Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 03 24, 16:49)
Valio valio smile.gif
www.ahava.com
-50% kodas!
vartotojo įkelta nuotrauka


Geras, dar siryt kodo ieskojau,nes reikia paakiu kremuko bigsmile.gif sitas su nuolaida 15,50$, jungiaaameeessss! bigsmile.gif clap.gif drinks_cheers.gif
https://www.ahava.co...rming-eye-cream
Atsakyti
Merginos, help, kaip Jums atsiust uzsakyma is Loft kai nekopijuoja krepsiuko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 03 24, 15:54)
Geras, dar siryt kodo ieskojau,nes reikia paakiu kremuko  bigsmile.gif sitas su nuolaida 15,50$, jungiaaameeessss!  bigsmile.gif  clap.gif  drinks_cheers.gif
https://www.ahava.co...rming-eye-cream

kaip tik vakar isbandziau peel kauke biggrin.gif tai uzsidejus veidas pradejo degti, nesupanikavau, palaikiaun 10 minuciu, nuplovus, jis liko visas raudonas. Taciau as turiu dermtita kurio si kauke kaip ir neissauke. Ka ji konkreciai daro tai nelabai supratau, ale pripildo oda vitamino C. Ryte veidas buvo aprimes bet akys raudonos, itariu kad tos kaukes man i jas pateko ar kazkas panasaus, nelabai faina nes jos jautrokos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 24 kovo 2017 - 16:20
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 03 24, 16:03)
Merginos, help, kaip Jums atsiust uzsakyma is Loft kai nekopijuoja krepsiuko?  4u.gif

dekit nuorodas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 03 24, 16:20)
dekit nuorodas  4u.gif

Dekui 4u.gif kaip visada siek tiek dvejoju del dydzio tai itariu si savaitgali sulauksiu Anos, bus lengviau biggrin.gif
Atsakyti

Vaikams

www.carters.com
-30% clearance
ir 25%kodas kitoms prekems
vartotojo įkelta nuotrauka

www.crazy8.com
-20% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka


www.gymboree.com
100-25$
vartotojo įkelta nuotrauka

www.juicycouture.com
vaiku prekems -50% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 03 24, 17:19)
kaip tik vakar isbandziau peel kauke  biggrin.gif tai uzsidejus veidas pradejo degti, nesupanikavau, palaikiaun 10 minuciu, nuplovus, jis liko visas raudonas. Taciau as turiu dermtita kurio si kauke kaip ir neissauke. Ka ji konkreciai daro tai nelabai supratau, ale pripildo oda vitamino C. Ryte veidas buvo aprimes bet akys raudonos, itariu kad tos kaukes man i jas pateko ar kazkas panasaus, nelabai faina nes jos jautrokos  unsure.gif

Sitos peel nebandzius-turiu tik drekinancia, kuri man tinka smile.gif nors turiu irgi jautria oda-daug kremuku/kaukiu teko perleist,nes taip suerzina, kad vaikstau raudonom demem ismustais zandais kelias dienas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 24 kovo 2017 - 16:52
QUOTE(ssimonyte @ 2017 03 23, 22:46)
Zodziu, uzsireike dar vienu reeboku-dar speju i traukini? baisu,kad dydziu neliks karsta.gif  unsure.gif  ax.gif

tuos baltus emei ? dry.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2017 03 24, 17:52)
tuos baltus emei ?  dry.gif

aha, nes labai jie man wub.gif o dar kai kaina tokia-zinau,kad paskui gailesiuos biggrin.gif jamk,kol duoda su ta nuolaida ir kol dydziu yra mirksiukas.gif neklausyk MM irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 24 kovo 2017 - 16:58
QUOTE(ssimonyte @ 2017 03 24, 17:55)
aha, nes labai jie man  wub.gif  o dar kai kaina tokia-zinau,kad paskui gailesiuos  biggrin.gif jamk,kol duoda su ta nuolaida ir kol dydziu yra  mirksiukas.gif neklausyk MM  irnesakyk.gif  hihihi.gif

ui pavydu kaip.. einu su MM pakalbeti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2017 03 24, 18:11)
ui pavydu kaip..   einu su MM pakalbeti  mastau.gif

uzrodyk gal jai kokius grazius tomsus nusipirkimui-gal sukalbamesne del taviskiu reebok'u bus ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 24 kovo 2017 - 17:17
dry.gif
AHAVOS eikt pirkt neapkalbinejusios MM
Atsakyti