Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(ssimonyte @ 2017 04 21, 17:43)
Reikia pasekt, pildo gal  ax.gif jei uzmatysiu mazesniu-brukstelsiu  mirksiukas.gif man xs,turbut reiktu,nes atsiliepimuose sako,kad didintas  hmm.gif M ziuriu imete-kai rasiau, lyg  nebuvo  bigsmile.gif

As gal laisvesnio noreciau,tiktu ir S,jei uzciokinsi parasyk mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
SWAROVSKI
https://www.hauteloo...838-_-women_5_5
Atsakyti
QUOTE(Jolanta:) @ 2017 04 21, 17:57)
Jei kalbam apie tą suknelę, tai man su 1,73 ūgiu kažkur iki vidurio kelių  4u.gif tingiu rengeliotis po darbo  biggrin.gif


O tai lb liux ilgis! Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Jolanta:) @ 2017 04 21, 16:32)
Sveiki, aš ėmiau s/m dydį, tai jis tiko ir man, ir mamai, kuri stambesnė už mane, tai tikrai ji tokia apkritusi, bet man gražiai apkritusi. Nebent esate labai smulkutė, kūdutė, tada gal gali ir s/m (mažiausias dydis) būti per didelis  4u.gif

O jūs kokio dydžio esate ? ax.gif
Atsakyti

Labai laukiu

www.toryburch.com
-30% kodas!
vartotojo įkelta nuotrauka

www.coachoutlet.com
papildoma -20% nuolaida
perkant is Buy more save more skyrelio
vartotojo įkelta nuotrauka

www.macys.com
-20%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.yoox.com
-10% kodas viskam
vartotojo įkelta nuotrauka

www.sephora.com
-15% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.whitefoxboutique.com
-40% kodas SALE
vartotojo įkelta nuotrauka

store.starbucks.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.jcrew.com
-25%, -40%, -50%
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
QUOTE(pupaa @ 2017 04 21, 18:17)
O jūs kokio dydžio esate ?  ax.gif

Iš JAV sukneles dažniausiai imu s, kelnes didesnes dėl platokų klubų, bet, kaip minėjau, s/m tiko ir man, ir šiek tiek stambesnei mamai, kuri gal 1-2 cm už mane mažesnė, bet apie 10 kg sunkesnė biggrin.gif
Atsakyti
Aciu labai mergaites uz dezute ! 4u.gif 4u.gif
Kokios grozybes !!! Pranoko visus lukescius ... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2017 04 21, 19:02)
Aciu labai mergaites uz dezute ! 4u.gif  4u.gif
Kokios grozybes !!! Pranoko visus lukescius ... wub.gif  wub.gif

Aciu uz pirkinukus 4u.gif

Ir uz sokolada aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta:) @ 2017 04 21, 13:16)
Sveikutės, atlekiu ir aš prisidėti prie padėkų už siuntinuką, dideliausias ačiū  bigsmile.gif
Labai džiaugiuosi ir kosmetika, ir priežiūros priemonėmis ir kitu lobiu  biggrin.gif

Taigi, dar kartą AČIŪ mergaitėms  4u.gif  4u.gif  4u.gif


aciu uz pirkinukus 4u.gif
QUOTE(ssimonyte @ 2017 04 21, 15:38)
Jcrew ta grazioji aptepliota dazais bliuskyte dar pigiau,nei pirkom cia pries kuri laika-dabar 9,99$  blink.gif galvoju,gal dar viena pasiimt  bigsmile.gif  biggrin.gif
https://www.jcrew.com/p/G1410
Dar sitas man fainas, kazi kaip realiai? ar turit kuri?  ax.gif https://www.jcrew.co...itResults=false


grazus tas megztukas be proto wub.gif
QUOTE(jottauute @ 2017 04 21, 19:02)
Aciu labai mergaites uz dezute ! 4u.gif  4u.gif
Kokios grozybes !!! Pranoko visus lukescius ... wub.gif  wub.gif


aciu Jottauute wub.gif kokia foto imeskit groziu tu wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

ir aš užsukau padėkoti už prekes, ačiū, mergaitės 4u.gif Viskas tiko ir patiko. Boohoo pirkau pirmą kartą, bet kokybė visai patiko. Dukra laiminga smile.gif Nustebino Tahari striukių kokybė, vyras irgi patenkintas. Man reebok kedukai su 25 cm pėda 8 dydis puikiai tiko, bet jaučiu, tiktų ir 8,5. Kai bus akcija pasiimsiu ir kitų spalvų, nes ir gražūs, ir labai patogūs. Dar testuoju Tom Ford jasmin rouge iš notino, tai jazminų sprogimas. Labai moteriškas kvapas, bet dar nežinau ar svaigstu rolleyes.gif Laukiu kitų kvepalų ir dar krepšy kiek... Tiesa, dar vaistų saikingumui reiktų užsisakyti biggrin.gif
Ačiū, mergaitės 4u.gif Tie daiktai taip džiugina wub.gif
Atsakyti
MM 4u.gif
o šitai suknelei taikys -50proc.? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Luggne @ 2017 04 21, 21:54)
Labas vakaras,

ir aš užsukau padėkoti už prekes, ačiū, mergaitės  4u.gif Viskas tiko ir patiko. Boohoo pirkau pirmą kartą, bet kokybė visai patiko. Dukra laiminga  smile.gif Nustebino Tahari striukių kokybė, vyras irgi patenkintas. Man reebok kedukai su 25 cm pėda 8 dydis puikiai tiko, bet jaučiu, tiktų ir 8,5. Kai bus akcija pasiimsiu ir kitų spalvų, nes ir gražūs, ir labai patogūs. Dar testuoju Tom Ford jasmin rouge iš notino, tai jazminų sprogimas. Labai moteriškas kvapas, bet dar nežinau ar svaigstu  rolleyes.gif Laukiu kitų kvepalų ir dar krepšy kiek... Tiesa, dar vaistų saikingumui reiktų užsisakyti  biggrin.gif
Ačiū, mergaitės  4u.gif Tie daiktai taip džiugina  wub.gif

Aciu wub.gif
o is kur Tahari pirkot?

QUOTE(*Jolacka* @ 2017 04 21, 22:06)
MM  4u.gif
o šitai suknelei taikys -50proc.?  ax.gif

taip 4u.gif
Atsakyti