Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

Turiu keletą lūpdažių ir kitų produktų, tai iš esmės visi labai mėgstami, bet čia kaip kam kas patiks labiau biggrin.gif
Turiu Velvet Teddy - vienas "einamiausių" lūpdažių man apskritai - labai superinė kasdieninė tokia rausvai nude spalva, turi kažkiek savyje ir rudumo, bet priklausomai nuo odos spalvos, gan įdomiai atsiskleidžia ant kiekvieno. Kam nesinori Velvet Teddy ar norisi kitokios spalvos kasdienai, tai labai graži Mehr spalva (ją irgi turiu). wub.gifNeturiu šių, bet man iš panašių spalvų kategorijos labai gražios atrodo Faux, Twig ir Really Me (šita tokia greige šiek tiek, bet kam tinka, tai labai super atrodyti gali) spalvos. Iš mažiau kasdieniškų turiu dar Vegas Volt, Ruby Woo, Heroine ir Diva - visos labai mėgstamos, gal mažiausiai Vegas Volt pritaikau, nes kažkodėl bijau jos ant savęs biggrin.gifRuby Woo man išvis yra tobuliausia raudona apskritai (kas nebijo retro matte finisho, man jis tobulas šitai spalvai), Heroine tai tokia keistoka gali pasirodyt, bet prilipo irgi labai, o Diva tai irgi drąsoka gal kai pilnai užtepta, bet man labai gražiai atrodo įtapšnotas arba šepetėliu užteptas nedidelis kiekis kaip lip staino kokio wub.gifO šiaip, jei imčiau dar sau tai tokias spalvas - All Fired Up (ypač šitos norėčiau), Sunny Seoul, D for Danger, čia kiek pamenu, vienžo, begales gražių jie turi, svarbu tik atsirinkt kas asmeniškai gražiausia. Aš pati bandau stabdžius spaust, ypač su lūpdažiais - amžinai kažko vis noriu, o turiu irgi nemažai. Dabar jau užsimaniau matinių Shu Uemuros lūpdažių, tai su MAC bandau tyliai sėdėt biggrin.gif

Kitas produktas man labai patikęs - Pearlglide pieštukai, ypač Black Swan spalva - man tas žėrėjimas toks efektingas ir gražus wub.gifTik jei riebūs vokai, reikia bazės. Bet kitu atveju laikos puikiai bent man.
Šešėlį turiu tik vieną - Amber Lights biggrin.gifbiggrin.gifBet kokybė puiki.

Nebandžiau, bet labai gražiai atrodo Extra Dimension Skinfinish highlighteriai, ypač Beaming Blush - jei kam patinka, gal verta dėmesį atkreipt wub.gif

Ai... prisiminiau, jog Extended Play Gigablack Lash superinis tušas thumbup.gifNežinau ar pralenkia mano japonišką Kiss Me Heroine tušą, bet labai labai neblogas.

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif siandien pradedame dalintis naujas dezutes, lauksiu nuo 11h iki 15h; tada dalinsiu tik pirmadieni. pasiplanuokite atvykima ax.gif 4u.gif ypac laukiu laikancias daiktus is senu deziu.
Atsakyti
labas rytas
vartotojo įkelta nuotrauka


labai laukiu
www.joesnewbalanceoutlet.com
paskutine diena -40%!
vartotojo įkelta nuotrauka

www.macys.com
-30% kodas
pazymetoms prekems
vartotojo įkelta nuotrauka

www.ralphlauren.com
-30% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.victoriassecret.com
daug geru sale kainu!
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti

10val perku
FREEPEOPLE
ir
YOOX
4u.gif
Atsakyti
Macys, kas turite noru- junkites taip pat 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kuri patars, ar yra koks tusas is Clinic, kuris butu tankinantis, ilginantis ir blakstienos neatrodytu labai jau naturalios. Ta prasme reikia kazka padaryt is nieko. Niekad nesu bandziusi tos firmos, n metu vis Hypnose arba Sumptouse Extreme, bet kaina tu Clinic tai viliotu smile.gif
Atsakyti
Labai laukiu
www.anntaylor.com


vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:


Truksta 11$
www.joesnewbalanceoutlet.com
-40% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Aciu uz siuntini merginos wub.gif 4u.gif , Ssimonytei 4u.gif
Atsakyti
gal kas nori perimti rankine MICHALE KORS EMMA dark dune ??smile.gif
100.8 DOL
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(dager @ 2017 03 18, 12:24)
Aciu uz siuntini merginos wub.gif  4u.gif , Ssimonytei  4u.gif

Aciu ir Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2017 03 18, 11:49)
Sveikutes, gal kuri patars, ar yra koks tusas is Clinic, kuris butu tankinantis, ilginantis ir blakstienos neatrodytu labai jau naturalios. Ta prasme reikia kazka padaryt is nieko. Niekad nesu bandziusi tos firmos, n metu vis Hypnose arba Sumptouse Extreme, bet kaina tu Clinic tai viliotu smile.gif

Gal pabandykit Clinique Chubby Lash. Jis patankina ir apimties prideda.
Atsakyti
QUOTE(dager @ 2017 03 18, 11:24)
Aciu uz siuntini merginos wub.gif  4u.gif , Ssimonytei  4u.gif

aciu Jums 4u.gif

ANNTAYLOR visko pripildyta daug
https://www.anntaylo...p;priceSort=ASC

https://www.anntaylo...p;prodId=420189

https://www.anntaylo...p;priceSort=ASC
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 18 kovo 2017 - 12:07