Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(Whatever? @ 2017 04 12, 17:53)
i buvo akcija ir baiginejosi ir butu nenupirke ? Kaip tada ?  As supykciau.. Gal man reikejo 2...


Pas kiek tarpininkių esu užsakinėjus šiame ir kitame forume, beveik visos mane yra bent po kartą panašiai pavedusios. Ir tikrai supykstu, na bet ką daryt, kai norimų prekių nėra kaip kitaip įsigyti..
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 04 11, 12:59)
taip, dar nebaigti

As labiausiai laukiu skaiciuku uz Tiziana Terenzi 4u.gif Bet turbut dar nebus... Juk Hautelook isparduotuve smile.gif

P.S Pabunu ir as kartais siu tarpininkiu "isdavike"... ir todel, kad moki keliais proc mazesnius komisinius teko stipriai nukentet ... Tai aciu kad esate Jus - pacios paciausios bigsmile.gif
Atsakyti
Kame čia problema?Kad MM užklausė ar tikrai 2 vnt. reikia nupirkti ir negavus atsakymo nupirko??? blink.gif Ta prasme, jai išvis neprivaloma to klausti. Atėjo užsakymas - nupirko prekes tokį kiekį, kurį klientė atsiuntė. Ir prekės ateina iš Ideeli tikrai ne per dvi dienas, tai kiek laiko reikėjo laiško to nepastebėti ir nesureaguoti pačiai pirkėjai?Gal būtų viskas normaliai išsisprendę ir tą striukę pavykę gražinti Daliukui. Jau rimtai pilnatis jaučiasi. unsure.gif
Atsakyti
As labai paskutiniu metu uzsakymas viskas okovat saskaitos i spam nuvaziuoja snd dar viena labai svarbu laiska radau, dabar visad ten ilendu
Bet abejoju kad nemato ponios ir darbinis meilas toks nurodytas ir plius gmaile man uzsidengia skaicius o vat yahoo is karto skaicius rodo kiek spame taip kad keista
Zodxiu sakoma kad sujautrejusios psichikos zmonems labai didele itaka turi pilnatis
Nesiaiskinkit
O siaip viena konkurente sumas liepia apmoketi prues issiunciant i lt tsi apsidraudzia nuo pinigu issaldymo
Bet kazkaip pas ja itartinai visos siuntos stringa laivo plaukimo terminui:))
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 04 12, 13:06)
Bet prie isbegusio buteliuko gavote ir nauja extra ax.gif Kai jis atejo pas Simona, is karto  paraseme I parduotuve ir atsiunte nemokamai nauja. Abu ir idejome ax.gif

Jo!!! bigsmile.gif Nu super tada, as tiek uzsakinejau hialurono ir to aliejaus, kad nebesuskaiciuoju kiek jau gauta, kiek dar bus, kaip jus tokioj masej nepasiklystat blink.gif Galvojau du uzsakiau, du ir gavau tik vienas subeges... Nu tai aciu jums, va nereik nei sarsalo kelt, pacios MM ir Daliux sutvarke, o as ne nesupratau biggrin.gif Aciu 4u.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 04 12, 23:02)
Jo!!!  bigsmile.gif  Nu super tada, as tiek uzsakinejau hialurono ir  to aliejaus, kad nebesuskaiciuoju kiek jau gauta, kiek dar bus, kaip jus tokioj masej nepasiklystat  blink.gif  Galvojau du uzsakiau, du ir gavau tik vienas subeges... Nu tai aciu jums, va nereik nei sarsalo kelt, pacios MM ir Daliux sutvarke, o as ne nesupratau  biggrin.gif  Aciu  4u.gif  oro_buckis.gif


Koki cia stebukla uzsakinejate? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapatuncikas: 12 balandžio 2017 - 22:51
Pries kelis psl atgal rasiau-Aura Cacia Macadamiju aliejus wub.gif
Atsakyti
MM, prieš Kalėdas pirkau pas Jus Starbucks puodelį su lape. Dovanojau jį mamai kaip kompensaciją, nes prieš tai sudaužiau jos mylimiausią. Mano mažylis, pamatęs tą lapę atėmė puodelį ir iki muštynių ir isterikų jei neduok Die kas paims kitas. Mūsų močiutė kartais neatsilieka ir kaip dar mažesnė už tą mano špoką puodelį iš mažiaus panosės nugvelbia. Kažkokia nesąmonė vyksta. TODĖL PLEASE HELP. Reik tokio ir ne kitokio. AR TAS PUODELIS BUVO TIK KALĖDINĖS KOLEKCIJOS, ar jų dar kur būna kur nors gyvenime???? unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 13, 08:48)
MM, prieš Kalėdas pirkau pas Jus Starbucks puodelį su lape. Dovanojau jį mamai kaip kompensaciją, nes prieš tai sudaužiau jos mylimiausią. Mano mažylis, pamatęs tą lapę atėmė puodelį ir iki muštynių ir isterikų jei neduok Die kas paims kitas. Mūsų močiutė kartais neatsilieka ir kaip dar mažesnė už tą mano špoką puodelį iš mažiaus panosės nugvelbia. Kažkokia nesąmonė vyksta. TODĖL PLEASE HELP. Reik tokio ir ne kitokio. AR TAS PUODELIS BUVO TIK KALĖDINĖS KOLEKCIJOS, ar jų dar kur būna kur nors gyvenime????  unsure.gif  biggrin.gif

mana atrodo , cia tik Kaledu limited toks buvo . kazkada , kitokia lape buvo , bet irgi sezoninis reikalas. jau gal tik kokiam ebejuj ieskot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 13, 08:48)
MM, prieš Kalėdas pirkau pas Jus Starbucks puodelį su lape. Dovanojau jį mamai kaip kompensaciją, nes prieš tai sudaužiau jos mylimiausią. Mano mažylis, pamatęs tą lapę atėmė puodelį ir iki muštynių ir isterikų jei neduok Die kas paims kitas. Mūsų močiutė kartais neatsilieka ir kaip dar mažesnė už tą mano špoką puodelį iš mažiaus panosės nugvelbia. Kažkokia nesąmonė vyksta. TODĖL PLEASE HELP. Reik tokio ir ne kitokio. AR TAS PUODELIS BUVO TIK KALĖDINĖS KOLEKCIJOS, ar jų dar kur būna kur nors gyvenime????  unsure.gif  biggrin.gif


O negelbetu pvz ant balto puodelio vaiko nuotrauka padaryti. Ja kazkaip ten nukopina. Sunus yra man padares. 2 vienetus padarytumete, viena namuose , kita pas mociute paliktumet. Ir vaikas zinotu kad čia tik jo. O pati balta puoduka gal jis išsirinktu forma.
Papildyta:
QUOTE(NORIKA @ 2017 04 12, 23:02)
Jo!!!  bigsmile.gif  Nu super tada, as tiek uzsakinejau hialurono ir  to aliejaus, kad nebesuskaiciuoju kiek jau gauta, kiek dar bus, kaip jus tokioj masej nepasiklystat  blink.gif  Galvojau du uzsakiau, du ir gavau tik vienas subeges... Nu tai aciu jums, va nereik nei sarsalo kelt, pacios MM ir Daliux sutvarke, o as ne nesupratau  biggrin.gif  Aciu  4u.gif  oro_buckis.gif



As isvis mergaitemis stebiuosi. Kad jos su musu kvepalu meginukais apsieme "žaisti". Juk ir pirkti visu iškart neleido. Ir tokias blusas rūšiuoti, nuo kuriu komisiniai ašaros. Super merginos, visada mandagios. Aišku, dar neiškilo konfliktinė situacija, nes viska be broko ir laiku gavau. Bet manau jei taip ir nutiktų, tai išsiaiškintume be pykčių ir ambicijų.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 13, 07:48)
MM, prieš Kalėdas pirkau pas Jus Starbucks puodelį su lape. Dovanojau jį mamai kaip kompensaciją, nes prieš tai sudaužiau jos mylimiausią. Mano mažylis, pamatęs tą lapę atėmė puodelį ir iki muštynių ir isterikų jei neduok Die kas paims kitas. Mūsų močiutė kartais neatsilieka ir kaip dar mažesnė už tą mano špoką puodelį iš mažiaus panosės nugvelbia. Kažkokia nesąmonė vyksta. TODĖL PLEASE HELP. Reik tokio ir ne kitokio. AR TAS PUODELIS BUVO TIK KALĖDINĖS KOLEKCIJOS, ar jų dar kur būna kur nors gyvenime????  unsure.gif  biggrin.gif


Turiu toki dar neispakuota rolleyes.gif
Jeigu sis:
Red Fox Mug, 8 fl oz X18.95

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2017 04 13, 14:26)
Turiu toki dar neispakuota  rolleyes.gif
Jeigu sis:
Red Fox Mug, 8 fl oz X18.95

4u.gif

va toks vava

http://www.ebay.com/...W-/282305595981
Atsakyti