Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(special @ 2018 05 11, 11:14)
MM, bet tu daug namie buni...as amzinai ant ratu+darbas (pliusa dedu, nes darbas kartais atrodo net nepagrindinis per lakstyma)...vyras amzinai komandiruotese...tai ir sukuos kaip vovere rate visa savaite...nuvezt parvezt...atvezt...nupirkt...tai suniukas visa diena vienas butu...ne kazka... unsure.gif


Visaip buna. ne tik namie bunu smile.gif Kai darbas su kompu mobilus- tai ir kitokiu veiklu prisigalvoju smile.gif Fiziskai gal ir per daug, bet, kad visko noriu... keltis truputi sunku , jei ilgai uzsisedziu..
Atsakyti

Didysis pudelis gali ir taip atrodyti! Nuostabus šuo! Protingas, orientuotas į žmogų. [attachment=254490:FB_IMG_1517823395581.jpg]

Atsakyti
QUOTE(maragozis @ 2018 05 11, 11:20)
<p>Didysis pudelis gali ir taip atrodyti! Nuostabus šuo! Protingas, orientuotas į žmogų. 

oho ,koks pankas biggrin.gif cia Jusu ?

Atsakyti
QUOTE(special @ 2018 05 11, 10:43)
kadangi ziurejom hipoalergini, tai kaip ir prie vestuko linkstame, labai tinka jo prisitaikymas prie seimos gyvenimo budo... bet mane gasdina, kad man bus 3 vaikas...visa prieziura zinoma kad kris ant manes... ax.gif  tai prisibijau...bet vaikai cypia rekia kaip nori ir spaudzia...

Mano vaikai irgi cypia... bet smile.gif
Sakau- susitariame: kas ryta, 3 mėn iš eilės, keliatės rytais ankščiau, išeinate 30 min pasivaikščioti, pareinate. Ir ruošiatės į mokyklą. Po mokyklos vėl, vakare vėl tas pats pasivaikščiojimas, tik ilgesnis. Jei išlaikote tokį išbandymo laikotarpį- perkame šunį. 2 rytus kėlėsi, ir dabar ramybė namuose, jokių zyzimų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supronti: 11 gegužės 2018 - 10:34
QUOTE(Supronti @ 2018 05 11, 11:34)
Mano vaikai irgi cypia... bet smile.gif
Sakau- susitariame: kas ryta, 3 mėn iš eilės, keliatės rytais ankščiau, išeinate 30 min pasivaikščioti, pareinate. Ir ruošiatės į mokyklą. Po mokyklos vėl, vakare vėl tas pats pasivaikščiojimas, tik ilgesnis. Jei išlaikote tokį išbandymo laikotarpį- perkame šunį.  2 rytus kėlėsi, ir dabar ramybė namuose, jokių zyzimų smile.gif

bigsmile.gif biggrin.gif

reikes pabandyt...
Atsakyti
xxs ,,bonjour" tipis https://www.jcrew.co...isFromSale=true
Fainas ananasinis trumparankovis tipis https://www.jcrew.co...isFromSale=true
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 11 gegužės 2018 - 10:50

Prisijunkit, mergaites, plyz plyz smile.gif
truksta po nedaug , noriu greiciau nupirkti

www.venus.com
-10% kodas!
vartotojo įkelta nuotrauka

www.dillards.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.macys.com
-20%
vartotojo įkelta nuotrauka

factory.jcrew.com
-30% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.levi.com

vartotojo įkelta nuotrauka



Ir taip pat labai laukiam
www.ralphlauren.com
-30%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.calvinklein.us
-30% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka



Papildyta:
30$ su kodu
https://www.joesnewb...t.com/dailydeal
vartotojo įkelta nuotrauka
kitiems -25% taip pat
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 05 10, 23:20)
www.hautelook.com
truksta 21$

ir tiek pat
www.gilt.com

Papildyta:

rytu europos aviganis .
vos neparasiau- azijos smile.gif tu tai bijau  unsure.gif


pagooglinkit Diana Jurkuvėnienė. ir parodoms ruosia, ir siaip dresuros pamokos. man ji patinka
Atsakyti

Perku netrukus

MACYS
VS
MAC

Prisijunkite, jei dar kas turit krepselius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 11 gegužės 2018 - 12:29

Vaikams

www.crazy8.com-18%

www.childrensplace.com

www.carters.com~38

www.gymboree.com-20%

[/b]

JCREW mazoms mergaitems smile.gif

2T dydis
po 15eur
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

megztukas
2T
12eur
vartotojo įkelta nuotrauka

3T
10eur
vartotojo įkelta nuotrauka

3T
8eur
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Reikia lygaus, paprasto kūno spalvos liemenuko. Kur žiūrėti už protingą kainą. VS kur akcijos- nebūna mano dydžio, reik 34 A, randu daug gražių, bet visos sultingesnėms.... ax.gif
Atsakyti

Taip! Šis juodas pankas mūsų. Jau 3 metai. Mano 5 metų sūnaus geriausias draugas. https://www.facebook...is.abrakadabra/Įsigijome čia - jie pakeitė mūsų požiūrį į pudelio šukuoseną.

Atsakyti