Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Gaily , lrytas raso apie du ivykius .

Atsakyti

Tai dar ir 10-meti i siena trenke Lazdijuose.

https://www.google.l...htm?googleamp=1

Manau, cia toks sujudimas po 4-mecio mirties. Jei ne tas ivykis butu tyleje gal ir tu dveju vaiku aukletojos. Ir to 10-mecio artimieji. Dabar visi bijo kaltinimu savo adresu: kodel nepranese ir pan.

Atsakyti
Labas...

Surinkinejam vaikui nauja lova, tai bardakas namie... reikejo biski baldus prastumdyti...

Atsakyti

...aš jau ilsiuosi,padariau krabų salotas,sutvarkiau kelis reikaliukus,dukrą iki drabo nuvešiu,paskui vakarop į svečius,trumpam iš pagarbos ir vsio..Sviedinys kepa letinius,aš einu kokį filmą pažiūrėt...

Atsakyti

Aš vakar gavau receptą Ventolinui. Jaučiuosi geriau. Tai tvarkinėjuosi ir grįžtu prie sportinės mitybos. Ta proga lašiša su daržovėm.

Atsakyti

Keista, kad seniau Ventolina neisrase. Dabar turetu sumazeti kosulys. Ir nebebus toks draskantis.

Atsakyti

As vakar vakare savo megstamas salotas valgiau.

[attachment=239324:20170128_145446.png]

Atsakyti

Koki uzpila darai ? Tik citrina ?

as labai nemoku pasidaryt skanias salotas , kazkaip mama dazniausiai viska darydavo su majonezu ...

Atsakyti

Keista, kad seniau Ventolina neisrase. Dabar turetu sumazeti kosulys. Ir nebebus toks draskantis.

Kosulys ir taip mažėjo. Pradžioj buvo kas 15-20 min, dabar jau maždaug kas 2-3 valandas. Bet ventolinas padeda po užsikosėjimo atsikvėpuot.

Atsakyti

Sveikos,

sedziu su kavos puodeliu. Vakar pasidariau manikiura, siandien reikia kazkaip iterpti pedikiura, vakare einu i Gala (vyras, aisku, pasiplove, teks man vienai sypsotis ir bendraut rrrrr)  :hmm: 

Del tos mamos, jus snekat apie jos skausma ir prisiminimus iki gyvenimo galo. As tai manau, kad ji padugniu padugne, ir jai tokia pat bausme kaip ir jam reiktu skirti (beje, as uz griezciausias bausmes, nes skirtingai nei Europos valstybes netikiu nusikalteliu rehibilitacija). Moteris, kuri mato kaip jos vaikas musamas (!) ir kaip dar stipriai ir i galva (plius gal ir  net pati uzdave) neturi jokiu motinisku jausmu. Jokiu. 

Terezzai del komentaro apie vyro privacias dalis vs. vaikus labai pritariu.

Atsakyti

Koki uzpila darai ? Tik citrina ?

as labai nemoku pasidaryt skanias salotas , kazkaip mama dazniausiai viska darydavo su majonezu ...

Sumaisau: 2 saukstai citrinu sulciu+saukstas medaus+pipirai+druskos siek tiek.

Pabandyk. Man tai labai labai skanios sios salotos. 

Atsakyti

Sveikos,

sedziu su kavos puodeliu. Vakar pasidariau manikiura, siandien reikia kazkaip iterpti pedikiura, vakare einu i Gala (vyras, aisku, pasiplove, teks man vienai sypsotis ir bendraut rrrrr)  :hmm:

Del tos mamos, jus snekat apie jos skausma ir prisiminimus iki gyvenimo galo. As tai manau, kad ji padugniu padugne, ir jai tokia pat bausme kaip ir jam reiktu skirti (beje, as uz griezciausias bausmes, nes skirtingai nei Europos valstybes netikiu nusikalteliu rehibilitacija). Moteris, kuri mato kaip jos vaikas musamas (!) ir kaip dar stipriai ir i galva (plius gal ir  net pati uzdave) neturi jokiu motinisku jausmu. Jokiu. 

Terezzai del komentaro apie vyro privacias dalis vs. vaikus labai pritariu.

Tai dar neaisku. Gal sudave ir ji uz tuos neistartus skaicius. O veliau gi isejo i birza. Gal tuo metu tas debilas dauze ta vaika iki mirties. Issiaiskins del to.

Bet vis tiek nera jai pateisinimo, kad gyveno su tokiu monstru. Galejo begti bet kur, skustis.

Mociute irgi pagerinta. Buvo straipsnis ltryte su jos interviu. Mate viska ir zinojo. Bet tylejo irgi. Ziurke.

Atsakyti