Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Fėja🍭 Aticc,gegužės men bus 18...visa galva už mane aukštesnė,ir tokia stambesnių kauliukų... Skubi gyventi,mieloji,šnd dar tik šeštadienis😁 [attachment=239075:IMG_8159.JPG]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs. Patranka: 21 sausio 2017 - 21:36

Fėja🍭 Aticc,gegužės men bus 18...visa galva už mane aukštesnė,ir tokia stambesnių kauliukų... Skubi gyventi,mieloji,šnd dar tik šeštadienis😁 attachicon.gifIMG_8159.JPG

Ale tikrai  :hmm:  nieko neveikiau kaip sekmadieni, susisuko  :D 

Grazus dantys labai dukros  :bigsmile: 

Atsakyti

Aticc,būna ir man dienos pasimaišo,ypač paskutinį mėn čia lt būnant....

Dantys,taip...pas abu maniskius pavydo verti dantys,dėkui...

 

[attachment=239079:IMG_7350.JPG]

Atsakyti

Sveikos.

Neseniai atsikeliau. Nors pabudau anksciau zymiai. Namie bardakas😈 Nes daiktai guli ne savo vietose, zaislai aplinkui ir pan. Greicau rytojus ateitu😀 

Vakar vyro gimtadienis buvo. Bet baliaus nebuvo. Ramiai, seimos rate pabuvom ir tiek. O jau oras vakar Klaipedoj koks buvo! I pavasari panasus. Bet siandien ir vel nykuma.

Atsakyti

Sveikos.

Neseniai atsikeliau. Nors pabudau anksciau zymiai. Namie bardakas😈 Nes daiktai guli ne savo vietose, zaislai aplinkui ir pan. Greicau rytojus ateitu😀 

Vakar vyro gimtadienis buvo. Bet baliaus nebuvo. Ramiai, seimos rate pabuvom ir tiek. 

Aš šian nuo ryto, po pusryčių iškart vaikus pastrojinau tvarkytis, bo kojos nėr kur padėt įėjus į kambarį. 😩

Maniškio ateinančią savaitę, rimtas toks jubiliejus, bet irgi tik šeimos rate planuojam pietus restorane-mes su vaikais, jo sesuo su šeima ir tėvai. Jokių balių, festivalių. Geriau į kelionę kur išlėkt.

Patranka, gražūs vaikučiai 👍

Kiek dar visko lenda apie tą Gretą, jau net neskanu, kai draugės pradėjo "atvirus interviu" dalint apie jos plastines operacijas, butų/automobilių keitimus ir bla bla bla.....

 Vat šito tai jau nereikėjo. Kalbėkim apie tai kas liečia konkrečiai reikalą, ten išsilavinimą, karjerą ir t.t., bet lįst į žmogaus asmeninius reikalus, ką ji ten kada pasidarė, man atrodo nu gana jau, pranešė, kad atsistatydina, kam gulintį spardyt. Nafik tokias "drauges" ☺

labas rytas.

Atsakyti

Labas rytas...oras tai tikrai nelepina,pliurzė,apsiniaukę..

Išgeriu kavą ir pradėsiu skaityti naują knygą..ką čia benuveiksi šnd.

Atsakyti

Blueta,kaip visada tu teisi...sakiau jaumdar dabar pereis gretutė visas laidas,nuo iki,raudonus kilimus ir t.t....tada apsiramins visi.

Šansų mažai,bet gal kitiems tokiems kiaurastogiams ateičiai si istorija bus pamoka....

 

 

 

 

Atsakyti

Blueta - Gretos drauges tai pagerintos. Nafik, nafik, nafik....

As tai to nemaciau, nes TV neziurejau. 

Mrs.- abu vaikai tavo kopija!👍

O tuscias stalas gal reiskia, kad viskas i lentyneles sudeliota tvarkingai😉

Atsakyti

Katee,dėkui...o dėl betvarkės,tai aš čia ta foto kaip tik fb radau,po tavo posto😉

Aš irgi nepernešu kai daiktai ne savo viejoj,arba dar baisiau,kai žinai kad padėjai čia,o nėra...

Atsakyti

Mane nervina labai tie ismetyti daiktai. Ir tai ziuriai man gyvenima gadina. Nes bereikalingi konfliktai tik. Aisku, vaikai tikrai tvarkosi. Ir batus ir rubus. Bet ner ko neret, kai tiek vaiku namie, vienas is ju mazas, ir jam dar reikia daaaaaaaug zaislu. Vienas viena paima, kitas kita.... Ir ziurek, jau bardakas. Nors, aisku, svarbu kad dulkiu nebutu, grindis svarios, stalvirsiai, vonia, WC ir pan. O daiktai tai kas... sudelioji ir tiek. Bet vis tiek nekenciu, kai po kojom maisosi kazkas😀

Atsakyti

Dabar, pvz, svetainej tokia sukonstruota rakanda stovi. Nu kaip ja sulauzysi, jei state visi. Ir aplink zaislu dar. Nu naciort.

[attachment=239133:20170122_130143.png] 

Atsakyti

Oho kokie bokštai😂

Atsakyti