Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(Nińa_del_viento @ 2017 04 12, 12:05)
Tas prekes, už kurias yra sumoėta, PRIVALOMA atiduoti žmogui. Dėl tos antros striukės, matyt abiejų kaltė, viena ne taip parašė, kita nesulaukus atsakymo (pasitikslinus) užsakė... Manau, kad paskelbkit, kad ją parduodate ir parduokite čia, o tas prekes, už kurias sąžiningai sumokėta, atiduokite žmogui, juk sumokėjus yra


privaloma? blink.gif o tarpininkems PRIVALOMA patirti nuostoli, kad kazkas nesusiziuri kiek prekiu uzsako??? privaloma butu dar paimti mokesti uz tiek metu sandeliuojama preke unsure.gif
negi jos zmogaus mintis per atstuma skaityt turi?

jau kas kas, o MM labai demesingai suziuri uzsakymus. esu del pasto ''sudurniavimo'' issiuntus kelis analogiskus brangius uzsakymus, ir jei MM nebutu perklausus ar man reikia tu abieju vienodu uzsakymu, buciau patyrusi ne menka nuostoli blink.gif
beto, jau dabar visad pradzioj parasau, kad sito reikia daugiau vienetu, kad atkreiptu demesi, kad perku ne viena. o klausineti kiekvieno del lisnos triusiku poros, tai tikrai laiko gaisatis, ypac jei preke tokia ''stovima'', kad jos tiek laiko niekas neperka unsure.gif

nare labai negraziai pasielge tiek neapmokedama uzsakytos prekes, tiek iskeldama savo apsizioplinima taip nemandagiai smeizdama i viesuma blink.gif galejo gi apsimoket uz visa uzsakyma ir pati stumdyt savo zioplumo vaisiu, bet ne, cia dar kiti uz ja pardavineti turi, kad jos sudarytus nuostolius padengtu. fu unsure.gif
Atsakyti
Kažkaip matyt patys žmonės mes esam kartais perdėtai priekabūs. Neveltui yra posakis, "kuom pats kvepi,tuom kita tepi", kažkaip sąžiningom, o ir šiaip objektyvioms pirkėjoms nenutinka keistos istorijos. Buvo kartelį kai laukiau džinsų suaugusiam sūnui, o iš maišo ištraukiau ženkliai mažesnias, pasitikrinu užsakyma, užsakymas geras, mergaitės problema akimirksniu išsprendė. Manau apie viską su žmonėmis reikia kalbėtis, ir nebus tokių situacijų. Turių pažystamų rata kurie stebisi tokiu mano apsipirkinėjimu būtent dėl to, kad jei gausi ne tai ko tikėjais, ar netiks kažkas, na taip, suprantu kad tai mano atsakomybė. Ir kai pačios daugiau jos prisiimsim, tai ir tarpininkėms bus lengviau.

Jus mergaitės pačios šauniausios 4u.gif wub.gif
Nebuvo poreikio niekad ieškoti kitų.

Visad atsiranda viskuo nepatenkintų, bet čia tik jų bėda.

Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 04 12, 14:10)
privaloma? blink.gif o tarpininkems PRIVALOMA patirti nuostoli, kad kazkas nesusiziuri kiek prekiu uzsako??? privaloma butu dar paimti mokesti uz tiek metu sandeliuojama preke unsure.gif
negi jos zmogaus mintis per atstuma skaityt turi?

jau kas kas, o MM labai demesingai suziuri uzsakymus. esu del pasto ''sudurniavimo'' issiuntus kelis analogiskus brangius uzsakymus, ir jei MM nebutu perklausus ar man reikia tu abieju vienodu uzsakymu, buciau patyrusi ne menka nuostoli blink.gif
beto, jau dabar visad pradzioj parasau, kad sito reikia daugiau vienetu, kad atkreiptu demesi, kad perku ne viena. o klausineti kiekvieno del lisnos triusiku poros, tai tikrai laiko gaisatis, ypac jei preke tokia ''stovima'', kad jos tiek laiko niekas neperka unsure.gif

nare labai negraziai pasielge tiek neapmokedama uzsakytos prekes, tiek iskeldama savo apsizioplinima taip nemandagiai smeizdama i viesuma blink.gif galejo gi apsimoket uz visa uzsakyma ir pati stumdyt savo zioplumo vaisiu, bet ne, cia dar kiti uz ja pardavineti turi, kad jos sudarytus nuostolius padengtu. fu unsure.gif


Manau, kad kaltė abipusė. ir bendravimo arba susikalbėjimo stoka. Bet neatiduoti prekių už kurias yra sumokėta, mano manymu, tai mažų mažiausiai nesąžininga...
Tarpininkės visada rizikuoja siųsdamos prekes be jokių avansų ar išankstinių mokesčių. Kodėl neimate mokesčio už prekes iš anksto, gavote prekes, pasvėrete namie ir išrašėte sąskaitą, ir tik tada siųskit į LT.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 12 balandžio 2017 - 14:27

Kokia žiauri pilnatis temoje  :oh:  :lol: 

Aš labai patenkinta jūsų komandos darbu! Vakar pasiėmiau 3 MAC lūpdažius, ačiū, mergaitės!  :wub:

Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2017 04 12, 15:25)
Manau, kad kaltė abipusė. ir bendravimo arba susikalbėjimo stoka. Bet neatiduoti prekių už kurias yra sumokėta, mano manymu, tai mažų mažiausiai nesąžininga...
Tarpininkės visada rizikuoja siųsdamos prekes be jokių avansų ar išankstinių mokesčių. Kodėl neimate mokesčio už prekes iš anksto, gavote prekes, pasvėrete namie ir išrašėte sąskaitą, ir tik tada siųskit į LT.


tai kame tarpininkes kalte? pastebejo, paklause wub.gif atsakymo nesulauke nei po dienos, nei po menesio, kol neprireike saskaitos apmoketi blink.gif kokios dar gali buti pretenzijos?
o neapmoketi uzsakytos prekes tai jau baisiai sazininga??????
kodel tarpininkes turi patirti nuostoli, del to kad kazkas neapsiziurejo su uzsakymu? kodel turi pora metu sandeliuoti svetimas prekes?
tarpininkes ima avansa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2017 04 12, 13:47)
Na gavau ir aš brokuotą prekę - kuprinė iš Urban Outfitters su didele dėme verstos odos pusėj, niekaip neišsivalo, tai sėdžiu ir nežinau kaip valyt, kad su papildomom priemonėm tik dar labiau nesugadint. Bet tai ką dabar daryt - gal palaukt porą metų ir pradėt irgi lempinius pretekstus reikšt temoj? biggrin.gif biggrin.gif

Aš irgi gavau išsvajotą rankinę su susiglamžiusia oda, tokia kaip pūslė fasadinėj pusėj (beje, gal kuri žinot, kaip išaisyt tą, gal palygint truputį, kad pasitrauktų ta oda? biggrin.gif) Bet tikiu, kad tarpininkės to negalėjo matyt, nes aš pati tą pastebėjau tik nulupus visas etiketes ir susikrovus visa laiminga daiktus nešiojimui smile.gif biggrin.gif

O šiaip esu patenkinta, bandžiau kelias tarpininkes, kai mūsiškės atostogavo, tai mane nustebino kaip kitose temose lėtai atrašinėjama smile.gif Aš asmeniškai vertinu merginų operatyvumą ir paslaugumą, nes kitą kart ir milijonas klausimų kyla, ir dar užsakymus pakeičiu po kelis kartus, tai tokių nesklandumų, dėl kurių reikėtų skųstis niekad nebuvo, ir tikiuosi, nebus smile.gif 4u.gif

Šioje situacijoje manau, kad pirkėjo atsakomybė prasidėjo nuo pačio pirmojo laiško su 2 vnt. Jau ką išsiuntei, to ir tikėkis. Jeigu susipliončinai, sureaguok. Nesureagavai, susimokėk.

Atsakyti
Kiek ilgi atostogausit? Jau šiandien nebeperkat? ax.gif
Papildyta:
Kiek ilgi atostogausit? Jau šiandien nebeperkat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2017 04 12, 18:07)
Kiek ilgi atostogausit? Jau šiandien nebeperkat?  ax.gif
Papildyta:
Kiek ilgi atostogausit? Jau šiandien nebeperkat?  ax.gif

Tuoj griztu namo ir paperku Jusu reikaliukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 04 12, 12:37)

Va paskutiniam siuntinyje gavau alieju isbegusi, liko maziau nei puse buteliuko, bet net laisko nerasiau, nu kam??? Nei dapils to aliejuko, nei pinigu grazins, juk perkam tokiu principu, kad pacios uz viska prisiimam atsakomybe, ir uz brokus, ir uz dydzius, ir uz vienetus, ir uz galiojimo datas bei produkto isbegima.... ax.gif



bet juk gavot nauja buteliuka aliejaus, ar negavot, nesuprantu blink.gif tas aliejus atejo pas Simona isbeges kelioneje, puse belike, tai uzsakiau nauja ir issiuntem, gavot 1.5 buteliuko vietoj 1 .. nelabai suprantu unsure.gif
QUOTE(milaaaa @ 2017 04 12, 15:59)
tai kame tarpininkes kalte? pastebejo, paklause wub.gif atsakymo nesulauke nei po dienos, nei po menesio, kol neprireike saskaitos apmoketi blink.gif kokios dar gali buti pretenzijos?
o neapmoketi uzsakytos prekes tai jau baisiai sazininga??????
kodel tarpininkes turi patirti nuostoli, del to kad kazkas neapsiziurejo su uzsakymu? kodel turi pora metu sandeliuoti svetimas prekes?
tarpininkes ima avansa 4u.gif


butent. bet yra kategorija tokiu zmoniu, kur savo klaidas prisiima ir atsako, yra kokia kategorija, kur kitiems uzkrauna
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 04 12, 18:26)
Tuoj griztu namo ir paperku Jusu reikaliukus smile.gif

Dėkui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2017 04 12, 10:52)
jei neatsake i klausima kiek pirkti , kodel pirkote?  kodel jums galima   nupirkti ir paskui klatinti kliente, gal kliente buvo isvykusi ir pan  kad neatsake i klausima sekancia diena ir pan,  o beje kaip su brokuotomi sprekemis kai siunciate klientms ir paskui nepriimate prekes

mes galejom ir neklausti ar ne ? tiesiog nupirkti uzsakyma, kaip buvo atsiusta, ir issiusti sau ramiai i LT . zmones perka ir po daugiau nei po 1 vnt, normalu

apie kokias brokuotas prekes norite suzinoti ? pas mus neperkate, bet labai susirupinot ziuriu

QUOTE(asasas777 @ 2017 04 12, 11:43)
Siaip tai ta toms tarpininkems ir rasiau,- kad ir joms buvo akivaizdu, kad ne du vienetai, pacios klause, bet vis tiek dvi nupirko (komisiniai mat didesni:)



O daiktus, kurie nera tavo reiktu atiduoti, o ne ,,pardavineti“ ar ne taip?


jeigu mums butu rupeje komisiniai, MM net nebutu klausus ar cia du vienetai ar vienas , ar ne taip ? butu nupirkus ir viskas, bet paklause visgi . Paraset del tu vienetu kai striukes JAU buvo Lietuvoje atkeliavusios ir saskaitos buvo nemoketos

jusu saskaitos nera pilnai apmoketos siai dienai, apie kokius savo daiktus jus rasot ? o pardavinejam, jeigu ka, tai jusu striuke, kur per ziopluma atsiuntet du vnt ir nemokat uz ja

bet jus jau pas kita tarpininke irgi buvot skolas palikusi kazkada, ieskojo kad susimoketumet per temas cia forume, tai nelabai cia ka yra jau ka ir pridurti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 12 balandžio 2017 - 17:56
Bet virsune visiska.... Nusiunte 2 vnt ir dar kaltu iesko ? Ka atsiunte, ta ir nupirko. Paprasta...
O dar priekaistai blink.gif blink.gif
Ir pasulymas nepirkti, kol neatsakys pirkeja ar suklydo, ar ne - irgi nevykes. Jei buvo akcija ir baiginejosi ir butu nenupirke ? Kaip tada ? As supykciau.. Gal man reikejo 2...

Isvada - nedaryk gero zmonems... blink.gif
Atsakyti