Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(spurga_m @ 2017 02 26, 21:34)
Gal pagaliau as lupdazi nusipirksiu?smile.gif))
ka manot apie http://www.maccosmet...shade/See_Sheer
ar tiktu  kasdienai?

Superinė man šita spalva, pati ne kartą norėjau. Dar Syrup kasdienai labai graži, sakyčiau nuotraukos internete neperteikia to tokio grožio, nes man realybėj kur kas gražesnė ji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2017 02 27, 00:49)
Superinė man šita spalva, pati ne kartą norėjau. Dar Syrup kasdienai labai graži, sakyčiau nuotraukos internete neperteikia to tokio grožio, nes man realybėj kur kas gražesnė ji 4u.gif


ka galetumet parekomenduoti is mac grazaus ir idomaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2017 02 27, 03:36)
ka galetumet parekomenduoti is mac grazaus ir idomaus  smile.gif

Turiu keletą lūpdažių ir kitų produktų, tai iš esmės visi labai mėgstami, bet čia kaip kam kas patiks labiau biggrin.gif
Turiu Velvet Teddy - vienas "einamiausių" lūpdažių man apskritai - labai superinė kasdieninė tokia rausvai nude spalva, turi kažkiek savyje ir rudumo, bet priklausomai nuo odos spalvos, gan įdomiai atsiskleidžia ant kiekvieno. Kam nesinori Velvet Teddy ar norisi kitokios spalvos kasdienai, tai labai graži Mehr spalva (ją irgi turiu). wub.gif Neturiu šių, bet man iš panašių spalvų kategorijos labai gražios atrodo Faux, Twig ir Really Me (šita tokia greige šiek tiek, bet kam tinka, tai labai super atrodyti gali) spalvos. Iš mažiau kasdieniškų turiu dar Vegas Volt, Ruby Woo, Heroine ir Diva - visos labai mėgstamos, gal mažiausiai Vegas Volt pritaikau, nes kažkodėl bijau jos ant savęs biggrin.gif Ruby Woo man išvis yra tobuliausia raudona apskritai (kas nebijo retro matte finisho, man jis tobulas šitai spalvai), Heroine tai tokia keistoka gali pasirodyt, bet prilipo irgi labai, o Diva tai irgi drąsoka gal kai pilnai užtepta, bet man labai gražiai atrodo įtapšnotas arba šepetėliu užteptas nedidelis kiekis kaip lip staino kokio wub.gif O šiaip, jei imčiau dar sau tai tokias spalvas - All Fired Up (ypač šitos norėčiau), Sunny Seoul, D for Danger, čia kiek pamenu, vienžo, begales gražių jie turi, svarbu tik atsirinkt kas asmeniškai gražiausia. Aš pati bandau stabdžius spaust, ypač su lūpdažiais - amžinai kažko vis noriu, o turiu irgi nemažai. Dabar jau užsimaniau matinių Shu Uemuros lūpdažių, tai su MAC bandau tyliai sėdėt biggrin.gif

Kitas produktas man labai patikęs - Pearlglide pieštukai, ypač Black Swan spalva - man tas žėrėjimas toks efektingas ir gražus wub.gif Tik jei riebūs vokai, reikia bazės. Bet kitu atveju laikos puikiai bent man.
Šešėlį turiu tik vieną - Amber Lights biggrin.gif biggrin.gif Bet kokybė puiki.

Nebandžiau, bet labai gražiai atrodo Extra Dimension Skinfinish highlighteriai, ypač Beaming Blush - jei kam patinka, gal verta dėmesį atkreipt wub.gif

Ai... prisiminiau, jog Extended Play Gigablack Lash superinis tušas thumbup.gif Nežinau ar pralenkia mano japonišką Kiss Me Heroine tušą, bet labai labai neblogas.
Atsakyti
Iluminated dekui dabar pasimetus tarp see sheer syrup ir cream in your coffee
Vat ir galvoju kad juk see sheer yra labiausiai perkama spalva;)
Aciu iki kada galim siusti uzsakyma?
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Labai mazai truksta
www.macys.com
prisijunkit, kol duoda koduka 4u.gif


QUOTE(spurga_m @ 2017 02 27, 07:02)
Iluminated dekui dabar pasimetus tarp see sheer syrup ir cream in your coffee
Vat ir galvoju kad juk see sheer yra labiausiai perkama spalva;)
Aciu iki kada galim siusti uzsakyma?

iki vakaro tikrai 4u.gif
nezinau , iki kada galioja unsure.gif
Atsakyti
Siandien paskutine diena!
www.gap.com
gap cash apie 50% nuolaida
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2017 02 27, 08:02)
Iluminated dekui dabar pasimetus tarp see sheer syrup ir cream in your coffee
Vat ir galvoju kad juk see sheer yra labiausiai perkama spalva;)
Aciu iki kada galim siusti uzsakyma?


Turėjau See Sheer, buvo kasdienis mano palydovas smile.gif Drėkina lūpas, atspalvis irgi įdomiai atsiskleidžia, prie vieno apšvietimo daugiau rožinis, prie kito - koralinis, dar kitoj aplink šiek tiek orange atspalvio turi, bet apskritai tai - švelni, nerėksminga spalva tinkanti praktiškai kiekvienam spalviniam tipui smile.gif Imkit abu smile.gif
Atsakyti
Siaulietes, kas jama siuntinuka? 4u.gif
Atsakyti
Nuolaida apie 25%
taiko ir kosmetikai ,
ir kvepalams
www.neimanmarcus.com


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti


Perku
prisijunkit
www.armaniexchange.com

vartotojo įkelta nuotrauka



Atsakyti

Laukiam is ankstiniu uzsakymu
siam vakarui
-50%

thebalm.com

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sveikos, norejau pasiklaust kas turit ar zinot del populiariuju AT odiniu leginsiuku, ar jie atitinka dydi? Ar tamprus? Kazkaip daug ju pardavime atsirado, idomu kas su jais ne taip? Dekui, pasidalinusioms patirtimi smile.gif
Atsakyti