Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

Renkasi pastos
po 2.77$

https://www.stockngo...oz#.WgV2isZl_IX

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(NORIKA @ 2018 05 09, 11:51)

reik man rankinuko maziuko vasarai, patogaus, sedziu ir galvoju, kol esu su vaiku biuleteny, bus marios laiko, galesiu rinktis, apsidairau-troboj langai dar siemet nevalyti, tai ir galvoju ar eit prie kompo diena atiduot ar langus nusivalyt... biggrin.gif

As tai robota langu issinuomosiu. Tikiuosi, isvalys ir niekam ant galvos nenukris . Turim tokiu langu , kur nepasiekiam unsure.gif
Gal kas turit patirties?
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 05 09, 11:54)

As tai robota langu issinuomosiu. Tikiuosi, isvalys ir niekam ant galvos nenukris . Turim tokiu langu , kur nepasiekiam unsure.gif
Gal kas turit patirties?


puiki patirtis su robotu 4u.gif 4u.gif 4u.gif puikiai isvalo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(special @ 2018 05 09, 12:01)
puiki patirtis su robotu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  puikiai isvalo 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Toks, ane?
vartotojo įkelta nuotrauka

bet, jauciu , vistiek , vienoj vietoj neilis jis isvalyt verysad.gif per aukstas bus po grotelem
Papildyta:

Labai laukiu

www.macys.com
-20%
vartotojo įkelta nuotrauka

www.whitefoxboutique.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.freepeople.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.michaelkors.com

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Vel renkasi ir vel truksta nedaug
www.whitefoxboutique.com
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 05 09, 12:17)
Toks, ane?
vartotojo įkelta nuotrauka

bet, jauciu , vistiek , vienoj vietoj neilis jis isvalyt verysad.gif per aukstas bus po grotelem

[/size][/color]

ne, ne toks biggrin.gif gal sitas labiau pramoninis? as daugiau namu vartojimui skirta turejau ax.gif
jis groteles gali vertinti kaip kliuti ir nevalyti...siaip krastus visus tai graziai valo, bet pas mane balkone stiklas turi groteles, tai ten jau jam nepatiko dirbti, nes suprato kaip kliuti ir zirze...

bet man labai patiko, is pradziu budejau prie roboto, paskui ijungdavau ir iseidavau i kita kambari, nes jei kazkas ne taip yra garsinis signalas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo special: 09 gegužės 2018 - 11:38
Gal kuri norite šių White Fox akinukų 4u.gif 14eur
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Kur ir kokias barzdaskutes vyrams perkat?
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2018 05 09, 11:51)
galvoju, kol esu su vaiku biuleteny, bus marios laiko, galesiu rinktis, apsidairau-troboj langai dar siemet nevalyti, tai ir galvoju ar eit prie kompo diena atiduot ar langus nusivalyt... biggrin.gif

Langus valyt pigiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(special @ 2018 05 09, 12:36)
ne, ne toks biggrin.gif  gal sitas labiau pramoninis? as daugiau namu vartojimui skirta turejau ax.gif
jis groteles gali vertinti kaip kliuti ir nevalyti...siaip krastus visus tai graziai valo, bet pas mane balkone stiklas turi groteles, tai ten jau jam nepatiko dirbti, nes suprato kaip kliuti ir zirze...

bet man labai patiko, is pradziu budejau prie roboto, paskui ijungdavau ir iseidavau i kita kambari, nes jei kazkas ne taip yra garsinis signalas biggrin.gif

pabandysiu issinuomot sita . bet man tai tikrai baisu ,kad ko neuzmustu nukrites blink.gif

QUOTE(Twiggy @ 2018 05 09, 12:37)
Kur ir kokias barzdaskutes vyrams perkat?

Paste dabar tik tokia radau pirkta
https://www.amazon.c...L...KX0DER&th=1


QUOTE(Dilma @ 2018 05 09, 12:47)
Langus valyt pigiau  biggrin.gif

bet ar maloniau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 05 09, 13:08)

bet ar maloniau? biggrin.gif

Čia kitas klausimas biggrin.gif
Atsakyti



Groziui ir sveikatai

www.sephora.com-10%

www.fragrancenet.com-35%

www.puritan.com-20%

www.vitacost.com~15%



Papildyta:
Laukiamiausi

www.whitefoxboutique.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.freepeople.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.uniqlo.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.macys.com
-20%
vartotojo įkelta nuotrauka


www.michaelkors.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.victoriassecret.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.venus.com
-10% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.dillards.com

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2018 05 09, 11:51)
Kurioj vietoj stendas? Smalsu, dar vienus uzsisakiau, bijau kad bus uz mano galva didesni  biggrin.gif Nuslinkciau paziuret, gal ir pamatuot tokius pat rasciau  rolleyes.gif



Aš bijau žiauriai nusišnekėt su salelės vieta, bet lyg prie Massimo parduotuvės. unsure.gif Ten lietpalčius pardavinėja joje ir dar kažkokius lietuvių dizainerių dalykėlius, tai ten ir tos firmos stendas stovi.
Atsakyti