Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

Sveikutės, pagaliau nulėkiau vakar siuntinuko pasiimt, tai visa dėkinga atbėgu pas mergaites: Ačiūūūū 4u.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Šiuomkart mano lobiai laaaabai kuklūs (kaip pagal mane tongue.gif ), tik pižaminius šortus per akcijas su princese užsisakėm, princesė šiuos https://www.victoria...amp;search=true , o aš šiuos https://www.victoria...amp;search=true , abi labai patenkintos, su dydžiais viskas tvarkoj, taigi, dideliausias dėkui bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(ssimonyte @ 2018 05 11, 07:20)
bet diedas uzspaude su REA,jo svajoniu suo cia  ax.gif tik as jau savo nuoziura juoduli issirinkau  wub.gif


As apie juos net girdejus nebuvau. kaip cia toki issvajot? biggrin.gif
Dabar apie didyji pudeli svajoju, bet kol kas tik svajoju biggrin.gif

QUOTE(Jolanta:) @ 2018 05 11, 07:57)
Sveikutės, pagaliau nulėkiau vakar siuntinuko pasiimt, tai visa dėkinga atbėgu pas mergaites: Ačiūūūū  4u.gif  biggrin.gif  bigsmile.gif
Šiuomkart mano lobiai laaaabai kuklūs (kaip pagal mane  tongue.gif ), tik pižaminius šortus per akcijas su princese užsisakėm, princesė šiuos https://www.victoria...amp;search=true  , o aš šiuos https://www.victoria...amp;search=true , abi labai patenkintos, su dydžiais viskas tvarkoj, taigi, dideliausias dėkui  bigsmile.gif

Aciu labai wub.gif
mano pizama suplyso unsure.gif siandien gi i Latvija su zygeivem savo isvaziuoju ir neturiu unsure.gif unsure.gif unsure.gif


Labai laukiu
truksta po nedaug

www.venus.com-10%

www.dillards.com

www.macys.com-20%

factory.jcrew.com-30%

www.levi.com

www.hautelook.com

www.gilt.com

Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 05 11, 10:04)
Labas rytas 4u.gif
As apie juos net girdejus nebuvau. kaip cia toki issvajot? biggrin.gif
Dabar apie didyji pudeli svajoju, bet kol kas tik svajoju biggrin.gif

Tai LT jie nepopuliarus, na ir siaip palyginus jauna veisle. Pries daug metu pirma karta susitikom toki,kai dar haske aktyvi ir sveika buvo-dallyvaudavom daug kur ax.gif ax.gif tai jau tada lb jam ispudi padare. Mano pusbrolio uosvis veisia juos,tai kai nuvaziavom i svecius ir pamate musu Lokiuko teti-dar labiau isimylejo rytukus smile.gif nuostabus milzinai-labai protingi, susitvardantys,mylintys vaikus ir tt smile.gif vieni komplimentai ir is mano puses. tik galetu kazkiek mazesni but biggrin.gif tetis kai uzdejo savo lapces man ant peciu-tai didesnis uz mane biggrin.gif nors sako,kad juodukai smulkesni buna.ziuresim uz metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2018 05 11, 10:21)
Tai LT jie nepopuliarus, na ir siaip palyginus jauna veisle. Pries daug metu pirma karta susitikom toki,kai dar haske aktyvi ir sveika buvo-dallyvaudavom daug kur  ax.gif  ax.gif tai jau tada lb jam ispudi padare. Mano pusbrolio uosvis veisia juos,tai kai nuvaziavom i svecius ir pamate musu Lokiuko teti-dar labiau isimylejo rytukus smile.gif nuostabus milzinai-labai protingi, susitvardantys,mylintys vaikus ir tt  smile.gif vieni komplimentai ir is mano puses. tik galetu kazkiek mazesni but  biggrin.gif tetis kai uzdejo savo lapces man ant peciu-tai didesnis uz mane  biggrin.gif nors sako,kad juodukai smulkesni buna.ziuresim uz metu  biggrin.gif

o kaip jie bute gyvent tokiem dideliem? ne per maza vietos?

ir siaip dar klausimas - kadangi svarstome irgi augintinio klausima - kur dedate kai isvaziuojate? mano tevai kategoriskai atsisako minties priziureti...viesbuty?
Atsakyti
Kas dar jungiasi ?
www.fragrancenet.com
-35%
Atsakyti
QUOTE(special @ 2018 05 11, 10:25)
o kaip jie bute gyvent tokiem dideliem? ne per maza vietos?

ir siaip dar klausimas - kadangi svarstome irgi augintinio klausima - kur dedate kai isvaziuojate? mano tevai kategoriskai atsisako minties priziureti...viesbuty?

Jei pakankamai su sunim uzsiimi lauke,tai viskas ok-nebus nei destruktyvus,nei depresuotas smile.gif kas is to,jei turi zmogus nama,o suo voljere visa laika,tik isleidziamas kieman kazkiek pabegioti. patiko tokio protingo zmogaus pasakymas,kad suniui reikia zmogaus, bendravimo ir veiklos, o ne didziulio kiemo ax.gif del kelioniu,tai haske palikdavom arba uosviams,arba mano tevukams, arba tetai i Kulautuvos miskus isvezdavom ax.gif uosviai saviski kelis kartus buvo palike viesbuty, tai viskas ok ciuciui buvo ax.gif nedepresavo smile.gif netureciau kur det,tai vezciau pas pazistama i Barkvili smile.gif
Papildyta:
QUOTE(special @ 2018 05 11, 10:25)
o kaip jie bute gyvent tokiem dideliem? ne per maza vietos?

ir siaip dar klausimas - kadangi svarstome irgi augintinio klausima - kur dedate kai isvaziuojate? mano tevai kategoriskai atsisako minties priziureti...viesbuty?

O nuziureje jau koki? ax.gif
Papildyta:
MM, kaip kirptum saviski? man tai pudeliai su tokiom sukuosenom asocijuojas biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2018 05 11, 10:39)
O nuziureje jau koki?  ax.gif
Papildyta:
MM, kaip kirptum saviski? man tai pudeliai su tokiom sukuosenom asocijuojas  biggrin.gif 
vartotojo įkelta nuotrauka

kadangi ziurejom hipoalergini, tai kaip ir prie vestuko linkstame, labai tinka jo prisitaikymas prie seimos gyvenimo budo... bet mane gasdina, kad man bus 3 vaikas...visa prieziura zinoma kad kris ant manes... ax.gif tai prisibijau...bet vaikai cypia rekia kaip nori ir spaudzia...
Atsakyti
QUOTE(special @ 2018 05 11, 10:43)
kadangi ziurejom hipoalergini, tai kaip ir prie vestuko linkstame, labai tinka jo prisitaikymas prie seimos gyvenimo budo... bet mane gasdina, kad man bus 3 vaikas...visa prieziura zinoma kad kris ant manes... ax.gif  tai prisibijau...bet vaikai cypia rekia kaip nori ir spaudzia...

Grazus vestukai wub.gif gyvena musu laiptineje vienas smile.gif dar,zinau, cvergsnauceriai irgi hipoalergini plauka turi ax.gif ir tikra tiesa del prieziuros, vaiko smile.gif bet viska pasverus, pliusu daugiau nei minusu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2018 05 11, 10:39)
MM, kaip kirptum saviski? man tai pudeliai su tokiom sukuosenom asocijuojas  biggrin.gif 


Tikrai nea biggrin.gif Tai visiems asocijuojas. Su sitom durnom sukuosenom ir sugadino pudelio reputacija biggrin.gif is tikro vieni protingiausiu sunu , o atrodo kazkoks zefyrinis kvailelis...

QUOTE(special @ 2018 05 11, 10:43)
kadangi ziurejom hipoalergini, tai kaip ir prie vestuko linkstame, labai tinka jo prisitaikymas prie seimos gyvenimo budo... bet mane gasdina, kad man bus 3 vaikas...visa prieziura zinoma kad kris ant manes... ax.gif  tai prisibijau...bet vaikai cypia rekia kaip nori ir spaudzia...

Zaliass, jei neklystu , vestuka turi smile.gif Ir, taip , greiciausiai , bus trecias vaikas smile.gif As net nededu vilciu, kad butu kitaip , del to kol kas ir nesiryztam , nes tikrai ne vaikams sita atsakomybe, o as nesu tikra 100% , kad nebus per sunku man paciai



Paskutiniai funcashai
www.carters.com
nuolaida apie 36%
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 11 gegužės 2018 - 09:56
Liemeneles po 20$ ribota laika
labai laukiam smile.gif
https://www.victoria...re-special-pink
Atsakyti
Dailus boyfriendai kam dydis tinka ax.gif https://www.jcrew.co...rles-wash/H6238
Gal kuri pastebejote,ar buna,kad jcrew papildo ta pacia diena tu paciu prekiu? sian ryte buvo ko norejau,kazi tiketis,kad dar karta siandien imes? hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 11 gegužės 2018 - 10:18
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 05 11, 10:55)

Zaliass, jei neklystu , vestuka turi smile.gif Ir, taip , greiciausiai , bus trecias vaikas smile.gif As net nededu vilciu, kad butu kitaip , del to kol kas ir nesiryztam , nes tikrai ne vaikams sita atsakomybe, o as nesu tikra 100% , kad nebus per sunku man paciai


MM, bet tu daug namie buni...as amzinai ant ratu+darbas (pliusa dedu, nes darbas kartais atrodo net nepagrindinis per lakstyma)...vyras amzinai komandiruotese...tai ir sukuos kaip vovere rate visa savaite...nuvezt parvezt...atvezt...nupirkt...tai suniukas visa diena vienas butu...ne kazka... unsure.gif

dar butu palaikymas is tevu, kitaip ziureciau...dabar jie labai pries, nes nu mato kokia mano savaite, tai sako, nu tu ka dar suo...o labiausiai sunio reikia dukrai, kuri namie isvis nebuna, vien treniruotes...visi savaitgaliai varzybose... unsure.gif
Atsakyti