Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367



Perku
www.yoox.com
-20%
vartotojo įkelta nuotrauka

Prisijunkit 4u.gif

Atsakyti
Gal kur uzmatet juodu blizgiu timpiu? 4u.gif Vienas ziurineju gbyguess.com, bet spalvos kitos ir kaina labai gera.
O siuntinuku dar nera? 4u.gif Vakare vaziuosiu i ta puse, uzsukciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zibute111 @ 2017 03 01, 12:31)
Gal kur uzmatet juodu blizgiu timpiu?  4u.gif  Vienas ziurineju gbyguess.com, bet spalvos kitos ir kaina labai gera.
O siuntinuku dar nera?  4u.gif Vakare vaziuosiu i ta puse, uzsukciau  smile.gif

gal cia paziurekite
www.forever21.com
Kai buna siuntinukai , visada parasome asmeniskai 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, jungiames prie www.nyandcompany.com Radau koduka 70 usd nuo 150 usd, kas iseina apie 40 proc nuolaida, geros kainos gaunasi, tik clearance netaiko, o visam kitam taiko!!!!! Puikios kokybes drabuziai uz prieinama kaina! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julieja @ 2017 03 01, 13:07)
Mergaites, jungiames prie www.nyandcompany.com Radau koduka 70 usd nuo 150 usd, kas iseina apie 40 proc nuolaida, geros kainos gaunasi, tik clearance netaiko, o visam kitam taiko!!!!! Puikios kokybes drabuziai uz prieinama kaina! bigsmile.gif

Jungiames 4u.gif
www.nyandcompany.com

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mergaites, gal kur crocs vaikisku matet 😊😊🤔
Atsakyti


renkasi uzsakymas
www.gbyguess.com
-50%
vartotojo įkelta nuotrauka



Papildyta:
QUOTE(strashylka @ 2017 03 01, 13:19)
Mergaites, gal kur crocs vaikisku matet 😊😊🤔

http://www.6pm.com/ neziurejot?
Papildyta:


Paskutine koduko diena

www.ralphlauren.com
-30%
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Kaip jum tas Nyandcompany puslapis veikia? Man nuolat kimba, stringa,psl nenori vartyt,neduoda nei spalvu rinktis nei ka unsure.gif Taip norisi kazka issirinkt, nu bet kantrybe tiek kautis nelaiko, o rubukai isties faini, kokybiski ir kainos neblogos palyginus...
Atsakyti
o kažin Nyandcompany dydžiai jų kaip, labai noriu džinsų gėlėtų, siuvinetų, bet niekad iš čia nepirkus, gal galit rekomenduoti, ar kuri turit
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2017 03 01, 14:01)
Kaip jum tas Nyandcompany puslapis veikia? Man nuolat kimba, stringa,psl nenori vartyt,neduoda nei spalvu rinktis nei ka  unsure.gif Taip norisi kazka issirinkt, nu bet kantrybe tiek kautis nelaiko, o rubukai isties faini, kokybiski ir kainos neblogos palyginus...

veikia unsure.gif


Atsidare
www.tomssurprisesale.com

ruosiames vasarai su patogiausiais batais smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


O cia pavasariui baciukai grazuoliai 25$
http://www.tomssurpr...lace-up-booties

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 01 kovo 2017 - 14:39
Kaip tik ziurinejau Toms 6pm, tai ten kainos geresnes, 50% beveik viskam, o ne IKI 65% kaip Toms puslapyje ir daug spalvu smile.gif pasitikrinkit smile.gif

Man taip patinka Toms medziaginiai vasarinukai, bet man taip greit nusidevi, susieda smile.gif medziagyte ant kulno, suprantu kad nuo vairavimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 01 kovo 2017 - 15:08
QUOTE(davija @ 2017 03 01, 15:03)
Kaip tik ziurinejau Toms 6pm, tai ten kainos geresnes, 50% beveik viskam, o ne IKI 65% kaip Toms puslapyje ir daug spalvu smile.gif pasitikrinkit smile.gif

Man taip patinka Toms medziaginiai vasarinukai, bet man taip greit nusidevi, susieda smile.gif medziagyte ant  kulno, suprantu kad nuo vairavimo smile.gif

man tai viena bata sleiva koja nusleivoja ir susidrasko i zeme lauke, nes kazkaip as ja kreiva i vidu suku... o batai tai tikrai patogiausi ever vasara wub.gif

Atsakyti