Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Katee , o kiek buvai priaugus kg ?

Atsakyti

Katee , o kiek buvai priaugus kg ?

Su dvyniais 25kg, su mazyliu - 20kg.

Ir butent, kad alkio jausmas budavo vos ne pastoviai. Ir joks cia ne issigalvojimas ar apsileidimas. Todel ir sakiau anksciau, kad kiekvienas organizmas ir net kiekvienas nestumas vis skirtingas. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 20 sausio 2017 - 22:37

Nemazai...gerai , kad pavyko taip graziai sugryst i buvusias formas !

as jau baigiu suprast ta savo savijauta , valgau valgau ir einu pagulet , palaukiu kol ateina sotumas , nes po to visa vakara sunku net krutet , atrodo kaip sustojas skrandis , pilvas issiputes .

Atsakyti

8.p.m.nu 10 tukst. uz metus tai neskamba baisiai, 20 tukst jau jau....

Bet pas jus gi amerika, negali but LT kainos.

 

Man ir 10k gaila (tiek dukros montessori atseitu). Isgalim su MB abu dirbdami isleisti ja ir i 20k, bet visad as pamastau, niuansus:

 

  • Juk ne viena ji galu gale bus. Reiks ir kitus vaikus isleist (kai juos turesim :D).
  • Tose mokyklose kur virs 20k ir pan., prisideda kiti niuansai: kuom tevai dirba, kokias masinas vairuoja, kokie gimtadieniai keliami, kuom rengies ir pan. Kalbam apie multijardieriu vaikus ir pan. Patycios- daznas atvejis is mano girdetu atsiliepimu. Viena, kai esi suauges zmogus, bet kaip idiegti vaikui 5 metu, kad materialus dalykai ne svarbiausi, tai jau sunkiau. 

Galiausiai man zymiai geriau sumoket uz koki Ivy League universiteta (jei ji sugebejimus tures ir dirbs sunkiau, daugiau nei realus variantas), nei kad uz privacia tokias bapkes mest. Aisku i bloga mokykla jos neuzrasyciau, bet jei bus variantas gera viesoji - bandysim. Jei ne, tada paliksim dabartinej.

 

 

Aleliuja. Bent jau tiek. O kur tas straipsnis apie vagystes? Imesk, jei nesunku.

 

Gaila labai a.a. Sidaro  :(

 

Einu paziuresiu sukuosena i albuma.

 

Sidaro labai gaila. Kosmaras. Mano mama turejo mikro-insulta labai jauna (apie 44 metus), pamenu ta baisu jausma, kai gatvej isgirdus emiau zliumbti ir namo grizus po ligonines skambinejau...

 

Labas smile.gif

Melanijos Trumpienės kostiumėlis koks gražus. Negaliu atsižiūrėti wub.gif

 

Labai i  Jackie Kennedy panasus.  :D  Man jos pries inauguracine auksine suknele fantastine. Figuryte kaip nulieta. Nors kalbama kad Ivanka (Trump dukra) bus de facto pirmoji dama.

 

 

Nu ir penktadienis: pasijauciau it butu 13 ir dar pilnatis.  :hmm:  :blink:  Grizau namo, susipjausciua surio ir taure vyno susiverciau. MB is anksto ispejau, kad gersiu  :D

Atsakyti

Labas rytas....koks rūkas‼🙈,sniegas tirpsta😒

Senai bebuvus čia ir iš paskutinių vakarykščių postų Rasytės ,suprantu teisingai,laukiesi?

Atsakyti

Labas rytas....koks rūkas‼🙈,sniegas tirpsta😒

Senai bebuvus čia ir iš paskutinių vakarykščių postų Rasytės ,suprantu teisingai,laukiesi?

Taip 

Atsakyti

Taip 

 

Dideliausi sveikinimai,sveikatos jums‼‼‼‼

 

Radau eilėraštį:

Marius Kuraitis 
Senelės pasaka naujai.
Apšnerkstos mūs Seimo sienos
Melo krūvos kur dairais,
Seka pasakas rinkėjams
Ponai su rimtais veidais.
Apie dorą ir vienybę,
Apie priesaiką Tėvynei,
Meilę artimajam savo,
Tam kurį ir vėl apgavo.
Apie paskolą Masiulio,
Eurus šnapso dėžėje.
Na ir kas kad jį prigavo,
Manot pasodins? Juk ne.
Apie vargšę ponią Gretą,
Mamą perkančią džipus.
Apie tai kaip imigrantai
Grįžta į gimtus Naisius.
Apie žąsiną Ramūną,
Koks jis raitelis puikus...
Nėr kada senelei snausti,
Nes toliau gražiau dar bus...
 
Atsakyti
Laba 4u.gif

Patranka, wau pricioska bigsmile.gif
Dukra grazuolė. O antakius ji kaip priziuri? Daryta kas nors, ar pati padazo?

Anila, manikiuras bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Fėja,dėkojam...dukriukas tik blakstienas užsidėjus,o antakius dažosi su šitu...kartais ir aš pasinaudoju,super daiktas..

[attachment=239064:00BF8070-BCFF-4A27-B8C2-2CF786E26377-447-0000004630ACD034_tmp.png]

 

Tylu temoj...savaitgaliauja visos....

Atsakyti

Va iš arti....

.[attachment=239065:IMG_8155.JPG]

 

o čia šnd su sese..

 

[attachment=239066:IMG_8186.JPG]

Atsakyti
Grazu. O blakstienos bigsmile.gif

Jus su sese wub.gif
Atsakyti

Patranka, kokia sukuosena  :didis:  super duper! 

O kiek dukrai metu dabar? Kokia jau panele, paskutini kart kai foto maciau visai mergaite buvo. 

Labas vakaras. 

Kaip sekmadieniaujat? 

As tokia keista vaikstau, nori liga prilipt, bet vis nustumiu. Tai ir vaikstau pusiau serganti.

Atsakyti