Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labai tikiuosi , nes kaip nesava .

pvz reik vaikam sio bei to rubu , bet nueinu i parduotuve ir nieko nenuperku , pavartau kazka nu neturiu jegu ieskot , karsta pasidaro ir iseinu .

As ne nescia, ir tai man karsta pardese buna. Pradejau nekesti apsipirkinejimu. Vargas man totalus. Nesuprantu, anksciau kazkaip lengvai apsipirkdavau ir man patikdavo shopingas.  Bet dabar....

O jei dar jegu nera, kaip tau, tai visai kosmaras.

As siandien irgi Zaroj per ispardavima paemiau bernams marskinius baltus ir zydrus, i mokykla bus. Ziuriu, jau turimus isaugti baigia😮 Auga kaip ant mieliu. Tai nuvariau su tikslu hutent marskinius nuoirkti ir ismoviau is tos pardes kuo greiciau.

Atsakyti

Rasytee, tai prisiilsesi dabar i prieki ilgam☺

Atsakyti

Kolkas tikrai taip ir darau , einu pamiegot du kart per diena  :D jau visi baigia iprast , kad ieskot manes reik lovoj 

Atsakyti

As ne nescia, ir tai man karsta pardese buna. Pradejau nekesti apsipirkinejimu. Vargas man totalus. Nesuprantu, anksciau kazkaip lengvai apsipirkdavau ir man patikdavo shopingas.  Bet dabar....

O jei dar jegu nera, kaip tau, tai visai kosmaras.

As siandien irgi Zaroj per ispardavima paemiau bernams marskinius baltus ir zydrus, i mokykla bus. Ziuriu, jau turimus isaugti baigia😮 Auga kaip ant mieliu. Tai nuvariau su tikslu hutent marskinius nuoirkti ir ismoviau is tos pardes kuo greiciau.

Aha berniukai stiebias greit , maniskis irgi tik atrodo viska superku ir jau ziuriu kelnes "susitraukia"  :D 

Atsakyti
Labuka,

Truputi sunegalavau šiandien...tai visa diena beveik lovoj.Kaip ir RASYTĖ biggrin.gif
Vidurius bais suko,pilvą raižė,spązmavo,šleikštulys toks visą dieną...
Nuslinkau į dušą ir vėl jau lovoj.
Ryt jau darban.Nuo praito penktadienio tinginiavau,tai noro jokio grįžt į vėžias🤗😄Na bet reik.

Žinokit mano bernai irgi greit auga😫Tik spėk pirkt drabužius...Ypač dičkis labai sparčiai stiebias.Vos ne mano ūgio bigsmile.gif o tik 11😄

MRS,tikiu kad gera grįžt namo❤ypač po ilgesnio laiko tarpo ir po tiek rūpesčių.
Atsakyti

Anila - tai gal koks roto virusas prikibo?Tada geriau "ilsietis" toliau namie. 

Klaipedoj gripo epidemija paskelbta. Klasej daugiau nei puses vaiku nera. Mokytoja irgi serga. Bet lyg siandien turetu jau gristi. Alanas mano siek tiek pakoseja. Bet darom inhaliacijas. Gal pavyks isvengti ligu. O i darza prase atnesti siandien cesako galvute. Baidys bacilas :D

Labas rytas.

Atsakyti
Rasyt, gal pirmi mėn tik tokie, aš pirmus ir lb miegot norėjau ir be energinos buvau smile.gif pamenu darbe sėdžiu ir apie pietus toks miegas suima, kad šakės, atrodo smigsiu ant stalo biggrin.gif grįžus eidavau pamiegot, o kelis kartus pamenu taip užmigau, kad ir neatsikėliau iki ryto biggrin.gif

Labas su kava 4u.gif
Atsakyti

Vaikai isvezioti. I parduotuve nueita. 

As su varske ir arbata.

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 01 26, 09:28)
<p>Vaikai isvezioti. I parduotuve nueita. </p><p>As su varske ir arbata.</p>

Mano užmigo pirmo miegelio, einu pusryčiaut - kiaušinių biggrin.gif
Atsakyti

Rasyt, gal pirmi mėn tik tokie, aš pirmus ir lb miegot norėjau ir be energinos buvau smile.gifpamenu darbe sėdžiu ir apie pietus toks miegas suima, kad šakės, atrodo smigsiu ant stalo biggrin.gifgrįžus eidavau pamiegot, o kelis kartus pamenu taip užmigau, kad ir neatsikėliau iki ryto biggrin.gif

Labas su kava 4u.gif

Suteikei vilties  :D !

o as nuveziau vaikus, pamiegojau , eisiu pusryciaut . Kiausinius issiviriau  :rolleyes: 

Katee, paprasta varske valgai ?

Atsakyti

Labas rytas...jungiuosi su kava...

Rasytee,aš kiek pamenu irgi buvau miegapelė,čia juk nieko baisaus..

Anila,nesirk🍓

Atsakyti

S

Katee, paprasta varske valgai ?

Su jogurtu :4u: 

Atsakyti