Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Nebandžiau, bet jei rezultatas kaip po permanento, tai tada neverta ir bandyt  :hmm:  negražu  man tie išpiešti antakiai, kuo toliau, tuo labiau.

Permanentą dariausi, bet antakių nepešiojau.

Atsakyti
Katee, jei vaikas mazas, nesupranta, tada normalu, bet jei didelis ni ni ni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2016 12 01, 13:26)
Permanentą dariausi, bet antakių nepešiojau


Drugelis kalba apie IŠPIEŠTUS, o ne išpeštus.

Aš, sakyč, kad visokių jų yr. Tie, kurie kaip nupiešti ir man negražu.
BEt esu mačius ir super gerų variantų, kai reik iš arti žiūrėt, tiuninguoti ar ne.
Atsakyti

Drugelis kalba apie IŠPIEŠTUS, o ne išpeštus.

Aš, sakyč, kad visokių jų yr. Tie, kurie kaip nupiešti ir man negražu.
BEt esu mačius ir super gerų variantų, kai reik iš arti žiūrėt, tiuninguoti ar ne.

Aa, ne taip suskaičiau :D 

Bet pritariu - antakių būna visokių. Ir kartais, kai jų nėra, išpiešti vis tiek žiūrisi geriau, nei plika kakta.

Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2016 12 01, 14:34)
Katee, jei vaikas mazas, nesupranta, tada normalu, bet jei didelis ni ni ni ax.gif

As taip pat galvoju. Susipykau su viena pazistama. Mes nuo klases laiku bendraujam karts nuo karto. Buvom jos mergaites Gimtadieny. 6 metai. Padovanojom lele, kurios ji geide beveik metus. Ji brangi. Nei mama, nei tetis negalejo jai jos nupirkti. Po gimtadienio praejo 1, 5men. Sutikau ta mergaite ir paklausiau, ar patenkinta ji. Sako:Man mama neleidzia su ja zaisti dar, nes kitu dar daug nauji zaislu ir broliukas sulauzys. Kai jis bus darzely, tada gal duos.
Pasiutau, zinokit. Paskui su ta pazistama kalbejomes. Toliau nieko nerasysiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 gruodžio 2016 - 14:15
Laba laba,

Katee, tavo nupiesta situacija man graudi. Daiktai visad bus daiktai - jie luzta, sugenda ir t.t., tad neduot vaikui zaisti su jo noretu zaislu del to kad gali suluzt, tai man kankinimas atrodo.

Simet su dovanom tai uzluzau, teciui mastom su sese - iWatch, mamai - rankinuka. Sesei as lagamina galvoju, gal dar veido prausimui sepeti Foreo arba kasmyrini megztuka. Beda man su siuntimu - brangiu dovanu siusti nenoriu, plius brangu, tai kol tas kaledines dovanos pasiekia zmones buna liepa biggrin.gif

MB nepirksiu nieko (toks usitarimas), bet musu metines ir jo gimtadienis sausi, tai vat toms progoms galva lauzau.

Issiunciau mazaja i Disneyworld su anyta. Tai su MB namie dviese pagaliau issimiegosim biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 12 01, 13:54)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="71260687" data-time="1480579383"><div><p>Nebandėt kuri antakiams tos hena spa procedūros?
<a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.groziopaslaugos.lt/antakiu_hena_spa_procedura_naujiena_'>http://www.groziopaslaugos.lt/antakiu_hena...edura_naujiena_</a></p></div></blockquote><p></p><p>Nebandžiau, bet jei rezultatas kaip po permanento, tai tada neverta ir bandyt  hmm.gif  negražu  man tie išpiešti antakiai, kuo toliau, tuo labiau.</p>


Čia jie kažkaip ilgiau laikosi nei paprasti dažai ir kas kartą darant vis ilgiau spalva išsilaiko. Tuo gal prilyginta permanentui, bet šiaip kaip dažymas čia. Pažįstama pasidarius, sakė labai patenkinta, jau dvi savaites antakiai atrodo puikiai, kai šiaip po 5 dienų po paprastų dažų jau nori ryškint.
Atsakyti
Feja... sveikinu... 4u.gif

Labas...

Vakar buvo vyro gimtadienis, tai pasidejau saldytuve gabaleli pyrago... savaitgali suvalgysiu... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2016 12 01, 15:03)
As taip pat galvoju. Susipykau su viena pazistama. Mes nuo klases laiku bendraujam karts nuo karto. Buvom jos mergaites Gimtadieny. 6 metai. Padovanojom lele, kurios ji geide beveik metus. Ji brangi. Nei mama, nei tetis negalejo jai jos nupirkti. Po gimtadienio praejo 1, 5men. Sutikau ta mergaite ir paklausiau, ar patenkinta ji. Sako:Man mama neleidzia su ja zaisti dar, nes kitu dar daug nauji zaislu ir broliukas sulauzys. Kai jis bus darzely, tada gal duos.
Pasiutau, zinokit. Paskui su ta pazistama kalbejomes. Toliau nieko nerasysiu...

Nu šakės... 😞
Niekada taip nedaryciau...
Mazam iki 3 metu gal, jei nesupranta, tai taip, geriau gal net taip, bet didelei mergytei, turi svajoniu lėle ir negali zaisti! .... liudna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 01 gruodžio 2016 - 16:46

Neįtikėtina, kaip tau greit suveikė 😱
Aš kažkur po mėnesio pastebėjau, kad nustojo slink. Gal anksčiau nustojo, ale, aš ne itin pastabi biggrin.gif
Kokios džiugios naujienos! Sveikinimai! Kokiam rajone?
planuojat persikelt ar investicija? Nu va, jau turėsit kur apsistot, kai į Vln atvarot bigsmile.gif
Tai bustus dabar turėsit per visą LT, pradedant Plng, baigiant Vln. Buožės bigsmile.gif

Kiek žmonių? Negalvok kad išleisi daug, o jie gaus smulkmeną. Džiugina tos vadinamos smulkmenos irgi labai. Aš pirkčiau maistines dovanas, komplektuočiau iš kokių alyvuogių, gero sūrio, riešutų, gero aliejaus, medaus dar pvz., šokolado kokio geresnio. Ir gražiai supakuočiau. Man, gaunant dovanas, labai svarbu pakuotė, užtai aš irgi kreipiu dėmesį i tai, gražiai pakuoju.

Riešutus darau pagal Beatką, iš jos knygos. Su čili pipiriukais,pikantiški tokie ( migdolai), kiti (anakardžiai) su kariu. Man nepatinka saldūs tie, glazūruoti medum ar cukrum.
Aišku, vėlgi, labai svarbu pakuotė. Perku dailius, stilingus indus ir supilu, tada labai gražu man dovanot wub.gif

Labu.

Reiks man ir nusipirkt ta priemone , nes tokie nefaini plaukai pasidare nuo dabartines priemones , daugiau nekartosiu .

dekui uz sveikinimus  :bis senamiesti . Patys kolkas nezadam keltis , nomuosim kolkas , veliau gal vaikai mokysis sostinei , o gal ir liks tik kaip investicija .

dovaneliu reik daug   :rolleyes: kiek man reik ir kiek mb tai kazkur 50 gaunas

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2016 12 01, 20:27)
Reiks man ir nusipirkt ta priemone , nes tokie nefaini plaukai pasidare nuo dabartines priemones , daugiau nekartosiu

senamiesti .

Priemone juo slinkimo? Jos daznai issausina plaukus.

Senamiesty 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2016 12 01, 19:27)
omuosim kolkas , veliau gal vaikai mokysis sostinei , o gal ir liks tik kaip investicija .

ovaneliu reik daug   rolleyes.gif kiek man reik ir kiek mb tai kazkur 50 gaunas</p>


Senamiesty butai tik brangsta, bo jis ne guminis,tikrai gera investicija.

Tai cia dar ner taip daug. Mes savo imonej perkam po 200-250 biggrin.gif

Katee, sita priemone nesausina. Skaitei aprasyma kiek ten naturaliu alieju? Nuo jos kaip tik blizga plaukai, primaitinti tokie. Net kirpejas pastebejo, kad pasikeite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 01 gruodžio 2016 - 20:30