Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(LisaLove @ 2017 03 14, 14:44)
Mergaitės,  4u.gif  RL kodas - FRIENDS yra 30 % thumbup.gif

Mergaitės, jungiamės buriamės!! Kol mano prekytė nedingo biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LisaLove: 14 kovo 2017 - 18:38

maziausiai truksta- labiausiai laukiam
www.joesnewbalanceoutlet.com
-40% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.ralphlauren.com
-30% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.freepeople.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.gap.com
sumazintos kainos ir 20% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.anntaylor.com
-40% sale
vartotojo įkelta nuotrauka

www.ae.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.victoriassecret.com

vartotojo įkelta nuotrauka



Ir be abejo renkame

www.bergdorfgoodman.com
apie -20% kosmetikai
taxu nera
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti

Merginos ar esate isbandr Real Techniques sepetelius pudrai? Kainos gaunasi labai nedideles. idomu kaip kokybe

Atsakyti
QUOTE(asta1477 @ 2017 03 14, 20:13)
<p>Merginos ar esate isbandr Real Techniques sepetelius pudrai? Kainos gaunasi labai nedideles. idomu kaip kokybe</p>


pirko tai tikrai daug kas..


Daug labai geru kainu
www.coachoutlet.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.forever21.com

vartotojo įkelta nuotrauka
kainos su nuolaidomis
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri turite Giorgio Armani Luminous Silk krempudrą? Ar patenkintos ja? Kokią spalvą rinktis, jei oda yra vidutinio tamsumo, žiemą sakyčiau Light labiau, vasarą medium? Ten Light ir Medium turi visokiausių atspalvių, ir rožinio, ir auksinio, neišsirenku unsure.gif
Atsakyti
Greitai pirksiu
www.fragrancenet.com
Prisijunkite 4u.gif
Atsakyti

Mergaitės, gal kuri turite Giorgio Armani Luminous Silk krempudrą? Ar patenkintos ja? Kokią spalvą rinktis, jei oda yra vidutinio tamsumo, žiemą sakyčiau Light labiau, vasarą medium? Ten Light ir Medium turi visokiausių atspalvių, ir rožinio, ir auksinio, neišsirenku unsure.gif

Aš naudoju 5 nr., esu šviesiaodė, bet ne visai popierius  :ax: 

Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2017 03 14, 22:01)
Mergaitės, gal kuri turite Giorgio Armani Luminous Silk krempudrą? Ar patenkintos ja? Kokią spalvą rinktis, jei oda yra vidutinio tamsumo, žiemą sakyčiau Light labiau, vasarą medium? Ten Light ir Medium turi visokiausių atspalvių, ir rožinio, ir auksinio, neišsirenku unsure.gif

Turėjau, tekstūra ir pojūčiu ant odos buvau labai patenkinta, tik mano oda itin šviesi, bandžiau 5 nr, reikėjo šviesesnio, Jei nesate visiškai perbalusi, 5 turėtų tikti, juolab, kad jis labai sveiko atspalvio, nei oranžinis nei per daug rožinis, tiesiog sveikos odos spalva. Tik bijau dėl šviesumo patart. Jei parašytumėt PM kokį YSL arba MAC atspalvį naudojat, būtų lengviau ką nors rekomenduot.
Papildyta:
QUOTE(pringle @ 2017 03 14, 22:12)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Blykstė" data-cid="71505755" data-time="1489518102"><div><p>Mergaitės, gal kuri turite Giorgio Armani Luminous Silk krempudrą? Ar patenkintos ja? Kokią spalvą rinktis, jei oda yra vidutinio tamsumo, žiemą sakyčiau Light labiau, vasarą medium? Ten Light ir Medium turi visokiausių atspalvių, ir rožinio, ir auksinio, neišsirenku vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aš naudoju 5 nr., esu šviesiaodė, bet ne visai popierius  ax.gif </p>


Va va, o aš popierius smile.gif Jei neužsidedu bent minimaliai pudros, visi galvoja, kad susirgau doh.gif huh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dewofsoul: 14 kovo 2017 - 21:29
QUOTE(dewofsoul @ 2017 03 14, 21:28)

Va va, o aš popierius smile.gif Jei neužsidedu bent minimaliai pudros, visi galvoja, kad susirgau doh.gif  huh.gif  biggrin.gif

Man tai labai grazu wub.gif
Atsakyti

Prisijunkite

factory.jcrew.com
100-20%

www.6pm.com

www.gap.com
-20%

www.hautelook.com
Atsakyti
Perku NB-40%
Saukit pastuke, jei ko palaukti reik smile.gif

https://www.joesnewb...t.com/dailydeal

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(asta1477 @ 2017 03 14, 21:13)
<p>Merginos ar esate isbandr Real Techniques sepetelius pudrai? Kainos gaunasi labai nedideles. idomu kaip kokybe</p>


Man puikūs. Turiu didijį, skaistalams, rinkinį. Gerai dengia, prižiūrėt lengva, naudoju jau kokius 4 metus. Man super. Bet aš nesu kažkokia super duper kosmetikos naudotoja, dažausi minimaliai smile.gif
Atsakyti