Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Žinai, Attic, nei ten jie prisiims tą atsakomybę nei ką, ne šeštas kartas. Kiaulės akis nutaisys ir kaip visad mokesčiu mokėtojai liks durniaus vietoj. D..lkina kaip nori tą kantrų lietuvį.😶

 Beje,žurnaliūgos prisikabino prie damutės kailinių, tai vsiem vragam na zlo,vietoj jų  apsirengė Statkevičiaus paltuką iš naujos kolekcijos 😃 Ir viską išgali nusipirkt iš tų 4000€ uždirbtų per metus, božė, ale ir moka su pinigais tvarkytis žmonės.😃

Šian vyro eilė vežt vaikus į mokyklą, tai su antru puodu kavos, grįžau į miegamojo lovą. Pasimėgausiu tingiu rytu ir neskubėjimu. Vakar iš susirinkimo tik 19.30 grįžau, visą dieną bėgte, bėgte.

labas rytas.

Atsakyti

Labas rytas..miegojau,kaip ant debesies,dabar irgi su kavute sėdžiu.

Reiks šnd namus apibėgti,pridėti ranką šen bei ten,gėles sutvarkyti...

soja,nenulipa nuo manes,vakar is vienos pusės maziukas iš kitos katinas...oi kaip gera namie...

Atsakyti

lrytas.lt puslapyje žiūrėjau foto iš ZERO III premjeros,man vaidenasi ar Stasaitytė-Masalskienė su tapkėm?

Atsakyti

Ne, ten ne tapkes 😃 Ten tie tokie mokasinai su kailiuku viduj ( uggs būna tokie ir pan)

bet kai šviesūs tai panašu į tapkes nuotraukoj.

Atsakyti

Man grynai tapkės,tokios po sodybą rudenį lakstyti🙈

Rūkas belekoks londone,skrydžiai net atšaukiami,spėjau vakar parsigabent...

Nu kokie mizarni mano nagai,tai siaubas...niekas nepadeda. 

Atsakyti

Radau FB:

https://www.adme.ru/...yuschih-965710/

Atsakyti

Katee,labai teisingai nupiešta...

Atsakyti

Katee,labai teisingai nupiešta...

Absoliuciai...

Atsakyti

Ku ku,kur visos?...aš baigiau tvarkytis...laukiu šeimynos.

Atsakyti

As numigau posma , atsikelus prikepiau blynu , darbo popieriuku turiu parsinesus , reiks susitvarkyt . Jeeezau kaip as neturiu jegu istisai  :unsure: 

Atsakyti

Rasytee, gal cia pirmus 3 men. taip bus. Paskui atsiras jegu.

Atsakyti

Rasytee, gal cia pirmus 3 men. taip bus. Paskui atsiras jegu.

Labai tikiuosi , nes kaip nesava .

pvz reik vaikam sio bei to rubu , bet nueinu i parduotuve ir nieko nenuperku , pavartau kazka nu neturiu jegu ieskot , karsta pasidaro ir iseinu .

Atsakyti