Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

MM, o yoox dar renkasi? prisirinkau dar sio bei to doh.gif ir viskas po paskutine preke unsure.gif biskuti dega karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliass @ 2017 04 22, 20:25)
Jei apie pukini kalbat,tai as turiu,reikia imt mazesni,nes buna didinti kaip ir visi CK rubai,viska nesioju S,o CK perku XS

Aš su vilna žiūrinėju paltukus smile.gif Nieko neturiu iš CK tai ir nesuprantu į kurią pusę rinktis .
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 04 22, 19:31)
MM, o yoox dar renkasi? prisirinkau dar sio bei to  doh.gif ir viskas po paskutine preke  unsure.gif biskuti dega  karsta.gif

renkam 4u.gif


Tasiukas. kas nori ?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2017 04 21, 21:46)
aciu uz pirkinukus  4u.gif
grazus tas megztukas be proto  wub.gif
aciu Jottauute  wub.gif  kokia foto imeskit groziu tu  wub.gif


Tikrai ,kad groziai ,per atostogas turesiu ka nesiot ! biggrin.gif
wub.gif Dar karta dekui . Ismovus dabar ,grisiu ,issimatuosiu zmoniskai viska .
Galiu pasakyt ,kad yoox -tobulybe man !
Dabar gavau Dolce & Gabana kelnytes,nu tikrai bus vienas is paciu isskirtiniausiu mano turimu rubeliu ! wub.gif
RL vaikui nepakeiciami ,siandien puosesi naujais polo marskinukais wub.gif biggrin.gif
O kai kas bus ziemai bigsmile.gif minkstas ir gauruotas biggrin.gif
didis.gif
Atsakyti
QUOTE(pupaa @ 2017 04 22, 17:53)
Gal turite patirties su CK paltais ar atitiko išmieras ? Taip susibalamutinau, kad negaliu nuspręsti kokį imti dydį  4u.gif

Turetu buti i didesne puse, mama turi lietpalti ir paltuka, as pukine striuke, visi i didesne puse.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2017 04 22, 19:49)
Tikrai ,kad groziai ,per atostogas turesiu ka nesiot !  biggrin.gif
wub.gif Dar karta dekui . Ismovus dabar ,grisiu ,issimatuosiu zmoniskai viska .
Galiu pasakyt ,kad yoox -tobulybe man !
Dabar gavau Dolce & Gabana kelnytes,nu tikrai bus vienas is paciu isskirtiniausiu mano turimu rubeliu !  wub.gif
RL vaikui nepakeiciami ,siandien puosesi naujais polo marskinukais  wub.gif  biggrin.gif
O kai kas bus ziemai  bigsmile.gif minkstas ir gauruotas  biggrin.gif
didis.gif

Jau smalsu iki negaliu bigsmile.gif biggrin.gif jau laukiu bent nuorodu biggrin.gif 4u.gif ir man geriu geris yoox'as, na, ir dar rack'as ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 04 22, 19:31)
MM, o yoox dar renkasi? prisirinkau dar sio bei to  doh.gif ir viskas po paskutine preke  unsure.gif biskuti dega  karsta.gif

Tai gal ta proga man tuos nelemtus Pucci siust ....
Turiu planšej nuoroda ... Ryte maniau ,jau viskas ,bus nupirkti ...nu kur tau ,manes laukia ... biggrin.gif Ir vel suku galva biggrin.gif
Dar baskiu niekaip neissirenku ,metausi tarp dveju ... Vienos grazios ,kitos praktiskos ...
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2017 04 22, 19:54)
Tai gal ta proga man tuos nelemtus Pucci siust ....
Turiu planšej nuoroda ... Ryte maniau ,jau viskas ,bus nupirkti ...nu kur tau ,manes laukia ... biggrin.gif Ir vel suku galva  biggrin.gif
Dar baskiu niekaip neissirenku ,metausi tarp dveju ... Vienos grazios ,kitos praktiskos ...

Tai,zinok, ir man panasiai-vakar vakare sakau nu,jei atsikelus dar bus ta preke, vsio-teks pirkt lotuliukas.gif ir yra, tai nebegaliu neimt biggrin.gif ir jo,spek-reikejo man tik sneakeriu, o papirkau aulinuku doh.gif biggrin.gif o dabar sneakerius nusiunciau ax.gif jau, sakiau, greiciau baigtus tas ispardavimas, nes ramybes neturiu unsure.gif lotuliukas.gif Ir Cavalli dar vienu juodu dzinsiuku noriu,nes mirksta krepsy vargsai pusmeti ax.gif o ir kaina gera smile.gif pasakytu MM,kad nebera 10%, tai neimciau biggrin.gif tark zodi,MM bigsmile.gif
O gal kartais turi Viktor & Rolf batuku? ziauuuriai noreciau situ https://www.yoox.com...s...=&sizeName= idomu nemazinti? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 22 balandžio 2017 - 19:11
QUOTE(NORIKA @ 2017 04 22, 20:50)
Turetu buti i didesne puse, mama turi lietpalti ir paltuka, as pukine striuke, visi i didesne puse.... 4u.gif

Ačiū, bandau imti smile.gif
Atsakyti
Šiaulius jaučiu po savaitgalio pasieks siuntinukas ? g.gif jau taip knieti savo coach kuprinę pamatyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 04 22, 20:02)
Tai,zinok, ir man panasiai-vakar vakare sakau nu,jei atsikelus dar bus ta preke, vsio-teks pirkt  lotuliukas.gif ir yra, tai nebegaliu neimt  biggrin.gif ir jo,spek-reikejo man tik sneakeriu, o papirkau aulinuku  doh.gif  biggrin.gif o dabar sneakerius nusiunciau  ax.gif jau, sakiau, greiciau baigtus tas ispardavimas, nes ramybes neturiu  unsure.gif  lotuliukas.gif Ir Cavalli dar vienu juodu dzinsiuku noriu,nes mirksta krepsy vargsai pusmeti  ax.gif o ir kaina gera  smile.gif  pasakytu MM,kad nebera 10%, tai neimciau  biggrin.gif tark zodi,MM  bigsmile.gif

Tai va ,man tas pats ..jau nervuot pradejo tos Pucci kelnes krepsy biggrin.gif
Juodos yra Ungaro kokios grazios kelnytes ! Dzinsiukai ten ,biski su metaliukais puosti . 6 dydis ,dabar nelabai iseina nuorodu ikelt ,neturiu cia ,kraunasi ilgai tas yoox be wifi ..
O ka gavau siuntinuky ,tai busi macius yooxe ,raudonos kelnytes rastuotos Gabbanos ,juodos su gelem ,dar tokios smelines . Man paprasciausiai ju rastai nenormaliai grazus ! wub.gif wub.gif Visko noreciau ,net kedukai ,ne yoox ,kitoj pardej maciau ,kokio grozio rastai !!

Jau kokius batukus nusiziurejai Viktor& Rolf wub.gif ! Manau jie bus pagal italiskus dydzius . Imk butinai ,jei tavo dydis !
Ziauriai faini .
Einu permesiu ir as Viktor &Rolf baciukus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jottauute: 22 balandžio 2017 - 19:21
QUOTE(jottauute @ 2017 04 22, 20:17)
Tai va ,man tas pats ..jau nervuot pradejo tos Pucci kelnes krepsy  biggrin.gif
Juodos yra Ungaro kokios grazios kelnytes ! Dzinsiukai ten ,biski su metaliukais puosti . 6 dydis ,dabar nelabai iseina nuorodu ikelt ,neturiu cia ,kraunasi ilgai tas yoox be wifi ..
O ka gavau siuntinuky ,tai busi macius yooxe ,raudonos kelnytes rastuotos Gabbanos ,juodos su gelem ,dar tokios smelines . Man paprasciausiai ju rastai nenormaliai grazus !  wub.gif  wub.gif Visko noreciau ,net kedukai ,ne yoox ,kitoj pardej maciau ,kokio grozio rastai !!

Jau kokius batukus nusiziurejai Viktor& Rolf  wub.gif ! Manau jie bus pagal italiskus dydzius . Imk butinai ,jei tavo dydis !
Ziauriai faini .
Einu permesiu ir as Viktor &Rolf baciukus .

Tai va, kad ne mano verysad.gif del placios pedos dar pusinius aviu, bet va kiek 10 turiu,tai didoki ax.gif
Atsakyti