Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Aš parėjau iš kirpyklos,visa apsipatenkinus...ot rankos auksinės pas kirpėją,gaunu ko noriu,pagarba..

katee,nesmagu,bet yra kaip yra,ir aš jau nevarginu saves,kad ką čia padaryti kad viskas būtų kitaip...nepakeisi žmogaus.

Atsakyti

Buvau albume...

katee,kokie dvyniai dideli!!!!

almost,tatoo🤘🏻

Anila,antakiai,ir nagas super...

Blueta,va ir spėjo sulakstyti pas arabus,labai graži motera👍

Aticc irgi nesnaudžia su atostogom👍

Atsakyti

Sedziu namie su kavos puodeliu, siandien turiu nuvezti dokumentus i dukters mokykla. Uff, linksmybes prasideda. Darbe man smegenis plauna, kad dukra uzrasyciau i privacia ir man norisi, nes puikiai jai dabar sekasi toj, nu bet kaina :blink:  :blink:  :blink:  

Oro klausimu nieko naujo nepasakysiu  :D Liuks pas mus.  :rolleyes:  :P

uztat labai sunkus man sausio menuo darbo atzvilgiu, negaliu atsikvepti. Nuolat kaip vovere sukuos, po darbo turiu pasilikti ir vis vien nesijauciu gerai darba atlikusi. 

Būna taip gyvenime...laikyk🍓

Atsakyti

Sedziu namie su kavos puodeliu, siandien turiu nuvezti dokumentus i dukters mokykla. Uff, linksmybes prasideda. Darbe man smegenis plauna, kad dukra uzrasyciau i privacia ir man norisi, nes puikiai jai dabar sekasi toj, nu bet kaina :blink:  :blink:  :blink:  

Oro klausimu nieko naujo nepasakysiu  :D Liuks pas mus.  :rolleyes:  :P

uztat labai sunkus man sausio menuo darbo atzvilgiu, negaliu atsikvepti. Nuolat kaip vovere sukuos, po darbo turiu pasilikti ir vis vien nesijauciu gerai darba atlikusi. 

Kodel "plauna"? koks jiems skirtumas kur mokysis tavo vaikas?

Kiek pas jus kainuoja privati? Nuo keliu metu reik pradet?

Bet pas jus ir valstybines auksto lygio, jei gyveni "prestiziniam" rajone, ar ne?

Mano pazistamos vyra issiunte dirbt i Vasingtona, tai sake, ju rajone mokykla super duper, nieko kito ir neieskojo, nors Vilniuj privacioj mokesi mergaites.

O kas nors gal blogai vistiek? jei oras geras, gal pvz.sian prisaikdintas prezidentas bus ne kazka :D

Sake dukra, eis sian filmuot/fotografuot inagauracijos.

Mrs. aciu

Atsakyti
MRS,ačiū😘
O tu rooo plauką!😎
Atsakyti

Prašom,albume kleios naujesnės foto ir keli selfiai iš šnd dienos..

Atsakyti

Kodel "plauna"? koks jiems skirtumas kur mokysis tavo vaikas?

Kiek pas jus kainuoja privati? Nuo keliu metu reik pradet?

Bet pas jus ir valstybines auksto lygio, jei gyveni "prestiziniam" rajone, ar ne?

Mano pazistamos vyra issiunte dirbt i Vasingtona, tai sake, ju rajone mokykla super duper, nieko kito ir neieskojo, nors Vilniuj privacioj mokesi mergaites.

 

O kas nors gal blogai vistiek? jei oras geras, gal pvz.sian prisaikdintas prezidentas bus ne kazka :D

Sake dukra, eis sian filmuot/fotografuot inagauracijos.

 

Mrs. aciu

 

Na, ne plauna, bet padiskutuojam. Tai visi savo vaikus uzrase i privacias.Nuo kiek nori metu ir pradedi privacia, bet mokslai prasideda visiems privalomai nuo 5 metu. Del tu valstybiniu auksto lygio ar ne, priklauso labai ir valstija, ir rajonas. Bet Florida nespindi lygiu (matematikos labai prastas lygmuo), o rajone as gerame gyvenu, bet va perkirste mokyklas ir atiteko nekokia, o salia buvusi itin gera simet rodikliai irgi nukrito. Vat ir zinok zmogus. 2012 musu apskrityje buvo 91 A lygio mokyklu, simet -19 :blink: Zodziu, niuansai. Del kainu, tai aisku buna nuo iki. Prasideda min 10 tukstanciu per metus, yra ir tokiu kaip  - 20 tukstanciu ir daugiau.  Viena va tokia salia manes visai, 5 min kelio su masina.

 

Blogai visada eis ka rast :D Mano visa seimyna siandien juodai apsirenge: gedi del prezidento. O man juoda - mano nuolatine megstama spalva :D :D :D

 

 

 

 

Atsakyti

A.A. Sidarui...siaubas.

Atsakyti

A.A. Sidarui...siaubas.

Tikras siaubas. Vis jaunesnius zmones istinka insultas😦 Anksciau tai buvo vyresnio amziaus zmoniu liga. O dabar....

Atsakyti

Stebiu inauguraciją...koks susiraukes ir pasiputes Baronas Trumpas...fui.

katee,taip...paskutiniu metu,vis jaunesnius ima...

Atsakyti
MRS,wow wow wow!!!!!!Nu tu ir stilinga!!! wub.gif Tokia kitokia ir nepaprasta wub.gif Išsiskiri iš minios gerąją prasme wub.gif
Kaip gražiai atrodai kur su lego bučkinies ax.gif
Komplimentai rolleyes.gif
Aišku aš skųst ar skutinėt plaukų nenoriu ir net netiktų man biggrin.gif bet va tau tinka lb tas crazy stiliukas bigsmile.gif
Liuks👌🖒
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 20 sausio 2017 - 19:22

AS taip tikejau, kad Sidaras pasveiks. dar vakar vyras paklause ar gereja jam, sakau nzn nieko, o sian va :( Siaubas.

 

Tai gretute des mandata. Boze, ale ir naglumas zmogaus! skaitet, buvo apsivogus?

man tai nedaeina ji durna ar kas jei yra, kad ji tikėjosi nuslępt tokius faktus eidama į viesumą ir tapdama viešu asmeniu 😱

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 20 sausio 2017 - 20:19