Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(tigriuss @ 2017 01 26, 15:31)
Širdi skauda skaitant straipsnius apie sumušta vaika... Mamos sumušta maža vaika... verysad.gif Protu nesuvokiama...

Nesuvokiu. Ašarų pilnos akys prisirinko skaitant.
Atsakyti

O man ne kavos ,o poguliuko pertraukele  :D 

vakare i spektakli eisim tai reik atgaut jegas 

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 01 26, 13:35)
Vakare i spektakli eisim tai reik atgaut jegas


Ka taip stipriai dirbai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 01 26, 16:35)
<p>O man ne kavos ,o poguliuko pertraukele  biggrin.gif </p><p>vakare i spektakli eisim tai reik atgaut jegas </p>

Tu kaip mano S, 2 poguliukai per dieną wub.gif biggrin.gif
Atsakyti

Ka taip stipriai dirbai? biggrin.gif

Buvau iki darbu nuslinkus , bet padariau 20% ka padarydavau seniau  :hmm: dar veterinarini pazymejima vaziavau atsiimt , tai daug su masina prasimaliau .

Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2017 01 26, 10:16)
Labas rytas...

Mano vaikis irgi koseja, tai namie sedim... vakarais isbegu pasportuoti...

Rasytee... oj, zinok ir as nescia galedavau miegoti ir miegoti...  rolleyes.gif  paskui kaip tankas variau...  biggrin.gif

Nusipirkom bilietus i Londona... Balandzio gale skrisim šešiese, keturiom dienom...

Oj, gaila, kad serga. Mano mazulė irgi pradėjo sloguoti, rytoj neleisiu i mokykla.

As su pirma mergyte TIEK MIEGOTI NORĖJAU!!!!
O su antra net nezinau, nes triju metuku mergytė su manim, labai nebuvo galimybiu... As antra nėstuma siaip tik horizontaliai but galėjau, nes tik atsistoji-ta vertikali pozicija... BLOGA!!!! Kai gulėjau - maziau bloga buvo. Keistai... Bet "tik" kokias 6-8 savaites taip biggrin.gif Praktiskai pragulėjau, kiek galėjau....Na, kitoms buna ir ilgiau, esu girdėjusi.

ACIU, merginos, uz sveikinimus wub.gif


Atsakyti

Feja, sveikinu! Linkiu greit prasilauzt, nebijot ir vazinet uztikrintai. Ir i duobes Kauno nepataikys  :D 

Rasyte, koks spektaklis? Parasyk, ar patik.

Atsakyti

Fėja, sveikinimai  :4u:  

Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti

Feja, sveikinu! Linkiu greit prasilauzt, nebijot ir vazinet uztikrintai. Ir i duobes Kauno nepataikys  :D

Rasyte, koks spektaklis? Parasyk, ar patik.

Girstutyje " Buvusiu moteru reikalai"

prasijuokem nuo iki 😂

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 01 26, 23:15)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Attic" data-cid="71392995" data-time="1485454952"><div><p>Feja, sveikinu! Linkiu greit prasilauzt, nebijot ir vazinet uztikrintai. Ir i duobes Kauno nepataikys  biggrin.gif</p><p></p><p>Rasyte, koks spektaklis? Parasyk, ar patik.</p></div></blockquote><p>Girstutyje " Buvusiu moteru reikalai"</p><p>prasijuokem nuo iki 😂</p>

Pirmą dalį žiūrėjot? Mes anais metais matėm, sakau reik šiais į antrą eit biggrin.gif

Labas rytas!
Atsakyti

Mane labai prislėgė ta žinia apie sumuštą tėvų 4-metį, kur guli reanimacijoj prie mirties. Taip negera ant širdies, nerandu vietos. :(

nelabas rytas.

Atsakyti