Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Mrs., o kas dukrai?

Atsakyti
Labas rytas su kava smile.gif
Atsakyti

Labas rytas...

Kavinuosi...gaily☕

Katee,pas ją atero stenozė,širdis,ji operuota 4,5 metulų,15-OS  metų dar viena op laukia po poros metų. Negalima jai fizinio krūvio,streso...

Atsakyti

Mrs. - ojej😯 Laikyk :4u: 

Labas rytas.

Klausykit, man tos Kildisienes jau gaila kazkaip.... Uzpuole kaip vanagai visi.

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 01 24, 10:04)
<p>Mrs. - ojej😯 L</p><p>Klausykit, man tos Kildisienes jau gaila kazkaip.... Uzpuole kaip vanagai visi.</p>

Vakar tą patį pagalvojau, nu jau tikrai per daug.. rolleyes.gif
Atsakyti

Vakar tą patį pagalvojau, nu jau tikrai per daug.. rolleyes.gif

Atejo zurnalistai i kolegija, kai darba gynesi. Kosmaras. 

Ir mergaites (dukros) gaila labai. Zurnalistai net praeiti neleidzia.

Atsakyti

O ko tą dukrą į kolegiją tampyt,aaa? Tau neatrodo, kad ji specialiai taip elgiasi, kad žmoniu gailestį sukelt? 

Kur ji tą dukrą padėt turėjo kai į seimą balotiravosi ir nuolat Anykščiuose sedėjo, į susitikimus su žmonėm ėjo (čia pasak jos)? Gi nesitampė kartu vaiko, tai ko dabar tampytis ėmė į vietas, kur tam vaikui ne vieta. Man tai čia toks hytras ėjimas.

žinai, man irgi jos ėmė darytis gaila, kai paskaičiau ten jos tų "draugių" inerviu, rašiau jau apie tai. Bet vakar pažėjau nuo...iki kaip ji ten verkšlena "balta ir pūkuota", kaip ją nuolat visi skriaudžia, nes "turbūt pavydi grožio" (pasak jos) ir nebegaila ☺

 gudri lapė ir tiek.

labu.

Atsakyti

O ko tą dukrą į kolegiją tampyt,aaa? Tau neatrodo, kad ji specialiai taip elgiasi, kad žmoniu gailestį sukelt?  Kur ji tą dukrą padėt turėjo kai į seimą balotiravosi ir nuolat Anykščiuose sedėjo, į susitikimus su žmonėm ėjo (čia pasak jos)? Gi nesitampė kartu vaiko, tai ko dabar tampytis ėmė į vietas, kur tam vaikui ne vieta. Man tai čia toks hytras ėjimas. žinai, man irgi jos ėmė darytis gaila, kai paskaičiau ten jos tų "draugių" inerviu, rašiau jau apie tai. Bet vakar pažėjau nuo...iki kaip ji ten verkšlena "balta ir pūkuota", kaip ją nuolat visi skriaudžia, nes "turbūt pavydi grožio" (pasak jos) ir nebegaila ☺  gudri lapė ir tiek. labu.
Nu nzn ko ji ten ta dukra atsivede. Maza kas. Bet atsivede ir vis tiek lenda tie zurnaliugos kaip padlos. Fuj. Tokia ta viesumo kaina. Nu apie ta pavyda del grozio, tai nusisnekejo. Geda butu taip kalbet. Menkas trofejus gyvenime tas grozis. Ne tame esme visai. Ne veltui sakoma: ne rodis krasivoj, a rodis scastlivoj. Jau grozis tai tikrai ne tas dalykas, kurio labai pavydeti reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 24 sausio 2017 - 10:12

Tai nieks neneigia, kad ji graži. Aišku, daili moteris. 

Bet gražių moterų yra daug LT., tai anokia čia verybė ar išskirtinumas. Geriau protinga būtų, tai ko reik valdžioj, nes atėjo "valdyt gi mūsų ir įstatymų leist" o ne į grožio konkursą, ar užsimiršo biški, kad tuo savo grožiu vis "mosikuoja" .

ir iš vis tie jos pareiškimai, kad susitikimų žmonės jai "vos ne rankas bučiuoja" nu common, gal reik saiką turėt biškį nusišnekant /trenkiupergalvą/

 

o karbausk.su savo pranesimais ima primint paksa, tam irgi vis aplinka buvo kalta, ta pati per ta pati kartojo, kaip uzsikirtus plokstele, neisiklausant i jokius argumentus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 24 sausio 2017 - 10:52

Negaila man jis visai..pasirodymas su vaiku,teatras ir ne kitaip....pažiūrėki kiek kainuos dabar mok mokėtojams perrinkti naujà seimo narį vietoj jos,pusė milijono nepamaišytų vaikams sergantiems vėžiu ar kur kitur...

Sėdžiu oro uoste...

Atsakyti

Gero skrydzio ! Pagaliau namo , atsipusi !

Atsakyti

Ačiū Rasytee,tai jau tikrai,labai pavargau per paskutinį mėn.

Atsakyti