Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

o jųs testavot amouage Reflection, nu pasakiškas kvapas
Atsakyti
Kiek turejo parduotuve pasiuloj, visus isuosciau ir ne karta, atsizymiu butent si kvapa-mazu uzkibs flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 04 02, 10:58)
Kiek turejo parduotuve pasiuloj, visus isuosciau ir ne karta, atsizymiu butent si kvapa-mazu uzkibs  flirt.gif

O kodel kamuojates su amuazais? smile.gif yra daug graziu kvapu ir be ju smile.gif Byredo, pvz, ar kokie atelier cologne-nebandete nieko? 4u.gif

turiu batukus krepsyje 42d https://www.nordstro.....or=NAVY SUEDE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 02 balandžio 2017 - 10:10
Labas rytas
vartotojo įkelta nuotrauka
Tai vasara siandien ? smile.gif
O as,kaip tas begemotas, lovoj su kokia tai velniava guliu verysad.gif
Pasiguodziau ir i darbus smile.gif



Labai laukiu , kol turim kodukus 4u.gif

www.gymboree.com
-20% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.carters.com
-25%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.crazy8.com
-30% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka





www.notino.com
-10% kodas vienkartinis
vartotojo įkelta nuotrauka

www.fragrancenet.com
-35%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.fragranceshop.com
-35%
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Merginos, prasau aktyviau atsiimineti prekes! mirksiukas.gif dalinsiu iki 15h be pertraukos, paskui isleksime su seimyna pasimegauti siluma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 02 balandžio 2017 - 10:42

Batukai smile.gif

www.joesnewbalanceoutlet.com
-30%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.macys.com
-40% kodas pazymetiems batams
vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
As taip pat laukiu visu sumokejusiu iki 18val smile.gif
Pati gavau pigiuosius tomsiukus is nordstromracko. labai laiminga wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 02 balandžio 2017 - 10:54
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 04 02, 10:57)

Batukai smile.gif

www.joesnewbalanceoutlet.com
-30%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.macys.com
-40% kodas pazymetiems batams
vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
As taip pat laukiu visu sumokejusiu iki 18val smile.gif
Pati gavau pigiuosius tomsiukus is nordstromracko. labai laiminga  wub.gif


Nebeismeta pigiu Tomsiuku:(
Sugundete mane tai žlibinu vis.

O as turbut visus grožius kaip visada, antradieni turbut gausiu. Klaipeda paskutine gauna:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linakaranda: 02 balandžio 2017 - 11:03
Vyriski grazuoliai
https://www.nordstro.../...&quantity=1
juodi 9 ir 10
rudi 10,5

MK tasiukas 131
https://www.nordstro...te?color=DESERT
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 04 02, 10:08)
O kodel kamuojates su amuazais? smile.gif yra daug graziu kvapu ir be ju  smile.gif Byredo, pvz, ar kokie atelier cologne-nebandete nieko?  4u.gif

Anokia cia kancia biggrin.gif Tik smalsu kodel juos taip daugelis megsta ir vis galvoju ar as cia i pusi atsitrenkus, kad nieko nesuprantu biggrin.gif
Byredo rasciau tinkamu, tik Klp nezinau kur patestuot but galima. Ir bendrai paemus sunkiai man su visais tais nisiniais reikalais ax.gif biggrin.gif Bet manau kazkada vistiek rasiu pacius paciausius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 02 balandžio 2017 - 11:59
QUOTE(NORIKA @ 2017 04 02, 12:56)
Anokia cia kancia  biggrin.gif Tik smalsu kodel juos taip daugelis megsta ir vis galvoju ar as cia i pusi atsitrenkus, kad nieko nesuprantu  biggrin.gif
Byredo rasciau tinkamu, tik Klp nezinau kur patestuot but galima. Ir bendrai paemus sunkiai man su visais tais nisiniais reikalais  ax.gif  biggrin.gif Bet manau kazkada vistiek rasiu pacius paciausius...

O Klaipedos cremine neturi nieko byredo? galiu i kita siunta magaryciu ,,rose of no man's land" meginuka idet mirksiukas.gif smile.gif jei patinka roze kvepaluose smile.gif https://www.fragrant...Land-31931.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 02 balandžio 2017 - 12:13
QUOTE(NORIKA @ 2017 04 02, 11:56)
Anokia cia kancia  biggrin.gif Tik smalsu kodel juos taip daugelis megsta ir vis galvoju ar as cia i pusi atsitrenkus, kad nieko nesuprantu  biggrin.gif
Byredo rasciau tinkamu, tik Klp nezinau kur patestuot but galima. Ir bendrai paemus sunkiai man su visais tais nisiniais reikalais  ax.gif  biggrin.gif Bet manau kazkada vistiek rasiu pacius paciausius...


Ne Jus viena. As ir i "pusi atsitrenkus" matyt. Nisiniai nemano visai. Klasikinius megstu. Ir nors tu ka. Nu pabandymui esu Tiziano nero uzsisakius. Tai laukiu. Bijau kad padovanoti teks po to.
Atsakyti
Amouage reflection tikrai galetu daug kam patikti smile.gif o siaip ir as kiek uosciusi, tai oj ne visi limpa .. interlude isimylejau is pirmo papurskimo ir taskas
Papildyta:
QUOTE(linakaranda @ 2017 04 02, 13:20)
Ne Jus viena. As ir i "pusi atsitrenkus" matyt. Nisiniai nemano visai. Klasikinius megstu. Ir nors tu ka. Nu pabandymui esu Tiziano nero uzsisakius. Tai laukiu. Bijau kad padovanoti teks po to.


Jei patinka sunkus kvapai tai patiks..mano vyrui sake feee..o man gal nieko visai smile.gif
Atsakyti