Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

...rytas su kava...miegojau neblogai visai..snd  tinginiausiu,man jau savaitgalis...

Blueta,neliūdėk,geriau nusiūsk jam mintimis palaikymą,nes niekuo kitu mes negalim jam padėti..

Atsakyti

...mirė,katik perskaičiau.

Atsakyti

Viskas. Jau angeliukas. 

Negaliu nepergyvent, stovi akyse tas mėlynėm nusėtas kūnelis.

Atsakyti

Pasisakysiu...aisku ginklais nieks ne žvangina po  mūšio,bet...visos instancijos žinojo,lankėsi ne kartą ir t.t.

Niekas nepasikeis ir po šio įvykio,kaip ir po kitų prieš tai buvusių,kada vaikai sumesti i šulinius,ar palikti likimo valiai sudega...niekas neprisiima atsakomybės,niekieno galvos nenulėks...pažiūrėkit kaip vyksta Rusijoj,jei kokia nelaimė,atsako visos instancijos kurios turėjo užkirsti kelia nelaimei,lekia didžiausio rango pareigūnai iš kėdžių,o Lietuvoje niekam neįdomus eilinis pilietis,ypač vaikas,pensininkas....Gerai pasakė Oželytė viename interviu,kad toks požiūris į eilinį žmogų ir bus valdžios,kol  eišmirs visi sovietiniai esami valdininkai...

Atsakyti

Labai abydna skaityt kaimynų pareiškimus kad problema buvo žinoma, ir kad tas vaikas buvo mušamas, visi žinojo, girdėjo....ir neapsaugojo. Niekas nieko nedarė.

Atsakyti

Čia ir didžiausia bėda,kad niekas nieko nedarė...pasirašykite peticiją dėl to,kad būtų nubausti abejingi valdininkai,būtent dėl šio atvėjo,kai buvo nutraukti ankstesni ikiteisminiai tyrimai,Vaiko teisių tarnybos darbuotojai ir visi kiti,kas neatliko savo darbo,neapsaugojo vaiko.. pericijos.com

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs. Patranka: 27 sausio 2017 - 09:20
QUOTE(Blueta @ 2017 01 27, 09:32)
<p></p><p>Mane labai prislėgė ta žinia apie sumuštą tėvų 4-metį, kur guli reanimacijoj prie mirties. Taip negera ant širdies, nerandu vietos. verysad.gif</p><p></p><p>nelabas rytas.</p>

Nebeguli... Dar internete sklando nuotraukos, toks gražus vaikas.. Košmaras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 27 sausio 2017 - 09:28

Mama, kur tu buvai?


O kurgi mama tu buvai
juk tu girdėjai, tu matei
kaip sunki patėvio ranka
žalojo, skriaudė vis mane.

Dabar aš angelu skrendu
norėčiau pasakyti ,kad tave myliu
bet žodžiai stringa gerklėja
juk tu matei, kaip skriaudžia jis mane.

Nesulaikei, negynei, gynei jį
ar meilės man, turėjai tu širdy
o gal ten ledas, ne širdis yra
ar gali būti, motinos širdis kieta?

Aš juk verkiau, tavęs aš maldavau
palikim jį,išeikime prašiau
bet tau sūnus,antra vieta
mylėjai jį, labiau negu mane.

Norėčiau tau, mamyte, pasakyt
sustojusi širdis neleidžia to daryt
kodėl gi mama, paaukojai tu mane
tu juk žinai, mylėjau aš tave.

Norėjau aš gyvent, mylėt norėjau
viltis į tave, kad taip ir bus aš dėjau
tačiau nusisukai, tu išdavei mane
aš nežinau, ar tu buvai mama?

Aš angelu, skrendu pas Dievą
iš ten matysiu aš tave kas dieną
aš neprašysiu Dievo, kad nubaustu jis tave
bet tu, ar atgailausi už mane?
-----------------------------------------
O kurgi mama tu buvai
kodėl tos rankos tu nesulaikei
oi atsisuks ranka ta į tave
bet nekeliausi tu į dangų, degsi pragare....
(Autorius Vacys..)

a.a. mažyliui....
Atsakyti
Labas rytas...

Mrs... apsiverkiau perskaiciusi eilerasti...

Kodel vaikai gimsta seimose kuriose ju niekas nelaukia, kuriose jie yra skriaudziami... o tie kas nori, laukia kartais turi praeiti kryziaus kelius...

Ruosiuosi pas kosmetologe...
Atsakyti

L
Kodel vaikai gimsta seimose kuriose ju niekas nelaukia, kuriose jie yra skriaudziami... o tie kas nori, laukia kartais turi praeiti kryziaus kelius...

Ta pati klausima sau uzduodavau, kai apie pora metu negalejau pastoti...

As is gailes komentaro vakar supratau, kad ivyko toks siaubas. Tai vengiu skaityti ir matyti nuotraukas. Bliausiu.

Atsakyti

As nesuprantu, kaip gyventi po tokio ivykio. Vaikas, kuri tu pati isnesiojai, pagimdei, maitinai, kuris tau sypsojosi, mama vadino, savo mazom rankytem apkabindavo....

Mirties bausme tokiems gyvuliams!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 27 sausio 2017 - 11:19

Labas, nuo vakar verkiu, siaubas kažkoks, taip negera viduje. Vargšas berniukas, pridėta fb jo nuotraukų, toks gražus, mielas... Ar matėt už ką jį talžė? Nes nemokėjo taisyklingai skaičių ištarti. Ar begali būti kas nora žiauriau, kaip to vaikučio kančios... Buvau šiandien katedroj, uždegiau žvakelę už jį, bet ramiau nepasidarė.

Atsakyti