
Rasau tau laiska  ax.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti