Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas. Vakar sesės gimtad, šian krikštasūnio, vos spėju biggrin.gif

Patranka, šukuosena tavo wow. O dukra man gražiau šviesi smile.gif
Atsakyti

Katee , o vaikai savo kambaryje nezaidzia ? Pas mus tai taisykles yra , kad jokiu zaislu bendroj erdvej . Nebent jau ten nesiojas isikabine kazka tai pasinesioja ir po namus , bet statymai , namai ir tt tik vaiku kambariuose

Atsakyti

Rasytee - taip, jie zino, kad reikia savo kambary zaisti. Bet su dvyniais nera bedos. Jie atvirksciai jau nori atskirai burlti, pastebiu. Bet va mazas babauzis neziuri, nelabai dar ka paaiskinsi. T.y. jis supranta, bet jam naturaliai gaunasi, kad pareina is kambario su zaislu atsigerti, pvz, ir palieka. Nu ir prisirenka, ziurek.

O ta rakanda jis pradejo svetainej statyti. Nu tai dzin, galvoju, nieko galingo nepastatys. O cia dvyniai prisijunge...Ir va...

Atsakyti

Labas,

Sveika sugrįžus Patranka, užuojauta tau  :4u:  Gražios abi su dukra.

katee - pas mane tai namie bardakas nuolatinis, bet jau nebekreipiu dėmesio, nes vis mintis, kad tuoj išsikelsim,o jau ten tai nebus tokio jovalo. Tikiuosi. Bent jau miegamąjį turėsim, su užraktu, kuriame tikrai visada bus tvarka, nes dabar tai miegamasis-svetainė-dukros grojimo kambarys-bendro pasibuvimo vieta, nes TV vienas - viskas viename, tai apie kokią čia tvarką gali būt kalba...

Dėl Gretos - kažkokia apgailėtina atomazga visos istorijos. Bet turbūt gerai, kad išlindo, gal kiti žmonės iš to pasimokys... Tiesa, nustebau, kad jai tik 31, kaip ir man, atrodo kur kas vyresnė, su savim nelyginu, bet kalbant apskritai - būčiau davus kokius minimum 38-39.

Aš nenuotaikoj. Man didelis atkritis su rankom, vėl injekcijos, vėl nervai, tepalai, tvarsčiai... nėjau į darbą visą praeitą sav., ryt bandysiu eiti, nes šiek tiek aprimo uždegimas, bet vis svarstau gal protingiau būtų nedarbingumą paimti...  :unsure:​ 

Atsakyti

Ai, dar į albumą buvau įlindus,

gaily - gražūs nagai, Anilos taipogi nagai  :wub:  

Almost - tatoo labai įdomi, čia jau paskutinė, ar dar planuoji?

Mrs. šukuosena pritrenkianti  :karsta:​ 

Atsakyti

drugelis. - tai ir vietos bus daugiau susidet viska. Neapsikrausit tiek.

Kiek dabar turit kv.m ir kiek turesite?

Atsakyti

Katee, dabar 47kv.m., ten bus 82kv.m. ir 3 kv. m. kiemelis su terasa. Kambariai 4. Bet dar vienas gyventojas. Vyresnioji tai pikta, kad vėl atskiro kambario neturės... ir vis tą pabrėžia nepatenkinta.  :mad2:​ 

Atsakyti

Katee, dabar 47kv.m., ten bus 82kv.m. ir 3 kv. m. kiemelis su terasa. Kambariai 4. Bet dar vienas gyventojas. Vyresnioji tai pikta, kad vėl atskiro kambario neturės... ir vis tą pabrėžia nepatenkinta.  :mad2:​ 

O, tai skirtumas yra. Tik aisku, dar senas zmogus kai salia gyvena, tai velgi.... Vienas kambarys issiminusuoja.

Dukros auga. Norisi kiekvienai savo erdve tureri. Naturalu.

Atsakyti

Labas rytas.

Pagaliau nieko nera namie. Sulaukiau😄

Pusryciauju su sureliais😐 Paskui varysiu i masaza👍

Atsakyti
Labas. Nuo 5.30 biggrin.gif
Einu vakare gražintis ir relaksuot - antakių korekcijai ir blakstienų ax.gif

Katee, kiek ten tų sūrelių? biggrin.gif reik eit ir man pagaliau papusryčiaut, jaučiu kepsiuos kiaušinius biggrin.gif
Atsakyti

gaily - nedaug. 2 vnt. Pradejau vartoti chroma. Saldumynu nebesinori👍Net taip megstamam juodam sokoladui esu abejinga☺

Atsakyti

Labas rytas... gaily,jos plaukai,lai daro kaip jai atrodo,aš duodu pasirinkimo teisę...ne mažas vaikas juk. drugelis,ačiū..mano sesei poryt operuos ranką,nes tirpdavo pirštai,po to antrą ranką nes irgi tas pats....bet va iki op kankinosi du metus,pastoviai nerasdavo kas yra,tai tik injekcijom ramindavo,kurių poveikis laikinas...

 

Lekiu dar šnd pas daktarus,tikiuosi greitai apsisukti,labai noriu miego,blogai miegojau,nes ryt sunki diena laukia...

 

Atsakyti