Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labuka,

Žiūriu diskusija ir čia pas mus...

Aš irgi labai sudirgus.Berniukas mano vaiko bendraamžis....negalėjau savo vaiko visą dieną nebučiuot...emocijos smile.gif
Sunkiai įsivaizduojamas blogis.
Pasirašiau ir peticija ir radau kas juos pažįsta ir dar gilinsiuos į tai toliau.....negalim likt abejingais.
Tą pyderą,tai lai uždubasina kalėjime taip,kad jis abecėlę nuo pradžių mokintus ir 2×2....o taAAA paškustva,lai ramybės neranda amžiams...

Daugiau nežinau ką pasakyt.
Širdis plyšta.
Peticijas pasirašėt?
Papildyta:
QUOTE(Terezza @ 2017 01 27, 22:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Blueta" data-cid="71395839" data-time="1485545330"><div><p>Žinai, nušaut per lengva baigtis. Tai ką ta moteris-mama išgyvens yra nepalyginamai sunkiau, šitas nightmare  persekios ją iki paskutinio jos atodūsio, neduok die gyvent su šitokiu kaltės jausmu....geriau numirt vietoj.</p></div></blockquote><p></p><p>Aš kažkaip iš kitos pozicijos žiūriu. Man nerūpi ją pakankint. Bet jos ir į ją panašių išlaikymas yra bereikalinga našta visuomenei. Geriau tokių šiukšlių išlaikymui sunaudojamas lėšas skirti panašių nutikimų prevencijai. Tai nors nauda kažkokia bus. </p>

Žinok pritariu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 28 sausio 2017 - 00:25

Labas rytas.. 

Geriu kavą,reikia važiuotmaistelio apsipirkti,paskui pagaminti ir tinginiauti...

Anila,pasirasišiau vakar peticiją...gaila,labai apmaudu ir gaila,kad visi "susiima" tada ,kai jau būna per vėlu...juk tokios istorijos Lietuvoje įvyksta ne retai...

Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2017 01 28, 01:26)
Labuka,

Žiūriu diskusija ir čia pas mus...

Aš irgi labai sudirgus.Berniukas mano vaiko bendraamžis....negalėjau savo vaiko visą dieną nebučiuot...emocijos smile.gif

Peticijas pasirašėt?
Papildyta:

Žinok pritariu blink.gif

Labas. Mes vakar su vyru vakare kalbėjom, kad visi vaikai nubučiuoti šiandien rolleyes.gif
Peticiją pasirašiau.

Atvažiavom su S pas mano tėvus, vakar svečių turėjom, kepėm lazaniją smile.gif
Atsakyti

O man atrodo, kad didziausias skausmas ir kancia butu likti gyventi tai stervai, ir kad pries akis iki gyvenimo galo to nukankinto vaikelio veidelis stovetu, girdetusi jo paskutiniai istarti zodziai...Blogai istarti skaiciai.... Kad iki isprotejimo davestu visa tai.

Tam suskiui-pateviui, aisku, nerupes. Tai ji is karto nusauti. Bet pries tai pakankinti gerai.

Siaubas, siaubas😂😂😂 Ziuriu i foto FB, kur vaikas rankytem mama apsikabines....Kaip galima.... Jis pasitikejo ja, mylejo, norejo, kad apsaugotu ji....😂😂😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 28 sausio 2017 - 09:47

Pas mus Klaipedoj siandien uzdegs zvakutes per visa Taikos pr. nuo 18val vakaro.

Atsakyti

Pragirdyta ta musu visuomene , tokios ir smegenys...daugiau pašalpu reik moket tai dar ne to sulauksim...isijunkit paziuret kokias "24valandas" tai ko dar galim laukt is tokiu zmoniu...

Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2017 01 28, 09:33)
Labas. Mes vakar su vyru vakare kalbėjom, kad visi vaikai nubučiuoti šiandien  rolleyes.gif
Peticiją pasirašiau.

Atvažiavom su S pas mano tėvus, vakar svečių turėjom, kepėm lazaniją smile.gif

Aha... Aš vakar vakare, kai atsigulė mano mergytės atsitūpiau prie jų lovų (jos kampu sustatytos) Glosčiau glosčiau, bučiavau kaktytes...

Nėr žodžių.....

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti

Na ka nauja diena ir naujai sumusti vaikai  :unsure: 

Atsakyti

Na ka nauja diena ir naujai sumusti vaikai  :unsure:

Ir dar viena sterva, kuriai b.bys yra svarbiau, už nuosavus vaikus.

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 01 28, 12:48)
<p>Na ka nauja diena ir naujai sumusti vaikai  unsure.gif </p>

Kas vėl??
Atsakyti

15min isijunk , net ne vienas , o du atvejai

Atsakyti

Siaubas. Nuzmogejimas.

Atsakyti