Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

8.p.m.nu 10 tukst. uz metus tai neskamba baisiai, 20 tukst jau jau....

Bet pas jus gi amerika, negali but LT kainos.

Atsakyti

A Tai gretute des mandata. Boze, ale ir naglumas zmogaus! skaitet, buvo apsivogus? man tai nedaeina ji durna ar kas jei yra, kad ji tikėjosi nuslępt tokius faktus eidama į viesumą ir tapdama viešu 

Ka tik zinias ziurejau. Kosmaras. Ka cia bepasakysi....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 20 sausio 2017 - 20:28

Tai gretute des mandata. Boze, ale ir naglumas zmogaus! skaitet, buvo apsivogus?

man tai nedaeina ji durna ar kas jei yra, kad ji tikėjosi nuslępt tokius faktus eidama į viesumą ir tapdama viešu asmeniu 😱

Aleliuja. Bent jau tiek. O kur tas straipsnis apie vagystes? Imesk, jei nesunku.

Gaila labai a.a. Sidaro  :( 

Einu paziuresiu sukuosena i albuma.

Atsakyti

Dabar tai tikrai bus sunku darba susirasti, nes nuskambejo ant visos LT. Sedetu sau tyliai geriau.

Atsakyti
Labas smile.gif

Melanijos Trumpienės kostiumėlis koks gražus. Negaliu atsižiūrėti wub.gif
Atsakyti

Labas smile.gif

Melanijos Trumpienės kostiumėlis koks gražus. Negaliu atsižiūrėti wub.gif

Man ir graziai ji atrode !

Atsakyti

Per kur ziurite inauguracija? Vaikus tuoj suguldysiu ir atsuksiu, paziuresiu ramiai.

Atsakyti

Attic

http://www.15min.lt/...viete-56-743816

Atsakyti

Anila,dėkavoju💋💋💋dėkingas,ilgai grojantis kirpimas,nes,kad ir atauga,gali susidėlioti plauką puikiai...

Padės mandatą ir žiūrėkit tuoj baigsis ir visa prabanga,susiras karbauskis kitą pasiją...bet kiaura per visą pilvą,anketoj nurodzius,kad buvo emigravus,o pasirodo LT dirbo ir vagiliavo..

Aticc,15.min straipsnis yra...

Čia man taip vaidenasi,ar taip yra,Melanija su Donaldu,vieno veido man jie..

katee,aš per CNN žiūrėjau...

Atsakyti

lb graziai melanija atrodo. bet ji visad puikiai rengias. Figura ledas, finansines galimybes yra, tai ko ne. Maladec.

Man tai cia ne kostiumelis o suknele komplekte su svarkeliu/"ponciuku"

Ir spalva mano mylima!

 

Obamiene kad sutriko ta tiffany deze gavus, nezino kur det :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 20 sausio 2017 - 21:05

Aha suknute ten . Visad elegantiska , jaunatviska ji  :flirt2: 

tuoj srogsiu  :bijau2: kas per savijauta , uzeina tokie alkio priepoliai , valgau ir sotumo ner , o veliau jau tempia skrandi , jauciuosi persivalgius  :fool: 

Atsakyti

Aha suknute ten . Visad elegantiska , jaunatviska ji  :flirt2:

tuoj srogsiu  :bijau2: kas per savijauta , uzeina tokie alkio priepoliai , valgau ir sotumo ner , o veliau jau tempia skrandi , jauciuosi persivalgius  :fool:

Organizmas gali visokiu sposu kresti. Ka ant ko pramusa. Man taip pat buvo. Tik nuo 7men. Edziau ir edziau. Bulkas su pienu.

Mrs. - isdykele tu. Bet tai tavo vyras vis su kita moterim gyvena, nes tai juoda, tai balta, tai ilgais, tai vidutiniais, tai trumpais plaukais😀Vis keitiesi.

As tai baile siuo klausimu.

Atsakyti