Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(mamose @ 2018 05 07, 11:12)
Laiško nesiuntėt atsiėmimui, ar negavau?

Dar nesiunciau 4u.gif
Atsakyti
Kada dalybos Kaune prasidės? smile.gif
Atsakyti
Noriu užklausti, kodėl visi skaičiukai kaskart velkasi? Anksčiau taip greit viskas apsisukdavo, o dabar mėnesiais reik laukt net skaičiukų, o jau kol prekes gauni tai išvis 1,5mėn gaunasi unsure.gif Užsakiau sephora kremą, draugei nupirkta buvo tą pačią dieną pas kitą tarpininkę, ji jau tą kremą rankose turi keletą dienų, o aš dar nei skaičiukų nesulaukiu.... unsure.gif
Aišku per tarpininkes neimsiu bėgiot, jau n metų čia, bet norisi tiesiog žinot, kažkaip keista, kad viskas taip tempiasi, nes anksčiau tikrai taip nebūdavo... rolleyes.gif Tik per didžiąsias metų akcijas tekdavo luktelt, o dabar ką beperku, skaičiai vos per mėnesį mane pasiekia... Čia dabar visad taip bus? Nes jei ko skubaus reikia, tai vadinas reik gerokai iš anksto paplanuot.... hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2018 05 07, 12:22)
Kada dalybos Kaune prasidės? smile.gif

Manau , vakare smile.gif

QUOTE(NORIKA @ 2018 05 07, 12:39)
Noriu užklausti, kodėl visi skaičiukai kaskart velkasi? Anksčiau taip greit viskas apsisukdavo, o dabar mėnesiais reik laukt net skaičiukų, o jau kol prekes gauni tai išvis 1,5mėn gaunasi  unsure.gif  Užsakiau sephora kremą, draugei nupirkta buvo tą pačią dieną pas kitą tarpininkę, ji jau tą kremą rankose turi keletą dienų, o aš dar nei skaičiukų nesulaukiu.... unsure.gif
Aišku per tarpininkes neimsiu bėgiot, jau n metų čia, bet norisi tiesiog žinot, kažkaip keista, kad viskas taip tempiasi, nes anksčiau tikrai taip nebūdavo...  rolleyes.gif Tik per didžiąsias metų akcijas tekdavo luktelt, o dabar ką beperku, skaičiai vos per mėnesį mane pasiekia... Čia dabar visad taip bus? Nes jei ko skubaus reikia, tai vadinas reik gerokai iš anksto paplanuot.... hmm.gif

Skaiciai gal ilgiau uztrunka , nes skaiciuoja , kai prekes buna Lietuvoje- tai jau prekiu nuo skaiciu gavimo kokias dvi dienas reikia laukti , o ne 1,5men smile.gif Tai realiai niekas ir nepasikeite , tik ,kad skaiciai buna savaite veliau , nei budavo . Bet prekiu nereikia dar savaite laukti.

Dar saskaitas Jusu paziurejau paskutines . ebay 10d nupirkta, issiusta 20, On 5d nupirkta-taip pat kartu issiusta... Na, tikrai ne menesiu menesiai...

Papildyta:

Vel renkasi

www.whitefoxboutique.com

vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:

Po nedaug truksta

www.levi.com
-30%
vartotojo įkelta nuotrauka


www.harney.com
-30% kodas!!!
vartotojo įkelta nuotrauka

us.puma.com
-30% idejus i krepseli
moteriskas prekes
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 07 gegužės 2018 - 11:53

Prisijunkite
www.fragrancenet.com
-35% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

www.walgreens.com
-25% kai kurioms prekems
vartotojo įkelta nuotrauka

www.pharmaca.com
-20% kodas
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2018 05 07, 11:39)
Noriu užklausti, kodėl visi skaičiukai kaskart velkasi? Anksčiau taip greit viskas apsisukdavo, o dabar mėnesiais reik laukt net skaičiukų, o jau kol prekes gauni tai išvis 1,5mėn gaunasi  unsure.gif 

aš irgi prisijungiu prie nuogąstavimų..
tikrai ne viskam, bet va, Spehoros pirkta balandžio 8d., skaičių dar nė negavau, nors ir akcijos nebuvo, kad būtų srautas didelis.
Iš Nordstromrack parduotuvės pirkau kovo 7d., o skaičius gavau tik balandžio 23d.

Matyt, kakas pasikeitė.
Atsakyti
QUOTE(<nemiga<pievoje< @ 2018 05 07, 14:37)
aš irgi prisijungiu prie nuogąstavimų..
tikrai ne viskam, bet va, Spehoros pirkta balandžio 8d., skaičių dar nė negavau, nors ir akcijos nebuvo, kad būtų srautas didelis.
Iš Nordstromrack parduotuvės pirkau kovo 7d., o skaičius gavau tik balandžio 23d.

Matyt, kakas pasikeitė.

Del sephoros nezinau , bet nordstrom tai nieko nuostabaus, nes is kai kuriu sale ten tikrai ilgai siuncia.
O kas pasikeite jau kaip ir sakiau, viena savaite veliau gaunamos saskaitos ir savaite anksciau siuntiniai smile.gif Juos gauna tokiais pat tempais is parduotuviu , kaip visada ir tokiu paciu grafiku siuncia i Lietuva, kaip ir anksciau .
Bet, turbut, atrodo daug ilgiau , kai fokusuojam saskaitas , o siuntinukai ne taip svarbu , nes guli ilgiausiai pas Simona, Pas Dilma , nezinau , kaip kiti miestai ax.gif
Cia ne Jums asmeniskai , Jus visada greitai pasiimate is manes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 05 06, 20:08)
[color=darkviolet][size=5]
Jungiames!
www.macys.com
-30% pazymetoms prekems
kosmetikai -15%
vartotojo įkelta nuotrauka


Jungiames prie Macys,yra geru kainu kaineliu,pasikuiskit tikrai kazka gero uzmatysit ir kosmetikai kodukas yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2018 05 07, 12:57)
Skaiciai gal ilgiau uztrunka , nes skaiciuoja , kai prekes buna Lietuvoje- tai jau prekiu nuo skaiciu gavimo kokias dvi dienas reikia laukti , o ne 1,5men smile.gif Tai realiai niekas ir nepasikeite , tik ,kad skaiciai buna savaite veliau , nei budavo . Bet prekiu nereikia dar savaite laukti.

Dar saskaitas Jusu paziurejau paskutines . ebay 10d nupirkta, issiusta 20, On 5d nupirkta-taip pat kartu issiusta... Na, tikrai ne menesiu menesiai...

Na nezinau, anksciau menuo budavo jau max laukimo nuo izsakymo dienos iki prekes laikymo rankose, o dabar 5d gavau saskaita, balandzio 5d uzsakyta, o kol as dar atsiimsiu... aisku atsiimu as gan greit, pas dilma niekad neuzlaikau, stengiuos, o ir paciai juk rupi, norisi apziuret, bet vistiek keista, drauguze krema jau turi, o pas mane skaiciu ne kvapo... Buvo cia irgi kazko pirkimas, ji jau rankose turi, o as dar skaiciu ne.
Na nesvarbu kaip ten kas, skubos nera, kas skubu-perku is labai anksto arba cia LT. Tik pasikalbet apie tai uznorejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<nemiga<pievoje< @ 2018 05 07, 15:37)
aš irgi prisijungiu prie nuogąstavimų..
tikrai ne viskam, bet va, Spehoros pirkta balandžio 8d., skaičių dar nė negavau, nors ir akcijos nebuvo, kad būtų srautas didelis.
Iš Nordstromrack parduotuvės pirkau kovo 7d., o skaičius gavau tik balandžio 23d.

Matyt, kakas pasikeitė.


o vitacosta pirkot 16 diena, ir jau LT, tai trys savaites yra.
sephora yra grazinta atgal i parduotuve, neaisku del kokiu priezasciu, ir kol kas nepersiusta net, tai isvis cancelinsiu visa uzsakyma.
QUOTE(NORIKA @ 2018 05 07, 16:13)
Na nezinau, anksciau menuo budavo jau max laukimo nuo izsakymo dienos iki prekes laikymo rankose, o dabar 5d gavau saskaita, balandzio 5d uzsakyta, o kol as dar atsiimsiu... aisku atsiimu as gan greit, pas dilma niekad neuzlaikau, stengiuos, o ir paciai juk rupi, norisi apziuret, bet vistiek keista, drauguze krema jau turi, o pas mane skaiciu ne kvapo... Buvo cia irgi kazko pirkimas, ji jau rankose turi, o as dar skaiciu ne.
Na nesvarbu kaip ten kas, skubos nera, kas skubu-perku is labai anksto arba cia LT. Tik pasikalbet apie tai uznorejau  biggrin.gif

sephora ir buvo tas atvejis, kai buvo didele apkrova pas juos ir siunte ilgiau, be to as negaliu savo adresu pirkti, nes uzblokuota esu, todel perku drauges, ir vaziavau susirinkti visu uzsakymu kai viskas atejo vienu metu, nes toli gyvena jinai
ok , stock n go, 5 balandzio pirkta, siandien geguzes 7, ir siandien bus pas Dilma siuntiniai, tai menesis yra, jeigu jau raset kad max menesi reikia palaukti

isrenkat kazkoki viena ar kita atveji, ir rasot kad menesiu menesiais laukiat visko, ko net nera realiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 07 gegužės 2018 - 14:54
QUOTE(NORIKA @ 2018 05 07, 15:13)
o dabar 5d gavau saskaita, balandzio 5d uzsakyta,

Visada gi 3-4savaites. priklausomai nuo parduotuves.
Rytoj bus Klaipedoje siuntinukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2018 05 07, 10:15)
Vilnietes,dezes jau pas mane-susitvarkot saskaitas ir planuojates siuntu atsiemima. Pikta esu-namai kaip sandelys,deziu dezem apstatyti  mad.gif Kam netinka atsiemimo laikai,visada galiu persiusti. Prasyciau daiktus atsiimti per savaite nuo laisko gavimo.

Aš su malonumu, bet kvietimo negavau. Sąskaitėlė apmokėta, kai tik gauta ax.gif
Atsakyti