Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

Parduodame papuosaliukus smile.gif

viskas po 10eur smile.gif

ziedukas 8dydis
vartotojo įkelta nuotrauka

auskarai
1.vartotojo įkelta nuotrauka 2 vartotojo įkelta nuotrauka

3. vartotojo įkelta nuotrauka 4. vartotojo įkelta nuotrauka

5.vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti


Labai nedaug truksta
www.ralphlauren.com
-30%
vartotojo įkelta nuotrauka

ir

www.macys.com
-20%
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2017 02 25, 22:30)
Va šitą išbandžiau ir jau pabaigiau, dabar perku antrą - stiprus antioksidantas, naudoti ryte ir vakare ant švarios odos prieš kremą. "Užkonservavo" mano veido odą, vitaminas c pašviesino strazdanas ir pigmentines dėmes (na, aš dar kasryt naudoju ir apsauginį kremą min. SPF30).
Ir dar šitą Matryxil 3000 noriu išbandyti kovoje prieš raukšles  ax.gif

Jau kurį laiką irgi vis užmetu akį į jų vitaminą C. Jei parinktų užsakymą, prisijungčiau tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2017 02 26, 00:03)
Jau kurį laiką irgi vis užmetu akį į jų vitaminą C. Jei parinktų užsakymą, prisijungčiau tikrai 4u.gif

tai jau renkasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2017 02 26, 00:03)
Jau kurį laiką irgi vis užmetu akį į jų vitaminą C. Jei parinktų užsakymą, prisijungčiau tikrai 4u.gif

ale idomiai kad galioja tik 3 menesius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 02 26, 01:16)
ale idomiai kad galioja tik 3 menesius  smile.gif

O kiek vitaminas C turi galioti? biggrin.gif Suformuluoti gerą Vitamino C serumą, kuris gerai gertųsi į odą (ir savo veiklumu galėtų atitikti nurodytą %) yra labai labai sunku - L Ascorbic Acid yra labai nestabilus ingredientas sudėtyje su vandeniu - itin greitai oksiduojasi ir praranda visas savo veiksliąsias vertybes, todėl sudėtin dažnai maišomi vitaminas E ir ferulic acid, bet net ir su jais Vitamino C serumai tiesiog dažnai neveiks taip ilgai, kaip norėtųsi - reikia labai saugoti, laikyti šaldytuve ir t.t. mirksiukas.gif Yra ir kitų rūšių vitamino c arba kitais pagrindais kurtų serumų, ten pvz. silikonų visokių, bet jau tokiu atveju galima ginčytis, ar taip pat gerai įsigers į odą ir veiks atitinkamai, arba su sumažintu kiekiu pačio vitamino c, arba pH jau blogas būna ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2017 02 26, 00:34)
O kiek vitaminas C turi galioti? biggrin.gif Suformuluoti gerą Vitamino C serumą, kuris gerai gertųsi į odą (ir savo veiklumu galėtų atitikti nurodytą %) yra labai labai sunku - L Ascorbic Acid yra labai nestabilus ingredientas sudėtyje su vandeniu - itin greitai oksiduojasi ir praranda visas savo veiksliąsias vertybes, todėl sudėtin dažnai maišomi vitaminas E ir ferulic acid, bet net ir su jais Vitamino C serumai tiesiog dažnai neveiks taip ilgai, kaip norėtųsi - reikia labai saugoti, laikyti šaldytuve ir t.t. mirksiukas.gif Yra ir kitų rūšių vitamino c arba kitais pagrindais kurtų serumų, ten pvz. silikonų visokių, bet jau tokiu atveju galima ginčytis, ar taip pat gerai įsigers į odą ir veiks atitinkamai, arba su sumažintu kiekiu pačio vitamino c, arba pH jau blogas būna ir t.t. biggrin.gif

O , kiek Jus zinot daug smile.gif
Man tai visalaik kazkokia baime, kad gali alergizuoti tas C vitaminas. cia gal is vaikystes tokios mintys, kad graus kaip citrina biggrin.gif pasakykit, kad taip nera ir tinka jautriai odai , o tai bijau bandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 02 26, 02:01)
O , kiek Jus zinot daug smile.gif
Man tai visalaik kazkokia baime, kad gali alergizuoti tas C vitaminas. cia gal is vaikystes tokios mintys, kad graus kaip citrina biggrin.gif pasakykit, kad taip nera ir tinka jautriai odai , o tai bijau bandyt smile.gif

Ai nelabai biggrin.gif Tik turiu tokį mini hobį pasidomėt veido priežiūra ir pnš. biggrin.gif
Oi, citrinos tai tikrai nereiktų prie veido kišt niekam biggrin.gif Mačius ne sykį visokius ale "beauty diy" receptėlius su citrina, tai šiurpas nueina net, nors prieš keletą metų gal ir pati buvau pabandžius sykį, bet niekada grynos vienos - taip odą net nusidegint galima. Citrinoj esantis vitaminas C ir serume kardinaliai skirsis savo "stiprumu", tai serumas tikrai neturėtų sudirgint odos taip kaip citrusinis vaisius. Bet iš esmės, egzistuoja galimybė, kad absoliučiai bet koks ingredientas gali sudirgint odą, tai jei yra baimės - reiktų atsargiai, manau 4u.gif Nenaudot kasdien iškart, gal keletą kartų per savaitę, atsargiai stebėt odą (taip rekomenduojama ir visokius retinolius ar AHA naudot - pamažu) ir tik vėliau didint naudojimą. Rekomenduotina taip pat ir kremą nuo saulės naudot veidui - vitaminas c yra labai veiksmingas antioksidantas, tiek kovojant su pigmentacija odos, tiek kitom problemom, bet tuo pačiu ir sukelia jautrumą saulei - nenaudojant jokios apsaugos tiesiog sparčiau gali vėl atsiradinėt dėmelės ir t.t. Esu ne sykį skaičius, jog pati geriausia prevencija nuo raukšlių - apsauga nuo saulės, iš esmės pritariu, visi kremai ar serumai yra beveik niekiniai, jei mūsų odą ir toliau pasieks saulės žala - visa nauda bus tiesiog "numušta" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2017 02 26, 01:29)

Aciu uz paskaitele pries miega smile.gif 4u.gif

Ryt pulsim pirkti smile.gif
Atsakyti
Na jei galioja tik 3 menesius tai mano akim cia visiskai natur product tai as tokiu priemoniu truputi prisibijau jei atvirai smile.gif kiek mano patirtis rodo tai dazniausiai jos visiskai netinka jautriai problematiskai odai.
Antras dalykas Vitaminas C kaip jus ir sakote labai jautriai reaguoja su saule todel si seruma ant savo odos as pavasari vengciau naudoti (o ji butent ir yra jautri), arba tada kas dvi-tris valandas reikia teptis spfa smile.gif
Nors man dermatologe yra rekomendavusi naudoti seruma su vitaminais a+c+e bet labai atsargiai kaip ir minejote del alergizavimo galimybes.
Pati as naudoju Paulos seruma. Lb jis man geras (ta zydra tubele) ir tie 30 ml man labai taupiai naudojasi, uztenka kokiem geram pusei metu. O sita gal pabandysiu kitu metu rudeni/ziema smile.gif
Atsakyti
Labas rytas

ir vel ziema wacko.gif

Labai nedaug truksta
MACYS
akcijos keiciasi 10val


Perku netrukus
www.timelessha.com-30%
ir
www.ralphlauren.com-30%
Atsakyti
Sveiki, kada galima tiketis siuntinuku persiuntio i kitus miestus? smile.gif
Atsakyti