Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(milaaaa @ 2017 04 26, 20:21)
na, tai sekanciam pirkimui itrauksiu i pirkinius smile.gif 
o gal kas nors koju krema isbandete?
tai paakiu tas pat, kur nuoroda idejau 4u.gif puiku, kad geras, nes kaina thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Jei ką, jis tirštokas toks, kaip kremas, bet man tai nekliudo biggrin.gif
Atsakyti
O AHAVA turi tax?
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 04 26, 20:41)
O AHAVA turi tax?

ne smile.gif
Atsakyti
Nagi nagi, kas jungiames? bigsmile.gif smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
https://colourpop.co...Engaged Segment
Man ju highlighteriai nerealus! ax.gif wub.gif Turiu ir Becca, tai galima sakyt, kad viens prie vieno ax.gif gal neuzmetys akmenim Becca gerbejos angel_not.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 26 balandžio 2017 - 20:02
Ar skaičiukai jau baigti ? ;)
Atsakyti
QUOTE(Karickike @ 2017 04 26, 21:08)
Ar skaičiukai jau baigti ? ;)

dar ne 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau pasiemiau siuntini. Visa dideli maisa smile.gif kuo esu labiausiai patenkinta tai Reebok oversized dzemperiu. Nors ju dydziai visiskai lempiniai. Rubai nera baisiai didinti nes is usa as praktiskai viska perku XS. Tai kelnes liuks, maike liuks, liemenukas mazas o dzemperis, nu ok overisized bet xs lygus xl jauciu biggrin.gif bet sunesiosiu. Madinga dbr apsmukus vaikscioti biggrin.gif
Dar emiau jcrew marskinukus tai tinka. Patinka. Laisvoki bet dzin.
O ahava bandysiu smile.gif
Aciu visom. Is tikruju labai faina cia pirkti. Man net nesinori kelti kojos i jokius akropolius. Visos kelnes jau baigia suplysti nes nedrystu dar ju uzsakineti o vaziuot pirkti tingiu bet turbut isdrysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 26 balandžio 2017 - 20:13
Labai noriu colorpoup išbandyti. Gal kokią spalvytę lūpoms top parekomenduosit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 04 26, 20:48)
Nagi nagi, kas jungiames?  bigsmile.gif  smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
https://colourpop.co...Engaged Segment
Man ju highlighteriai nerealus!  ax.gif  wub.gif Turiu ir Becca, tai galima sakyt, kad viens prie vieno  ax.gif gal neuzmetys akmenim Becca gerbejos  angel_not.gif  biggrin.gif


O kas tie highlihteriai? Apsvieskite, ziuriu atsilikus ...net nezinau kas tas Becca;))))
Atsakyti
QUOTE(linakaranda @ 2017 04 26, 21:19)
O kas tie highlihteriai? Apsvieskite, ziuriu atsilikus ...net nezinau kas tas Becca;))))

Ziuriu, lietuviskai verciama ,,svytejimo suteikianti pudra/seseliai". naudojama norint paryskinti bruozus-skruostikaulius, po antakiais, ,,cupid's bow", nosiuko nugarele (jei grazus nosiukas smile.gif ) bent jau as taip naudoju prisiziurejus megstamiausiu youtube vlogeriu biggrin.gif o becca-tai garsi kasmiecikos firma, sukurusi geru dalyku smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vabalauskiene @ 2017 04 26, 21:13)
Labai noriu colorpoup išbandyti. Gal kokią spalvytę lūpoms top parekomenduosit? smile.gif

O is kurios ,,kategorijos" noretumet? lippie stix, ultra satin ar ultra matte ar is blotted lips? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 26 balandžio 2017 - 20:41
Labiausiai laukiam si vakara

www.bananarepublic.com
-40% krepselyje sale ir regular
vartotojo įkelta nuotrauka

www.gap.com
-40%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.reebok.com
-25% outlet
vartotojo įkelta nuotrauka

www.yoox.com
-10% kodas viskam!
vartotojo įkelta nuotrauka

www.fragranceshop.com
-35% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Blotted lips. Bet žiūriu ten jau viskas out of stock.
Atsakyti