Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas  :rolleyes: 

Grazinates  :angel2:  fainai jums  :D as jau net nagu nesugebu nusilakuot.

As irgi po kavos su sureliu, vaziuosiu veliau dazu sienoms pasizvalgyt.

Mrs, ir ka nustate sesei? 

Atsakyti

Labas rytas  :rolleyes:

Grazinates  :angel2:  fainai jums  :D as jau net nagu nesugebu nusilakuot.

As irgi po kavos su sureliu, vaziuosiu veliau dazu sienoms pasizvalgyt.

Mrs, ir ka nustate sesei? 

Aš irgi nagų net nespėju nusilakuot  :D .

Šiąnakt pirma naktis po atostogų be kosulio. Jaučiuosi pailsėjus.

Pusryčiai pagal derintojas - kava ir sūrelis. Paskutinis. Grįžtu prie baltymų.

Labas rytas.

Atsakyti

Labas rytas  :) 

drugeli - dėl tatuiruotės, tai manau, kad tikrai ne paskutinė, bet kol kas neturiu konkrečių idėjų sekančioms  :) Tik žinau vietas preliminariai, kur norėčiau, todėl liko išgryninti mintis ir tada jau bus matyt  :) 

Aš nusiėmiau biogelį nuo nagų. Žodžiu galvoju ai, pailsinsiu nagus, ataugę jau mano buvo ir nelūžinėjo. Pirmą savaitę. Praėjus visoms darbo dienoms ir atėjus savaitgaliui, visi nagai nuplyšo  :unsure:  :D  :D Tai žodžiu kol kas vis dar pailsinsiu trumpus nagus, o paskui jau eisiu pas savo meistrę vėl tvarkytis  :)​ 

Atsakyti

Aticc, riešo kanalo sindromas.

Atsakyti

Labas,

as dar be pusryciu, bet bus kava ir.... jogurtas :P Surelio neatsisakyciau, bet ner pas mus (nebent toli toli vaziuot i rusu parduotuves, bet del sviezumo tada nezinau :rolleyes:). Bet dieta tai man reikia tvarkyt vis vien. Per daug angliavandeniu valgau.

Katee, kas tas chroma, ka daro??

Drugeli, uch vargsti tu su savo rankom :unsure: :unsure: Del kambariu, tai dukra pazys ir nustos. Gyvenime ner visad taip, kad viska gausi kaip nori iskart. Reiks palaukt jai. Kiek jai metu?

Visos tik grazinasi, o as darbe... pavydziu jums. :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

Visos tik grazinasi, o as darbe... pavydziu jums. :4u: :4u: :4u:

ne visos - aš irgi darbe  :D bet pasidažiau lūpas raudonai po pietų, tai irgi praktiškai pasigražinau  :rolleyes:  :D  :D​ 

Atsakyti

8 p.m. jis mažina potraukį saldumynams,vartojus esu....

Atsakyti

ne visos - aš irgi darbe  :D bet pasidažiau lūpas raudonai po pietų, tai irgi praktiškai pasigražinau  :rolleyes:  :D  :D​ 

 Raudonas lupas uzskaitau :angel2: 

 

8 p.m. jis mažina potraukį saldumynams,vartojus esu....

 

Praverstu toks man :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 23 sausio 2017 - 17:46

8pm - Mrs. jau atsake.

As tikrai jauciu poveiki. Matyt, man jo truko.

Atsakyti

Na ką,ruošiuosi gult...taip laukiu rytojaus...viskas sutvarkyta,padaryta,apibėgta,laiko buvo į valias,laikas gryžti į vėžias...beproto pasiilgau namų.

Atsakyti

Patranka, o vaikai/vyras buvo atskridę tavęs palaikyt sunkiu metu?

sveikos.

Atsakyti

Blueta,ne,nes mama mirė 21 diena,aš atskridau 22..negalėjom visi staiga mesti darbus ir skristi...aš tai tokia daugiau laisvas paukštis,man lengviau...tiesa,dukra labai norėjo su manim,bet aš nenorėjau jos traumuoti žinant jos sveikatą...

Atsakyti