Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 03 01, 19:33)
Prisijunkite prie
www.fragrancenet.com
-35%



ar prie sito dar spesiu???
moteros labai rekomenduoju kremuka, jau ipusejau gauta gruodi, na geresnio nesu turejusi, o kaina vel puiki bigsmile.gif 4u.gif tai jau buvo panika apemusi, ar pavyks uz gera kaina gauti, ar teks moketi brangiai biggrin.gif dabar 25.99!
vartotojo įkelta nuotrauka

o jeigu dar sumedziotumete stebuklingaja kauke prie jo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 03 01, 19:57)
Aha, deja, praziopsojau  doh.gif kokius imsit? ax.gif




Mama Honour issirinko mirksiukas.gif O sau su 10% pasiemiau dar viena buteli vyrisku Interlude, mylimiausi jie man dabar wub.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 03 01, 20:01)
ar prie sito dar spesiu???
moteros labai rekomenduoju kremuka, jau ipusejau gauta gruodi, na geresnio nesu turejusi, o kaina vel puiki bigsmile.gif  4u.gif tai jau buvo panika apemusi, ar pavyks uz gera kaina gauti, ar teks moketi brangiai biggrin.gif dabar 25.99!
vartotojo įkelta nuotrauka

o jeigu dar sumedziotumete stebuklingaja kauke prie jo wub.gif  wub.gif  wub.gif

O cia ne tas pats kremukas? hmm.gif pigiau dar smile.gif https://www.amazon.c...rds=freeze 24 7
Papildyta:
QUOTE(VVaiva @ 2017 03 01, 20:07)
Mama Honour issirinko  mirksiukas.gif O sau su 10% pasiemiau dar viena buteli vyrisku Interlude, mylimiausi jie man dabar  wub.gif

Man va hermesus pagriebe, dabar del IX opuso dar mintiju ax.gif but gerai jau koduotis nuo kvepalu man doctor.gif nes yooxo didysis ispardavimas (tikiuos) greit prasides, reik taupyt biggrin.gif
Atsakyti
www.palladiumboots.com
-35% kodukas
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 03 01, 20:13)

Man va hermesus pagriebe, dabar del IX opuso dar mintiju  ax.gif but gerai jau koduotis nuo kvepalu man  doctor.gif nes yooxo didysis ispardavimas (tikiuos) greit prasides, reik taupyt  biggrin.gif

Va va, as Yoox ispardavimo irgi labiausiai laukiu bigsmile.gif Bet jau dabar geru dalyku pagavau biggrin.gif
Kuriuos Hermes emet? As Bel Ami turiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2017 03 01, 20:22)
Va va, as Yoox ispardavimo irgi labiausiai laukiu  bigsmile.gif Bet jau dabar geru dalyku pagavau  biggrin.gif
Kuriuos Hermes emet? As Bel Ami turiu  wub.gif

Rinkausi tarp rabarbaru ir jour-nusprendziau pastaraji paimt, nes rabarbaru vis delto labiau aedes de venustas noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 03 01, 20:13)
O cia ne tas pats kremukas? hmm.gif  pigiau dar smile.gif https://www.amazon.c...rds=freeze 24 7



aha, sitas, net nepagalvojau amazone ziureti. parasysiu MM gal dar galima is amazono uzsakyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2017 03 01, 20:29)
Rinkausi tarp rabarbaru ir jour-nusprendziau pastaraji paimt, nes rabarbaru vis delto labiau aedes de venustas noreciau  ax.gif

Reikes pasidomet, neuoscius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 03 01, 19:33)
aha, sitas, net nepagalvojau amazone ziureti. parasysiu MM gal dar galima is amazono uzsakyti bigsmile.gif



Jei originalas tai ir as noresiu jei MM rinks:)
Atsakyti
QUOTE(linakaranda @ 2017 03 01, 20:42)
Jei originalas tai ir as noresiu jei MM rinks:)


tai siuskit uzsakyma, MM pazadejo pakeisti maniski i amazono, tai jau busime bent dviese 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 03 01, 19:01)
ar prie sito dar spesiu???
moteros labai rekomenduoju kremuka, jau ipusejau gauta gruodi, na geresnio nesu turejusi, o kaina vel puiki bigsmile.gif  4u.gif tai jau buvo panika apemusi, ar pavyks uz gera kaina gauti, ar teks moketi brangiai biggrin.gif dabar 25.99!
vartotojo įkelta nuotrauka

Man jis irgi kazkas tokio.... wub.gif Jau visai i pabaiga, bet as kai retai perku antra kart ta pati, tai kazi ar pirksiu, nes smalsumas veda vis kazka naujo, kitokio isbandyt... rolleyes.gif O kas dar nebandet, tai su ju sveitikliu isvis ledassssss wub.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 03 01, 19:44)
tai siuskit uzsakyma, MM pazadejo pakeisti maniski i amazono, tai jau busime bent dviese 4u.gif



Ok . Tuoj. Manau daugiau atsiras norinciu:) kaina super. Bus proga isbandyti:)
Atsakyti